APEL DO TELEWIZJI TVP I TWÓRCÓW SERIALU "KORONA KRÓLÓW"

W związku z pojawieniem się informacji o opuszczeniu produkcji serialu historycznego "Korona Królów" przez jednego z jej czołowych członków, aktora wcielającego się w  rolę serialowego "Witolda" oraz spekulacjami medialnymi dotyczącymi informacji, jakoby planowany na styczeń 2021 roku przez Prezesa TVP Pana Jacka Kurskiego sezon 4 serialu "Korona Królów" może nie powstać lub format zostać znacząco odświeżony, wliczając w to zmiany w obsadzie głównych aktorów, w imieniu wszystkich fanów serialu składamy tę petycję. 

Apelujemy do włodadzy stacji TVP oraz twórców serialu o pozostawienie go w ramówce TVP w niezmienionym lub tylko nieznacznie zmienionym składzie. My fani, pragniemy, aby w sezonie 4 "Korony Królów" w główne rolę nadal wcielali się ci sami aktorzy, znani z poprzedniego sezonu, który zyskał olbrzymią rzeszę wiernych odbiorcówi i cieszy się dużą popularnością w internecie. Sezon 3 w opinii wielu fanów to nowa, lepsza jakość serialu, który poziomem realizacji znacznie przewyższa poprzednie sezony i zadowalala wielu z Nas. Ewentualne zmiany w ekipie lub obsadzie dla wielu fanów są nie do zaakceptowania. 

My, niżej podpisani, pragniemy, by fabuła 4 sezonu była kontynowana w dalszych odcinach bez znaczących zmian, a aktorzy, którzy dotychczas wcielali się w ukochane przez widzów postacie mieli możliwość dokończenia swoich ról.

Wyrażamy oburzenie na ewentualną możliwość zakończenia produkcji pomimo zapowiedzi na konferencji ramówkowej, iż bedzie on kontynuowany w 4 sezonie. Nie zgadzamy się również na zamiany w obsadzie serialu tak, jak to miało miejsce na przykład w serialu "Stulecie Winnych". Jeśli formuła serialu miałaby zostać zmieniona, Naszym Zdaniem, zmiany te powinny dotyczyć ewentualnej długości odcinków lub pory emisji bliżej "prime time". 

Z wyrazami szacunku, 

Fani i sympatycy serialu "Korona Królów".


Fani serialu "Korona Królów"    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Fani serialu "Korona Królów" do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...