Arena Jaskółka - tylko taka nazwa dla hali sportowej!

HALA.jpg

My mieszkańcy Tarnowa, sympatycy tarnowskiego sportu, apelujemy do Prezydenta Miasta Tarnowa Pana Romana Ciepieli o zaniechanie próby zmiany nazwy hali widowiskowo-sportowej w Mościcach. Nazwa tej hali, wyłoniona w konkursie kilkanaście lat temu to Hala Jaskółka. Hala została poddana remontowi i modernizacji o czym wielokrotnie informowały i zapewniały służby miejskie, projekt hali nawiązuje do jaskółki, decyzja o próbie zmiany nazwy jest więc niezrozumiała.

Apelujemy o zaniechanie tej dziwnej decyzji, która lekceważy tradycję i mieszkańców. Uważamy, że hala powinna nazywać się tak jak dotychczas. Jeśli miejscy urzędnicy uważają, że nowoczesności doda jej wyraz arena w nazwie - niechże hala nazywa się ARENA JASKÓŁKA.

Szanujmy lokalną tradycję i historię. Hala Jaskółka to wiele sportowych emocji i wspomnień, należy o nich pamiętać! Nowa czy stara - tylko JASKÓŁKA!


Stowarzyszenie Kibiców Unii Tarnów    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Stowarzyszenie Kibiców Unii Tarnów do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...