Do Ministra Edukacji o uszanowanie konsensusu legislacyjnego z 2021 roku dotyczącego edukacji domowej (homeschoolingu).

Skontaktuj się z autorem petycji

Zakończenie petycji

2023-03-17 16:08:40


  Komunikat.png Szanowni Państwo,z uwagi na fakt trwającej intensywnej kampanii wyborczej, jak i próbę upolitycznienia niniejszej petycji postanowiliśmy zakończyć zbieranie podpisów wraz z końcem marca 2023 roku. Mijają dwa lata od bezprecedensowego sukcesu edukacji domowej w Polsce, jakim z perspektywy czasu, stało się głosowanie nad ustawą Zakrzewskich w dniu 17 marca 2021 roku. To data, kiedy parlamentarzyści stanęli ponad podziałami i wsparli oświatowa wolność wyboru. Do tego przełomu doprowadziła w głównej mierze, kilkunastoletnia wygrana batalia, jaką musiało stoczyć na wielu polach małżeństwo Pawła i Marzeny Zakrzewskich z oponentami tej formy kształcenia. Dziś jest to budujący symbol bezinteresownego i owocnego obywatelskiego zaangażowania dla idei, w którą się wierzy, i którą się żyje.Mamy nadzieję, że niniejsza petycja przyczyni się do utrzymania konsensusu społecznego, prawnego i politycznego w obszarze edukacji domowej w Polsce.Dziękujemy za poparcie.


Jakub Słoniewski uczeń edukacji domowejUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...