Uchylić haniebną dla Polski i Polaków senacką uchwałę potępiającą akcję „Wisła”.

Odbiorcy:

Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Grodzki, Senatorowie Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.


Cel:

Wniesiemy o uchylenie haniebnej dla Polski senackiej uchwały potępiającej akcję „Wisła”.

banderowscynapodkaropaciu.jpg/ Uzbrojone grupy UPA bezkarnie grasowoły na terytorium obcego dla nich państwa - Polski.

Treść:

My Kresowianie stowarzyszeni w Ruchu Społecznym „Porozumienie Pokoleń Kresowym”, „Ogólnopolskiej Inicjatywie Kresowej” oraz sympatyzujący z Kresami Polscy Patrioci zwracamy się do Marszałka Senatu RP i Senatorów o niezwłoczne podjęcie procedur mających na celu uchylenie uchwały potępiającej akcję „Wisła” z dnia 3 sierpnia 1990r.

Ta SKANDALICZNA bo sprzeczna z Polską Racją Stanu uchwała wniesiona na fali  zwycięstwa „Solidarności” przez senatorów reprezentujących mniejszość ukraińską w Polsce jest niczym innym jak realizowaniem tajnej uchwały tzw. Prowydu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów z dnia 22 czerwca 1990r.

To właśnie Solidarność poprzez odwrócenie się placami do znienawidzonej przez nich PRL jako pierwsza stała się realizatorem tajnej uchwały OUN skierowanej przeciwko Polsce i Polakom.

Akcja „Wisła” była skierowana przeciwko Ukraińskiej Powstańczej Armii i Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów działających na terenie państwa Polskiego z ówczesnym ustrojem.

Akcja polegała na masowym wysiedleniu ukraińskojęzycznej ludności cywilnej z terenów Polski południowo-wschodniej głównie na Ziemie Zachodnie, by w ten sposób odciąć UPA od naturalnego zaplecza i zaopatrzenia.

Nie zgadzamy się, by ta skandaliczna i antypolska uchwała nadal rzucała cień na polski Senat oraz na Polską Rację Stanu w imię której taką akcję przeprowadzono.

Dalsze utrzymywanie w mocy uchwały potępiającej akcję „Wisła” jest równoznaczne z TOLEROWANIEM antypolskiej działalności na terenie RP formacji zbrojnych obcego państwa a to już posiada znamiona jawnej zdrady.

Z taką samą zdradą mamy do czynienia obecnie, a widzimy ją w „podmianie” obywateli RP obywatelami ukraińskimi których niekontrolowany ruch do RP odbywa się już na skalę masową.

Wielu z przyjezdnych wwozi ze sobą symbole banderowskiej „religii” wraz z materiałami gloryfikującymi banderyzm i kłamstawa stanowiące zaprzeczenie prawdy historycznej.

Anulowanie tej kompromitującej polski Senat uchwały byłoby aktem dobrej woli senatorów a jednocześnie powstrzymaniem i zdecydowanym odcięciem się od uchwały OUN która nadal jest realizowana przez wrogie Polsce siły wewnętrzne i zewnętrzne.

Z poważaniem,
[tu imię i nazwisko lub organizacja]

------

Tekst petycji zostanie wydrukowany i złożony wraz z dołączonymi Waszymi podpisami w biurze podawczym Senatu RP. Dlatego ważne jest, by pod petycją podpisywały się również organizacje.

UWAGA!!!!!

Proszę potwierdzać petycję klikając w otrzymany na podany adres e-mail link. 


Andrzej Łukawski - Ogólnopolska Inicjatywa Kresowa    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Andrzej Łukawski - Ogólnopolska Inicjatywa Kresowa do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )