Wydanie filmu Batman: Maska Batmana na DVD i Blu-ray z nową wersją dubbingu.

My fani serialu Batman The Animated Series zwracamy się z prośbą do Warner Bros. i dystrybutora Galapagos Film o wydanie na DVD i Blu-ray filmu Batman: Maska Batmana z nową wersją dubbingu, w której głosów głównym postaciom użyczyli by polscy aktorzy, którzy dubbingowali w serialu ich na potrzeby serialu Batman TAS w wydaniu na DVD od 1 do 56 odcinka i potem na kanale ZigZap, jak chociażby Radosław Pazura - Bruce Wayne, Mirosław Guzowski - Joker, Stefan Knothe - Alfred, Aleksander Mikołajczak - James Gordon itd.
Główną przyczyną tego jest to że chociaż już istnieje dubbing do filmu Batman: Maska Batmana stworzony na potrzeby Canal+ który jest bardzo dobry, to jednak przydała by się większa spójność dubbingowa z serialem, a z racji iż film jakiś czas temu skończył 30 lat, to jest to dobra okazja by coś takiego zrobić. Dlatego bardzo prosimy!!!image_(1)_(9)1.png


ryzoryzgranatnikowy@gmail.com    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że ryzoryzgranatnikowy@gmail.com będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...