Utworzenie parku przy pętli Krowodrza Górka w Krakowie

Skontaktuj się z autorem petycji

Potrzebne wsparcie dla parku

2021-09-08 13:42:13

Rada Miasta Krakowa 7 lipca 2021 roku przyjęła rezolucję skierowaną do Dyrektora Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II i Marszałka Województwa Małopolskiego z wnioskiem o przekazanie, dzierżawę lub sprzedaż działki między ulicyami Fieldorfa-Nila i Kluczborską z przeznarzeczniem pod ogólnodostępny park miejski.
Decyzja leży teraz w rękach województwa, dlatego proszę o wysłanie maila na adres ks.sekretariat@umwm.pl z własnymi słowami poparcia i tematem "Park na Kluczborskiej - popieram".


Łukasz Chornikowski

Zaczyna się dziać w temacie parku

2020-09-06 11:17:23

Dwa lata minęły od stworzenia petycji, ale temat czekał na rozpoczęcie budowy tramwaju, tak by chociaż mniej więcej możnaby celować w stworzenie parku.

Teraz budowa tramwaju ruszyła, więc przekazałem petycję do dyrekcji szpitala, województwa i rady dzielnicy.

Otrzymałem też informację ze strony szpitala, że szpital przygotowuje się do przetargu na utworzenie parku. Byłby to najprostszy sposób by park powstał.

Trzymam kciuki będe informował o postępach.


Łukasz Chornikowski

Park a droga i parking

2019-02-04 14:31:22

Dostałem kilka powtarzających się zapytań o ewentualną kolizję parku z drogą lub parkingiem. Otóż działki, na których chcemy zrobić park nie wchodzą (poza małym fragmentem) w obszar przebudowy linii tramwajowej. Droga między Bratysławską a Fieldorfa-Nila będzie bardziej na zachód, a parking P&R po drugiej stronie Fieldorfa-Nila w stosunku do proponowanego parku.


Łukasz Chornikowski

Piszą o naszym pomyśle

2018-10-05 13:42:46

Pojawiła się publikacja promująca nasz pomysł http://lovekrakow.pl/aktualnosci/mieszkancy-sla-petycje-w-sprawie-parku-w-krowodrzy-gorce_27276.html, a w niej bardzo ważne słowa pani dyrektor szpitala, że szpital jest gotowy współpracować z miastem w tej kwestii. Oczywiście za wynagrodzeniem, ale lepsze to niż "nie bo nie".


Łukasz ChornikowskiUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...