Zachęty finansowe dla produkcji audiowizualnej

Warszawa, 11 maja 2017

 

 

Do: Sz. Pan Prof. dr hab. Piotr Gliński 

Wicepremier i Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Krakowskie Przedmieście 15/17 Warszawa

 

LIST POPARCIA DLA POWSTANIA ZACHĘT FINANSOWYCH DLA PRODUKCJI AUDIOWIZUALNEJ 

W związku z pracami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego nad projektem ustawy o wspieraniu produkcji audiowizualnej, która ma na celu stworzenie w Polsce systemu zachęt finansowych dla rynku audiowizualnego, wyrażamy nasze poparcie dla tych działań. Projekt ten jest najbardziej obiecującą inicjatywą dla całej branży filmowej od czasów powstania Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Głęboko wierzymy, że wprowadzenie zachęt finansowych w Polsce stworzy możliwości dalszego rozwoju dla naszych przedsiębiorstw, wzmocni międzynarodową konkurencyjność oraz wykreuje nowe miejsca pracy dla profesjonalistów filmowych. Mamy ogromną nadzieję, że ustawa wejdzie w życie w jak najkrótszym terminie.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Krzysztof Solek do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...