Wniosek o naprawę drogi powiatowej nr 3305D

W związku ze złym stanem technicznym nawierzchni na drodze powiatowej nr 3305D w miejscowości Niwa gmina Szczytna, powiat Kłodzki, woj. Dolnośląskie. My, niżej podpisani użytkownicy drogi uprzejmie prosimy o ujęcie ww. drogi w bieżących pracach remontowych i doprowadzenie nawierzchni do odpowiedniego stanu technicznego (wymiana asfaltu). Obecnie droga posiada liczne uszkodzenia, nierówności, które uniemożliwiają bezpieczny przejazd nawet przy poruszaniu się z małą prędkością. Drogą bardzo często poruszają się piesi (dorośli oraz dzieci) ponieważ nie ma chodnika co powoduje dodatkowe zagrożenie, szczególnie w czasie jesienno – zimowym (szybko zapada zmrok). Od kilku lat obserwuje się także większy ruch ponieważ została otwarta droga w kierunku Kłodzka przez Kamieniec. W związku z tym droga, która od dawna nie była remontowana zużywa się jeszcze szybciej. Nadmienia się, że droga nr 3305D jest jedyną drogą przez wieś, którą poruszają się mieszkańcy, turyści a także osoby, które przejeżdżają „na skróty” do swoich miejsc zamieszkania, pracy tzn.: Raszków, Wambierzyce itp.  

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Marcin Legierski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...