PETYCJA W SPRAWIE USTANOWIENIA UŻYTKU EKOLOGICZNEGO W DOLINCE SŁUŻEWSKIEJ
Skontaktuj się z autorem petycji
Petycja złożona
2023-05-24 13:38:12Dziękuję serdecznie za złożenie podpisu i poparcie inicjatywy ustanowienia użytku ekologicznego w Dolince Służewskiej.
W dniu wczorajszym petycja została złożona i teraz musimy pilnować radnych, żeby plan doprowadzić do końca.
Czy myślicie że uda się to nam już w tym roku?
Musimy, to zrobić bo w przyszłym powalczymy o zmianę planu zagospodarowania przestrzennego a w następstwie renaturyzację Potoku Służewieckiego.
Będzie nam też niezmiernie miło, jak wesprzesz nasze działania na:
https://zrzutka.pl/5eufuf
Nie ma małych wpłat, jest tylko czasem mało wpłacających ;) ale dzięki Wam możemy robić więcej.
Pozdrawiam ciepło,
Roman Głodowski
Udostępnij tę petycję
Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.
Jak promować petycję?
- Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
- Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
- Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
- Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
- Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.