CAŁKOWITY ZAKAZ PRODUKCJI, DYSTRYBUCJI, SPRZEDAŻY I KORZYSTANIA Z FAJERWERKÓW I PETARD HUKOWYCH W POLSCE

Huk oraz zanieszyczenie środowiska naturalnego czynią potężne spustoszenie w obszarze ekologii, stanowiąc szczególne zagrożenie dla środowiska naturalnego i powietrza, które są już wyjątkowo obciążone zanieszczyszczeniami oraz smogiem czyniącymi je niezwykle szkodliwymi dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt.

Hałas jest równocześnie nader niebezpieczny dla zwierząt będących kluczowym elementem ekosystemu. 

Rownocześnie hałas powodowany przez petardy hukowe i fajerwerki stanowi potężne zagrożenie dla osób z zespołem Aspergera, spektrum Autyzmu oraz innymi schorzeniami układu nerwowego

Dlatego wnioskujemy o wprowadzenie do końca 2022 roku na terenie całej Polski całkowitego, kategorycznego zakazu produkcji, importu, dystrubucji, sprzedaży oraz używania materiałów pirotechnicznych, w tym fajerwerków, petard hukowych oraz tym podobnych produktów.

 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Ksenia Buglewicz do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...