Chcemy drzew i zielonej przestrzeni zamiast zadaszenia ogródków restauracyjnych na rynku w Katowicach

petycja7.jpg

Jesteśmy mieszkańcami Katowic, ale nikt nie przeprowadził z nami konsultacji dotyczących naszych potrzeb w centralnym punkcie katowickiego rynku. Dlatego chcemy pokazać, że potrafimy rozmawiać i wskazywać kierunek w jakim powinno rozwijać się nasze otoczenie.

Uważamy, że Katowice jako "Miasto Ogrodów", powinno zadbać o zieloną przestrzeń, pełną drzew i eko-rozwiązań. Nie potrzebujemy drogich zadaszeń nad restauracjami. Potrzebujemy miejsc integracji i odpoczynku, które w betonowej przestrzeni, chociaż w małym stopniu, przybliżą nas do natury.

Dlatego, zwracamy się do Władz Miasta Katowice, by nie podejmowały pochopnych decyzji, przeprowadziły prawdziwe konsultacje z mieszkańcami i porozmawiały o rozwiązaniach, które będą nam służyć. Hasło "Miasto Ogrodów" powinno stać się ideą, do której wszyscy dążymy dla naszego wspólnego dobra.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Adam Piszczelok do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...