Chcemy Vikinga C w Polsat Games!

Viking C jest polskim twórcą coverów i tłumaczeń do piosenek przewodnich lub kończących z anime, a także innych utworów muzycznych. Zaczynał w 2015 roku jako twórca na platformie Youtube, a teraz jego spora, zgromadzona widownia chciałaby popchnąć jego twórczość o krok dalej - by mógł występować jako wykonawca utworów bądź aktor głosowy dla Polsat Games.

Kanał Vikinga C


Obecnie jego twórczość, a także życie śledzić można na wielu platformach mediów społecznościowych - prowadzi transmisje na żywo na Tiktok'u, wrzuca swoje covery na Youtube, dzieli się również codziennym życiem na Instagramie. Poza piosenkami przewodnimi z japońskich serialów animowanych, stworzył również polskie wersje takich utworów jak: It's My Life by Bon Jovi, Smells Like Teen Spirit od zespołu Nirvana, czy też In the End od kapeli Linkin Park. Jest bardzo uzdolnionym piosenkarzem, który wniósłby bardzo dużo kanałowi Polsat Games, a jego głos pozwala mu na zaśpiewanie każdego wiodącego gatunku muzycznego, od disco polo po metal, co daje mu również bardzo duże możliwości w aktorstwie głosowym, potocznie zwanym "Dubbingiem". Prywatnie jest bardzo serdecznym człowiekiem i zagorzałym pasjonatem śpiewu, czym zajmuje się całe swoje życie. Pomóżmy mu stać się jeszcze większym!

Liczymy, że dzięki Wam uda nam się, jego społeczności jak i znajomym, wywołać impuls i spowodować wielką zmianę. Dziękujemy bardzo za każdy złożony podpis :)channels4_profile2.jpg

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Patryk Bielat będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...