PETYCJA W SPRAWIE EKRANÓW DŹWIEKOCHŁONNYCH NA OBWODNICY KRAKOWA

 

My, mieszkańcy południowo-zachodniej części Krakowa 
domagamy się budowy ekranów akustycznych na obwodnicy Krakowa pomiędzy węzłami Sidzina – Zakopianka.

Żądamy poszanowania zdrowia i komfortu życia mieszkańców rejonów: Sidzina, Opatkowice, Dębniki znajdujących się w strefie bezpośredniego oddziaływania autostrady. 

Naszym celem jest przekonanie urzędników, aby w trybie pilnym rozpoczęli działania mające na celu rozpoczęcie budowy ekranów dźwiękoszczelnych na wspomnianym odcinku.

Nasze rozgoryczenie determinuje fakt, że w pasie drogowym ustawinicznie wycina się drzewa i krzewy bez wymaganego zezwolenia w celu poprawy widoczności powstających billboardów. Brak naturalnej ochrony w postaci pasa roślinnego w sposób wyraźny zwiększa poziom hałasu, który nie jest do zaakceptowania.

Zaniechanie wybudowania ekranów akustycznych oznacza dla mieszkańców znaczne obniżenie komfortu życia, poprzez narażenie na ustawiczny, całodobowy hałas, oraz zanieczyszczenie powietrza.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami związanymi z prowadzonymi działaniami ukienunkowanymi na budowę ekranów na nasz profil facebookowy: www.facebook.com/EkranyDlaKrakowa

 


Mieszkańcy Sidziny    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Mieszkańcy Sidziny do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook