PETYCJA O POCIAGNIECIE DO ODPOWIEDZIALNOSCI KARNEJ ORZECZNIKÓW ZU


Gość

#1

2014-11-21 00:00

a mi to lekarz orzecznik z Wałbrzycha powiedział kiedyś,że ja w moim wieku(dziś 36l) jak przyjdę do niego z głową pod pachą to on dopiero rozpatrzy moją sprawę pozytywnie.

Gość

#2

2014-11-21 06:31

Znam wiele takich przypadków. Zgłaszają się oni do mnie jako do Fundacji Pomóż Innym . To jest oburzające i bardzo smutne. Jak mozna tak traktować niepełnosprawnych. Są oni uznawani przez lekarzy do celów poza rentowych jako niepełnosprawni a do celów rentowych nie. Absurd i wstyd!

Gość

#3

2015-05-16 07:29

Moja córka jets głęboko upośledzona nie dowidzi własnie została prawie ,,uzdrowiona "

Gość

#4

2015-07-09 18:07

Sam doświadczyłem, i mój brat również BESTIALSTWA I ZWYRODNIENIA tych ŚWIĘTYCH KRÓW. Żaden uczciwy lekarz nie podejmie pracy w tej zorganizowanej GRUPIE PRZESTĘPCZEJ cudownie uzdrawiającej naprawdę ciężko cierpiących i chorych. Sądy zaś opierają się w 100% na ich orzeczeniach o niepełnosprawności. Przedstawiłem wyniki badania prawdziwego fachowca (ortopedy z tytułem dr med. który jako ordynator w szpitalu wojewódzkim wykonał setki skomplikowanych operacji ) ale Sąd jego opinię odrzucił- dał wiarę - zusowskim hienom .Apelację od tego wyroku odrzucił Sąd nadrzędny. Więc brat po przepracowaniu niecałej godziny został przywieziony do domu , leczył się kilka miesięcy i ponownie zgłosił się na Komisję . Szambo nad szambami .Bezkarni orzecznicy i sądy