Apel do Premier Ewy Kopacz w sprawie zwierząt doświadczalnych

Skontaktuj się z autorem petycji

Protest przeciw udziałowi dzieci w polowaniach i zezwoleniu na strzelanie w odległości 100 m od domów!!!

2015-05-05 13:59

Niezawodni Sygnatariuszki i Sygnatariusze petycji!

Trwają prace nad nowelizacją ustawy prawo łowieckie. W podkomisji sejmowej, która zajmuje się projektem na 7miu jej członków 6ciu to myśliwi. Podkomisja właśnie odrzuciła poprawkę, o którą walczą organizacje pozarządowe, zakazującą dzieciom udziału w polowaniach. Czy wiedzieliście, że co roku kilkadziesiąt tysięcy dzieci bierze udział w nagankach, zabijaniu i patroszeniu naszych dzikich przyjaciół? Czy wiecie, że eksperci z dziedziny dziecięcej psychologii oceniają, iz może to mieć zgubny wpływ na psychikę dziecka? To jedynie jeden z bardzij bulwersujących punktów tej ustawy (http://polowanianiedladzieci.pl)

Jeśli nie chcecie, żeby niszczono wrażliwość dzieci poprzez pokazywanie im zabijania, dobijania i patroszenia dzikich zwierząt, jeśli nie chcecie aby polowano na Waszej ziemi i strzelano w odległości 100 m od Waszych domów, jeśli nie zgadzacie się na tresowanie psów na dzikich zwierzętach - podpiszcie i udostępnijcie petycję! Możecie wysłać informację znajomym poprzez e-mail albo opublikować link do petycji na profilu na facebooku.

Petycje znajdziecie tutaj:

http://www.petycjeonline.com/dosc_rzadow_lobby_mysliwskiego

 

Zapraszamy również na wydarzenia na facebooku:

Wydarzenie petycji: https://www.facebook.com/events/832738510140467/

Wydarzenie manifestacji, która odbędzie się 26 maja 2015 roku o godz. 13:00 pod gmachem Sejmu: https://www.facebook.com/events/1440954256218761/

Na wydarzeniach opublikujemy dokładne informacje odnośnie transportów na maniefestację z miast wojewódzkich. Bądźcie z nami, jak zawsze.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuję w imieniu zwierząt,

Anna Gdula

 

 

 

 

 

 


lek. med. Anna Gdula Prezes Fundacji na Rzecz Prawnej Ochrony Zwierząt i Kontroli Obywatelskiej „L

Komentarze (1)

Zapytaj kandydatkę/kandydata na prezydenta o prawa zwierząt!

2015-04-18 13:02

 

2015-04-16 22:16   Edytuj
Wielkimi krokami zbliżają się wybory prezydenckie. Może zauważyliście,  że pośród tematów poruszanych w kampanii wyborczej zabrakło zupełnie dyskusji na temat problemów związanych z ochroną zwierząt - a jak wiemy z codziennej praktyki, informacji przekazywanych przez media czy publikacji na facebooku - sytuacja jest bardzo zła.

Dlatego teraz możecie pomóc nam zwrócić uwagę kandydatki i kandydatów na najwyższy urząd w państwie na ten istotny dla milionów Polaków problem. Może będzie to pierwszy krok ku temu, aby politycy nareszcie spełnili swoje mgliste zapowiedzi, np. o nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt?

Link do petycji:

http://www.petycjeonline.com/zapytaj_kandydatkkandydata_na_prezydenta_o_prawa_zwierzt

Link do wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1559285111001816/

Udostępnijcie petycję na swym profilu na facebooku i tweeterze.

Serdecznie dziekujemy.


lek. med. Anna Gdula Prezes Fundacji na Rzecz Prawnej Ochrony Zwierząt i Kontroli Obywatelskiej „L

Komentarze (3)

Głosowanie nad ustawą już w piatek 19 grudnia! Jeszcze raz możecie pomóc zwierzętom laboratoryjnym!

2014-12-15 21:55

Drodzy Sygnatariusze i Sygnatariuszki!

Jutro wieczorem odbędzie się 2-gie czytanie projektu ustawy o ochronie zwerząt doswiadczalnych. Posłowie będą zgłaszać poprawki przygotowane przez organizacje ochrony zwierząt.
Ostatnie czytanie projektu oraz głosowanie nad przyjęciem ustawy już w najbliższy piątek 19 grudnia!

Dlatego prosimy Was wszystkich o jeszcze jeden wysiłek!

Wyślijcie posłom krótką wiadomość o treści:

 

W tym tygodniu odbędzie się głosowanie poprawek zgłoszonych przez organizacje ochrony zwierząt do ustawy o ochronie zwierząt doświadczalnych. Szanowny Pośle/Posłanko, zanim podniesiesz rękę, zastanów się: czy w kampanii wyborczej do Sejmu w 2015 roku chciałby się Pan/Pani znaleźć na tej liście: http://prawazwierzat.eu/pol…/politycy-przeciw-zwierzetom.php ?

Z poważaniem

 

 

Lista maili:

kp-po@kluby.sejm.pl; kontakt@elzbietaachinger.pl; elzbieta.achinger@sejm.pl; posel@malgorzataadamczak.pl; Tadeusz.Arkit@sejm.pl; Bartosz.Arlukowicz@sejm.pl; biuro@arlukowicz.pl; Pawel.Arndt@sejm.pl; Urszula.Augustyn@sejm.pl; Tadeusz.Aziewicz@sejm.pl; biuroposelskie@gmail.com; beata.bublewicz@sejm.pl; Marek.Biernacki@sejm.pl; Andrzej.Biernat@sejm.pl; Leszek.Blanik@sejm.pl; Joanna.Bobowska@sejm.pl; biuro@joannabobowska.pl; Jerzy.Borowczak@sejm.pl; biuroparlamentarne.po.leszno@wp.pl; lukasz.borowiak@sejm.pl; Krzysztof.Brejza@sejm.pl; Jacek.Brzezinka@sejm.pl; biuro@jacekbrzezinka.pl; Beata.Bublewicz@sejm.pl; Borys.Budka@sejm.pl ; poczta@borysbudka.pl; Jerzy.Budnik@sejm.pl; biuro@budnik.pl; bozenna.bukiewicz@sejm.pl; Andrzej.Bula@sejm.pl; biuroposelskiekluczbork@op.pl; Jaroslaw.Charlampowicz@sejm.pl; Janusz.Cichon@sejm.pl; biuro@januszcichon.pl; renata.butryn@sejm.pl; zofia.czernow@sejm.pl; Piotr.Cieslinski@sejm.pl; Marian.Cycon@sejm.pl; biuro@mariancycon.pl; Barbara.Czaplicka@sejm.pl; Czeslaw.Czechyra@sejm.pl; Andrzej.Czerwinski@sejm.pl; bpaczerwinski@interia.pl; biuro@andrzejczerwinski.pl; alicja.dabrowska@sejm.pl; ewa.drozd@sejm.pl; Artur.Dunin@sejm.pl; Zenon.Durka@sejm.pl; durka.biuro@tlen.pl; Janusz.Dzieciol@sejm.pl; Waldy.Dzikowski@sejm.pl; biuro@waldydzikowski.pl; joanna.fabisiak@sejm.pl; Jerzy.Fedorowicz@sejm.pl; Arkady.Fiedler@sejm.pl; Krzysztof.Gadowski@sejm.pl; biuro@gadowski.pl; Andrzej.Galazewski@sejm.pl; biuro@galazewski.pl; Elzbieta.Gapinska@sejm.pl; biuroposelskie.gapinska@gmail.com;Stanislaw.Gawlowski@sejm.pl;lidia.gadek@sejm.pl; magdalena.gasior-marek@sejm.pl; iwona.guzowska@sejm.pl; elblagwsejmie@gmail.com; Artur.Gierada@sejm.pl; artur.gierada@wp.pl; Czeslaw.Gluza@sejm.pl; Tomasz.Glogowski@sejm.pl; biuro@glogowski.pl; biuro@johngodson.pl; Jaroslaw.Gowin@sejm.pl; biuro@jgowin.pl; Cezary.Grabarczyk@sejm.pl; Mariusz.Grad@sejm.pl; Pawel.Gras@sejm.pl; Rafal.Grupinski@sejm.pl; biuro@grupinski.pl; Andrzej.Gut-Mostowy@sejm.pl; biuro@mostowy.pl; katarzyna.hall@sejm.pl;agnieszka.hanajczyk@sejm.pl; jozefa.hrynkiewicz@sejm.pl;Andrzej.Halicki@sejm.pl; andrzej@halicki.pl; Marek.Hok@sejm.pl; Teresa.Hoppe@sejm.pl; info@teresahoppe.com; posel@huskowski.eu; maria.janyska@sejm.pl; Tadeusz.Jarmuziewicz@sejm.pl; biuro@jarmuziewicz.pl; Michal.Jaros@sejm.pl; Leszek.Jastrzebski@sejm.pl; Roman.Kaczor@sejm.pl; Bozena.Kaminska@sejm.pl; biuro@bozenakaminska.pl; Andrzej.Kania@sejm.pl; Wlodzimierz.Karpinski@sejm.pl; biuro@wkarpinski.pl; Jaroslaw.Katulski@sejm.pl; Jan.Kazmierczak@sejm.pl; biuro@jankazmierczak.pl; biuro@jan.kazmierczak.pl; malgorzata.kidawa-blonska@sejm.pl; Marcin.Kierwinski@sejm.pl; biuro@kierwinski.pl; Joanna.Kluzik-Rostkowska@sejm.pl; krystyna.klosin@sejm.pl; magdalena.kochan@sejm.pl; santorini2011@wp.pl; Brygida.Kolenda-Labus@sejm.pl; agnieszka.kolacz-leszczynska@sejm.pl; ewa.kolodziej@sejm.pl; Zbigniew.Konwinski@sejm.pl; ewa.kopacz@sejm.pl;domicela.kopaczewska@sejm.pl;Leszek.Korzeniowski@sejm.pl;eljado@wp.pl; Roman.Kosecki@sejm.pl; Slawomir.Kowalski@sejm.pl; Jacek.Kozaczynski@sejm.pl; Jerzy.Kozdron@sejm.pl; Agnieszka.Kozlowska-Rajewicz@sejm.pl;biuro@kozlowska-rajewicz.pl;iwona.kozlowska@sejm.pl; biuro@kozlakiewicz.pl;ligia.krajewska@sejm.pl; Robert.Kropiwnicki@sejm.pl;Marek.Krzakala@sejm.pl; biuro@krzakala.pl; regionalne.slask@gmail.com; bp.lukow_ck@wp.pl; Barbara.Kudrycka@sejm.pl; biuro@kudrycka.pl; Stanislaw.Lamczyk@sejm.pl; Jozef.Lassota@sejm.pl; biuro@jozeflassota.pl; Tomasz.Lenz@sejm.pl; izabela.leszczyna@sejm.pl; Arkadiusz.Litwinski@sejm.pl; Marek.Lapinski@sejm.pl; Zofia.Lawrynowicz@sejm.pl; zofialawrynowicz@op.pl; beata.malecka-libera@sejm.pl; biuro@malecka-libera.pl; jagna.marczulajtis-walczak@sejm.pl; biuro@jagnamarczulajtis.pl; katarzyna.matusik-lipiec@sejm.pl; Antoni.Mezydlo@sejm.pl; posel_nysa@interia.pl; Konstanty.Miodowicz@sejm.pl; Czeslaw.Mroczek@sejm.pl; biuro@czeslawmroczek.pl; Izabela.Mrzyglocka@sejm.pl; biuro.walbrzych@mrzyglocka.pl; biuro.swidnica@mrzyglocka.pl; biuro@joannamucha.pl; joanna.mucha@sejm.pl; Killion.Munyama@sejm.pl; anna.nems@sejm.pl; biuroposelnems@wp.pl; Slawomir.Neumann@sejm.pl; posel@neumannslawomir.pl; dorota.niedziela@sejm.pl; malgorzata.niemczyk@sejm.pl; Stefan.Niesiolowski@sejm.pl; Slawomir.Nowak@sejm.pl; biuro@slawomirnowak.pl; Tomasz.Nowak@sejm.pl; biuro-po-konin@tlen.pl; miroslawa.nykiel@sejm.pl; marzena@okla-drewnowicz.pl; janina.okragly@sejm.pl; biuroposelskie@okragly.pl; alicja.olechowska@sejm.pl; Pawel.Olszewski@sejm.pl; Andrzej.Orzechowski@sejm.pl; Maciej.Orzechowski@sejm.pl; biuro@maciejorzechowski.pl; Konstanty.Oswiecimski@sejm.pl; biuro.gryfice@oswiecimski.com.pl; Zbigniew.Pacelt@sejm.pl; Witold.Pahl@sejm.pl; Pawel.Papke@sejm.pl; Malgorzata.Pepek@sejm.pl; piechota@piechota.info.pl; elzbieta.pierzchala@sejm.pl; danuta.pietraszewska@sejm.pl; teresa.piotrowska@sejm.pl;Lucjan.Pietrzczyk@sejm.pl; Jaroslaw.Pieta@sejm.pl; julia.pitera@sejm.pl;Marek.Plura@sejm.pl; Miroslaw.Pluta@sejm.pl; biuro@miroslawpluta.eu; agnieszka.pomaska@sejm.pl;krystyna.poslednia@sejm.pl; Damian.Raczkowski@sejm.pl;biuro@damianraczkowski.pl; elzbieta.radziszewska@sejm.pl;Grzegorz.Raniewicz@sejm.pl; Ireneusz.Ras@sejm.pl; kontakt@ireneuszras.pl; rozpondek.biuro@wp.pl; halina.rozpondek@sejm.pl; dorota.rutkowska@sejm.pl; Jakub.Rutnicki@sejm.pl; biuro@jakubrutnicki.pl; Zbigniew.Rynasiewicz@sejm.pl; Marek.Rzasa@sejm.pl; biuro@marekrzasa.pl; biuro.poselsaluga@op.pl; Grzegorz.Schetyna@sejm.pl; krystyna.sibinska@sejm.pl; sejm@siedlaczek.pl; Radoslaw.Sikorski@sejm.pl; biuro@radeksikorski.pl; krystyna.skowronska@sejm.pl; bozena.slawiak@sejm.pl; Waldemar.Slugocki@sejm.pl; Tomasz.Smolarz@sejm.pl; lidia.staron@sejm.pl; Wieslaw.Suchowiejko@sejm.pl; biuro.suchowiejko@gmail.pl; poselwalcz@o2.pl; Miron.Sycz@sejm.pl; biuro@mironsycz.pl; Michal.Szczerba@sejm.pl; Grzegorz.Sztolcman@sejm.pl; Jakub.Szulc@sejm.pl; biuro@jszulc.pl; biuro@szumilas.pl; krystyna.szumilas@sejm.pl; bozena.szydlowska@sejm.pl; kontakt@tomaszszymanski.pl; iwona.sledzinska-katarasinska@sejm.pl; Marcin.Swiecicki@sejm.pl; biuropiotrtomanski@interia.eu; Jacek.Tomczak@sejm.pl; Cezary.Tomczyk@sejm.pl; Tomasz.Tomczykiewicz@sejm.pl; biuro.pszczyna@interia.pl; aleksandra.trybus@sejm.pl; Donald.Tusk@sejm.pl; biuro.tusk@op.pl; Robert.Tyszkiewicz@sejm.pl; Piotr.VanderCoghen@sejm.pl; biuroparlamentarne.zawiercie@gmail.com; Robert.Wardzala@sejm.pl; monika.wielichowska@sejm.pl; Mariusz.Witczak@sejm.pl; mariusz.witczak@platforma.org; Radoslaw.Witkowski@sejm.pl; Norbert.Wojnarowski@sejm.pl; Marek.Wojtkowski@sejm.pl; ewa.wolak@sejm.pl; Marek.Wojcik@sejm.pl; jadwiga.zakrzewska@sejm.pl; renata.zaremba@sejm.pl; Ryszard.Zawadzki@sejm.pl; Bogdan.Zdrojewski@sejm.pl; biuro@zdrojewski.info; Maciej.Zielinski@sejm.pl; Wojciech.Ziemniak@sejm.pl; wojciechziemniak@wp.pl; Jerzy.Zietek@sejm.pl; marek@jerzyzietek.pl; Jacek.Zalek@sejm.pl; biuroposelskie@jacekzalek.pl; Stanislaw.Zmijan@sejm.pl; ewa.zmuda-trzebiatowska@sejm.pl; Adam.Zylinski@sejm.pl; a.zylinski@wp.pl; Bartlomiej.Bodio@sejm.pl; biuroposelskie.grajewo@gmail.com; Krzysztof.Borkowski@sejm.pl; Artur.Bramora@sejm.pl; Jan.Bury@sejm.pl; Dariusz.Dziadzio@sejm.pl; Marek.Gos@sejm.pl; Eugeniusz.Grzeszczak@sejm.pl; Stanislaw.Kalemba@sejm.pl; Mieczyslaw.Kasprzak@sejm.pl; Eugeniusz.Klopotek@sejm.pl; Jan.Lopata@sejm.pl; Mieczyslaw.Luczak@sejm.pl; Miroslaw.Maliszewski@sejm.pl; Krystyna.Ozga@sejm.pl; miroslawpawlak@tlen.pl; miroslawpawlak@o2.pl; Janusz.Piechocinski@sejm.pl; Jozef.Racki@sejm.pl; Marek.Sawicki@sejm.pl; Henryk.Smolarz@sejm.pl; janusz.predki@neostrada.pl; jwpredki@wp.pl; Franciszek.Stefaniuk@sejm.pl; Andrzej.Sztorc@sejm.pl; Halina.Szymiec-Raczynska@sejm.pl; Genowefa.Tokarska@sejm.pl; Piotr.Walkowski@sejm.pl; Piotr.Zgorzelski@sejm.pl; Jozef.Zych@sejm.pl; Stanislaw.Zelichowski@sejm.pl

 

Serdecznie dziękujemy!


lek. med. Anna Gdula Prezes Fundacji na Rzecz Prawnej Ochrony Zwierząt i Kontroli Obywatelskiej „L

Komentarze (55)
Facebook