PRZEBUDOWA UL. ZAWIŁEJ WRAZ Z PRZEBUDOWĄ SKRZYŻOWAŃ Z UL. BORKOWSKĄ, SKOŚNĄ I KOMUNY PARYSKIEJ!!!

Skontaktuj się z autorem petycji

MAMY TO!!! RUSZAMY Z POPRAWĄ KOMUNIKACJI W CIĄGU ULICY ZAWIŁEJ POPRZEZ PRZEBUDOWĘ SKRZYŻOWAŃ NA ODCINKU OD KOBIERZYŃSKIEJ DO ŻYWIECKIEJ.

2020-12-18 20:40:46
Nie ukrywam, że mam dużą satysfakcję i obiecuję dalszą skuteczną pracę jako Radny Miasta Krakowa.
W tym miejscu dziękuje ponad tysiącu osobom, które podpisały się pod moją internetową petycją w tej sprawie. Był to bardzo ważny argument, który wykorzystałem w rozmowach z Prezydentem. Jak widać, po złożeniu mojej poprawki do Budżety Miasta Krakowa na 2021 rok przyznającej środki na rozpoczęcie tego zadania – koncepcje budowlaną, Prezydent zmienił zdanie i autopoprawką skonsumował moją poprawkę, a Rada Miasta Krakowa przegłosowała projekt wraz z autopoprawką.
Wielu z Was zgłaszało mi potrzebę poszerzenia zadania o skrzyżowanie Zawiłej i Kobierzyńskiej, co uczyniłem.
BARDZO WAŻNE dla uniknięcia paraliżu komunikacyjnego Klinów w przyszłości jest również kolejne zaakceptowane moje zadanie, którego faza koncepcyjna/projektowa ruszy w przyszłym roku - BUDOWA ULICY NOWEJ BARTLA od Zawiłej do Korpala. Nie jest to łatwe zadanie, bo mimo ogromnej potrzeby wykonania tej drogi zapisanej w MPZP, pas drogowy ma wartościowe tereny zielone. Mam nadzieje, że wspólnie z mieszkańcami włączymy się do dyskusji na etapie tworzenia koncepcji i uda się uratować bardzo dużą część drzew. Jeżeli nie spróbujemy nie przekonamy się, czy kompromis pomiędzy zielenią, a infrastrukturą jest możliwy.
Tak jak pisałem na wstępie mam ogromną satysfakcję, że wielu było przede mną radnych i nie tylko, którzy obiecywali rozwiązać problem infrastruktury drogowej Klinów, ale skończyło się na przedwyborczych obietnicach. Ja złożyłem obietnicę w środku kadencji i od razu zaczynamy ją realizować. Mimo, iż jest to pierwszy krok, to bez niego nie da się nic zrealizować.

 


Michał Starobrat Radny Miasta KrakowaUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...