Stocznia - Pomnik Historii

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stocznia - Pomnik Historii


Gość

#51

2015-01-02 21:47

Wciąż toczy się bój o żurawie. Nie wyobrażam sobie, by miało ich zabraknąć... Ilekroć jestem w Gdańsku, ilekroć jadę SKMką podziwiam i podziwiam, a kiedy mam okazję wejść na tereny stoczniowe, jestem zauroczona. To nasza historia.

Gość

#52

2015-01-03 17:59

Petycja jest zrozumiala
Greg

#53 Re: Re: Rozwój przez poszanowanie historii

2015-01-03 21:35

#3: A - Re: Rozwój przez poszanowanie historii 

 Sa ludzie ktorzy by niszczyli to co stanowi wartośc ponad czasową ,w zamian chca postawic jakies ochydne budynki tylko dlatego ze ktos chce sobie nabic kasa portwel .To za mało aby zniszczyć nas nie zniszczyl nas komunizm to tym bardziej jakis biznesmen ktoemu wiekszoś bedzie sladać uklony jak Bogu . W polsce przemiany sie jeszcze nie skonczyly czeka nas wiele cięzkich lat, ale idziemy zawsze do przodu zjednoczeni w celu zniszczenia glupoty . I choć bym szedl ciemna doliną nie ulękne się bo TY jesteś moim Panem .

 


Gość

#54

2015-01-05 15:25

Ważne jest, co powstanie w tym miejscu. Proszę przyjrzeć się londyńskiemu Canary Wharf (nie same wierzowce, ale również dźwigi portowe oraz dawne hale, które tam ciągle są) - to wspaniały przykład, jak można zagospodarować tereny postoczniowe. Podobno ciekawie ta kwestia została też rozwiązana w Hamburgu - ale nie wiem, sam nie widziałem.

Gość

#55

2015-01-06 05:08

Bardzo dobry pomysł. Bardzo podoba mi się ta idea. Jako Polka wiem, że jest to miejsce ważne nie tylko dla Gdańszczan , ale dla wszystkich Polaków.
Warto propagować takie rzeczy dla tych i przyszłych pokoleń

Gość

#56

2015-01-06 19:20

Popieram -

Tomasz Bracka

Gość

#57

2015-01-12 11:08

To miejsce pamięci ważne dla całego społeczeństwa europejskiego

Gość

#58

2015-01-16 22:41

Stocznia Gdańska powinna być żywym pomnikiem i nadal produkować statki, gdyż oprócz tego, że jest kolebką przemian praktycznie likwidujących żelazną kurtynę, to jest jedyną stocznią na świecie, z której ani jeden statek nie zatonął z winy stoczni. Jest to więc światowy pomnik perfekcji !!!

Gość

#59

2015-01-17 14:11

Stocznia Gdańska powinna być żywym pomnikiem, prowadzącym produkcję, gdyż tylko wtedy ów pomnik praktycznego obalenia żelaznej kurtyny ma sens - tak dla Polski, jak i dla całej Europy, świata. To przecież jedyna stocznia w świecie, z której żaden statek nie utonął z winy stoczni !
Lord Nikon

#60 Nierentowną, stocznię należy niezwłocznie zburzyć

2015-01-28 15:58

I natychmiast postawić galerie handlowe.

A to, że stara przestrzeń stoczni mogła by się stać domem wszelakiej sztuki i działaności kulturowej należy olać.
Zburzmy wszystko i postawmy jakieś monstrum :/


Gość

#61

2015-01-28 16:32

Zgadzam się z aurorami petycji.

Gość

#62

2015-04-12 21:42

Stocznia powinna być nagrodzona najwyższym odznaczeniem pokojowym ponieważ w jej klimacie narodziła się niezłomna postawa dążenia do wolności i pokonania zniewolenia bez przemocy i oręża,



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...