Nowy zjazd do Białołęki z S8 fragmentem Olszynki Grochowskiej

Trasa_Olszynki_Grochowskiej1.jpg

Do: Rada miasta stołecznego Warszawy, pl. Defilad 1, Warszawa

Petycja w sprawie pilnego umieszczenia w planie inwestycyjnym budowy fragmentu trasy Olszynki Grochowskiej na odcinku Trasa Toruńska - ul. Berensona.

Coraz gorzej wyjeżdża się rano z Zielonej Białołęki na Trasę Toruńską (S8), podobnie jest ze zjeżdżaniem z tej trasy po południu. Rano stoimy w korkach w ulicach Głębockiej, Skarbka z Gór, Ostródzkiej i Białołęckiej. Po południu czekamy w korkach na wjazd z trasy na rondo przy ul. Głębockiej, lub zjazd na rondzie przy ulicy Łabiszyńskiej. Zjazd zajmuje już tyle czasu, ile trwa dojazd do niego z centrum Warszawy.

Białołęka to najszybciej rozwijająca się dzielnica Warszawy. W ostatnim roku liczba mieszkańców naszej dzielnicy zwiększa się w ostatnich latach o ponad 3 % rocznie. Jeżeli to tempo się nie zmieni za 20 lat liczba mieszkańców Białołęki podwoi się. W podobnym tempie będzie przybywać samochodów.

Ponieważ realizacja Trasy Olszynki Grochowskiej odwleka się, zwracamy się do Rady Warszawy o pilne umieszczenie w planach inwestycyjnych na najbliższe lata, wykonanie fragmentu Trasy Olszynki Grochowskiej, na odcinku od Trasy Toruńskiej do ul. Berensona, jak na załączonej koncepcji. Jeżeli nie zaplanujemy tego dziś, za trzy, cztery lata, przy stałym rozbudowywaniu istniejących osiedli i budowie nowych, Zielona Białołęka utknie w korkach.

Mieszczkańcy Białołęki też są warszawiakami!


Koło .Nowoczesnej w Warszawie Białołęce    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Koło .Nowoczesnej w Warszawie Białołęce do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook