"The Grandmaster of Demonic Cultivation" - propozycja wydawnicza

Zwracamy się do Państwa z propozycją wydawniczą dotyczącą powieści "The Grandmaster of Demonic Cultivation" ("Mo Dao Zu Shi") chińskiej autorki Mo Xiang Tong Xiu.

Książka cieszy się na świecie ogromnym zainteresowaniem (również w Polsce), na co wpływ miał ogromny sukces jej adaptacji: chińskiej dramy "The Untamed" oraz donghuy (animacji) "Mo Dao Zu Shi".

Poza Azją, powieść została wydana w Rosji, w grudniu - będzie miała premierę w Niemczech, prawa wykupiło także brazylijskie wydawnictwo.

Polskim fanom twórczości Mo Xiang Tong Xiu zależy na tym, aby "The Grandmaster of Demonic Cultivation" ("Mo Dao Zu Shi") zostało wydane także w naszym kraju.

Prosimy więc o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Polski fandom Mo Xiang Tong Xiu

 

Opis fabuły

To historyczna opowieść fantasy o dwóch potężnych mężczyznach, którzy odnaleźli się w życiu i po śmierci.

Wei Wuxian był kiedyś jednym z najwybitniejszych ludzi swojego pokolenia. Był młodym, utalentowanym i mądrym kultywującym. Lecz kiedy okropności wojny sprawiły, że zaczął poszukiwać nowej mocy na drodze demonicznej kultywacji, szacunek świata zamienił się w strach, a jego śmierć świętowano w całym kraju.
 
Lata później budzi się w ciele skrzywdzonego młodzieńca, który poświęca swoją duszę, by Wei Wuxian mógł dokonać zemsty w jego imieniu. Choć otrzymuje on drugie życie, nie jest wolny ani od poprzedniego, ani od nowych tajemnic. Tym razem jednak, będzie musiał stawić im czoła z innym potężnym kultystą u swego boku, prawym i szanowanym Lan Wangji'm, którego niezachwiane oddanie i wspólne wspomnienia z przeszłości, pomogą rzucić światło na otaczające ich mroczne prawdy.

 

Źródło (opis fabuły i okładka anglojęzycznego wydania): 

https://www.amazon.com/Grandmaster-Demonic-Cultivation-Novel-Vol/dp/164827919881vV4GaeNqL.jpg


Ania (Grupa facebookowa: The Untamed Poland)    Skontaktuj się z autorem petycji