Administracja Looki.pl, gra Desert-Operations, traktowanie graczy

My niżej podpisani, gracze i uczestnicy gry Desert-Operations na serwerze polskim, jesteśmy zaniepokojeni coraz częstszym łamianiem regulaminu przez administracje gry.

Regulamin, który jest napisany malo precyzyjnie, można interpretować na wiele sposobów, z czego administracja bardzo skrupulatnie i wybiórczo korzysta. W kontatkach z graczami, którzy są traktowani jako zło konieczne, są aroganccy i bardzo zadufani w sobie. Wszelkie formy skarg, które mają być kierowane do nich własnie, są zbywane. Gracze, którzy wiecej wydają pieniędzy na grę mają specjalne względy. Administracja gry jak i moderatorowie, nakładają bany na czat gry, czy nawet na całe konto w części przypadków wg własnego uznania i odnoszą się do nie jasno skierowanego regulaminu, sami przy tym jawnie łamiąc regulamin i przy próbach wyjasnienia tego nie chcą dyskutować.Gracze, którzy to probują nagłośnić są wyśmiewani na forum, lub zbywani w supporcie gry. Mamy dosyć kreowania wizerunku nietykalnych adminów gry, którzy potrafia nałożyć kare, za brak przestrzegania regulaminu, sami sie do niego nie stosując.

Podczas awarii, bądź dłuższej niż przewidzana konserwacji systemu żądamy rekopmensaty.

Oczekujemy również rekompensat, w sytuacji gdy zostanie przez użytkownika udowoniony niesłusznie założony ban przez administratora lub moderatora.

Żądamy jasno określonych zasad handlu, trustu, pushingu.

Żądamy jasno i konkretnie sformułowanego, przejrzystego regulaminu gry, forum, czatu. Oczekujemy również przestrzegania przez administracje i moderatorów gry tegoż regulaminu i kultury w kontaktach z graczami. Mamy nadzieje, że dotychczasowe wybryki zostaną ukarane.

I na koniec mamy dość zbywania naszych wniosków, które mają na celu umilenie gry i stworzeniu przejrzystych zasad gry! Jesteśmy konsumentami, pownieważ generujemy bardzo duży wpływ pieniędzy i oczekujemy traktowania nas jak konsumentów z prawami, a nie jak osoby "trollujące", "mało inteligentne" i "grupki maruderów".

Dodatkowo żądamy odblokowania stałych banów za rozsyłanie tej mało wygodnej petycji, to również jest łamanie regulaminu!

 

Linki na ten temat:

http://desercik.pl/index.php/2011/08/22/looki-sie-upodla-gracze-reaguja/