Budowa ronda w Kamiennej Górze zamiast łącznika do S3.

66808694-596682210861449-65489.jpgPetycja powstała w celu poparcia braku konieczności budowy łącznika, i zniszczenia lasów przynależących do miasta Kamienna Góra,  a przeznaczeniu tej kwoty na budowę ronda na skrzyżowaniu Legnicka- Katowicka- Wałbrzyska

Łącznik jest zbędny ponieważ, inwestycja jest zbyt droga przez wzgląd na bardzo ciężkie do budowy drogi ukształtowanie terenu. Liczba aut korzystających z łącznika będzie zbyt mała by ta inwestycja się opłaciła. Będą to wyłącznie mieszkańcy miasta...

Kolejnym powodem jest to, że Wałbrzych planuje budowę swojego łącznika, więc większość aut własnie z niego skorzysta omijając nasze miasto.

W tym momencie wszystkie auta przejeżdzają przez skrzyżowanie Legnicka Katowicka i miasto stoi w korkach. Przy drodze s3 auta te będą omijać miasto więc ruch się znacząco zmniejszy. 

Budowa ronda jest niezbędna, szczególnie w zaistniałej sytuacji kiedy planowana jest budowa drogi s3 i przez to skrzyżowanie będzie przejeżdzał ciężki sprzęt.

Miasto potrzebuje ronda, a nie kosztownego łącznika!

Domagamy się ronda, nie chcemy budowy drogiego łącznika.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Laura Całko do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook