Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz


Gość

#376

2015-05-12 12:57

Uważam, że zabijanie nie może być ani pasją, ani potrzebą. Jest okrucieństwem, które w cywilizowanym świecie powinno być ścigane przez prawo. Człowiek ma dziś wystarczającą ilość pożywienia, bez zadręczania innych stworzeń, które mają prawo żyć. Wielu myśliwych, których znam to banda kretynów - polowania to okazja do obżarstwa i opijstwa. Takie osoby mają problem z uczuciami wyższymi, więc tkwią na jednym poziomie całe życie nie rozwijając się duchowo i działając na niekorzyść społeczeństwa.

Gość

#377

2015-05-12 14:11

Polowanie na bezbronne zwierzeta jest barbarzynstwem.Niektorzy mysliwi maja przyjemnosc w zabijaniu tych zwierzat.Chce wierzyc ze petycja przyniesie jakis skutek.Chce wierzyc !!!!Komorowski poluje razem z Kopacz.Chce wierzyc!!!!!

Gość

#378

2015-05-12 14:22

Tylko barbarzyńcy znecaja się nad zwierzetami...tylko barbarzyńcy odczuwaja przyjemność mordowania...

Gość

#379

2015-05-12 15:34

bo może choć jeden łobuz w rządzie zechce pomyśleć czy warto tracić tyle głosów dla paru maniaków myślistwa (czyt. bandyckiego uboju)
Red Cat

#380

2015-05-12 16:50

Jestem za prawem do życia wszystkich stworzeń. Lasy,pola i łąki to ich domy. Nie toleruję obcych z bronią w moim domu!


Gość

#381

2015-05-12 16:52

Kocham zwierzęta i szanuję ich prawa, jestem przeciwniczką robienia czegokolwiek bez sensu, a zwłaszcza zabijania bezbronnych. Kiedy wreszcie ludzie zrozumieją, że świat bez zwierząt byłby smutny i ponury?

 


Gość

#382

2015-05-12 17:48

Jestem totalnie antymyśliwski, nie podaję ręki myśliwym , pomagamy i dbam o zwierząta, ratuję je i walczę z myśliwstwem.

Gość

#383

2015-05-12 18:10

Stop okrucieństwu !!! Nie zgadzam się na zabijanie dla zabawy. Tak niewiele już zwierząt żyje w naszych lasach, dajmy im szansę, aby regulacja nastąpiła przez naturalną selekcję. Niedopuszczalnym jest, aby dzieci uczestniczyły w tym procederze z wielu względów. Jakie chcemy wychować społeczeństwo ? Nie wspomnę już o warunkach zachowania bezpieczeństwa.
Zupełnie nie rozumiem, jakim prawem myśliwy wchodzi na prywatny teren strzelając do zwierząt ? TO JEST CAŁKOWITE BEZPRAWIE. Gdyby coś takiego miało miejsce na mojej posesji, bóg mi świadkiem musiałabym odpowiadać za gnidę, jak za człowieka.....

Gość

#384

2015-05-12 19:10

Bo mam już dość tych głupich pomysłów wypływających z tych niemyślących poselskich łbów.

Gość

#385

2015-05-12 19:43

Uwazam,ze czasy zmieniaja sie,a spoleczenstwa powinny ewaluowac.Dlaczego zamiast promowac etyczne postepowanie,majace chronic bezbronne istoty/w tym rowniez zwierzeta/,ustanawiacie kolejne kalekie prawo,bedace naprawde bezprawiem-przyzwalajace na gwalt i przemoc.Macie brudne rece i umysly,co jest smutne.Kieruje wami jedynie chec zysku.Wstyd wielowymiarowy.


Gość

#386

2015-05-12 20:16

Łowiectwo czyli zwierzobojstwo to patologia i niczym sie nie różni od ludobójstwa! Zwierzę zasługuje na szacunek ze strony człowieka i po prostu dajmy zyc zwierzętom po swojemu bez ingerencji, a jedynie niosąc im pomoc kiedy wymaga sytuacja.

Gość

#387

2015-05-12 20:41

Podpisałam petycję bo uważam że polowania na bezbronne zwierzątka to zwykłe morderstwo z zimną krwią , jak można je zabijać to jest okrucieństwo.Ludzie którzy polują są pozbawieni ludzkich odruchów, sprawia im to radość . Czy widzieli oni strach w oczach tych zwierząt ? to na nich nie robi żadnego wrażenia - to zwykłe morderstwo. Musimy się temu przeciwstawić nie możemy być obojętni.

Gość

#388

2015-05-12 21:09

Podpisałam ją, bo zgodnie z Pismem Świętym nie można mordować. ani ludzi ani naszych mniejszych braci. Poza tym wychowanie młodych ludzi w znieczulicy do cierpienia kogokolwiek na pewno zwróci się przeciwko tym, którzy to aprobują. Nawiasem mówiąc , wszystkim myśliwym życzę aby doświadczyli na sobie swoich "wartości życiowych" .
mary

#389 Re: Re:

2015-05-12 21:20

#34: Castor - Re:  

 a może postrzelamy do ciebie i twojej rodzinki to bedziemy mieli radosny bełkot


Gość

#390

2015-05-12 21:27

Wstyd , żeby w XXI w , działo się tak jak ludzie o prymitywnych instynktach chcą . To rozrywka godna potępienia , okrutna i niepotrzebna , jak mają ochotę postrzelać osoby bez rozwiniętych cześć mózgi odpowiedzialnych za empatię, bez neuronów lustrzanych - to niech idą na strzelnicę . Ale jeszcze tu chodzi o zaspokojenie pierwotnych instynktów i chcą widzieć krew !!! Musi zwyciężać  inteligencja i dobro !!!!

Kapalanka

#391 Re:

2015-05-13 04:56

#2: Castor -  

 Ale komu? Zwierzętom czy myśliwym? Nia zrozumiałam pytania...
Jeśli chodzi o myśliwych to nic. Każdy moze sobie znaleźć jakąś inną rozrywkę we własnym zakresie.

Myśliwi do Zoo

#392 Re:

2015-05-13 06:07

#2: Castor -  

 Polujcie sobie z nożami w zębach, a nie z bronią palną. Banda pijanych psychopatów biegających z bronią po lesie nocą to dużo większe zagrożenie niż zdziczałe psy, nadpopulacja saren i inne chemitrais, tiomersal i gmo z kosmosu.xD

 


Gość

#393

2015-05-13 06:09

Nienawidzę ludzi którzy krzywdza zwierzęta co one komu zrobiły. Spójrzcie na tego biednego lisa który błaga o litość jak tak można. W naszym kraju za dużo krzywdy się dzieje taka znieczulica. Niech ktoś w końcu coś z tym zrobi bo kiepsko to widzę.

Gość

#394

2015-05-13 06:12

Nigdy nie zrozumiem zabawy w zabijanie. Nie zrozumiem i nie szanuję myśliwych, Nikt kto nie szanuje innej żywej istoty nie zasługuje na poważanie.

Gość

#395

2015-05-13 06:12

Uważam że dzieci nie powinny oglądać śmierci. Nie pozwala się oglądać filmów dzieciom w TV. gdzie jest przemoc a pozwala się patrzeć na wątpliwą rozrywkę doroslych.
Nie zgadzam się aby myśliwi strzelali koło mego domu, mieszkam na wsi, Jak mogą wchodzić na mój teren za który płace podatki bez mojej zgody ? To jakaś kpina.
Jak można zatruwać śmiercionośnym ołowiem ziemię, która nas żywi.
Niezgadzam się na myśliwskie bezprawie. Dlaczego w projekcie brano pod uwagę tylko myśliwskie postulaty, nie licząc się ze społecznymi.

Gość

#396

2015-05-13 06:15

Bo nie wierzę w słowa myśliwych,że oni opiekują się zwierzętami w lesie np.dokarmiają je-tak wykładają karmę w miejscach z których łatwiej mogą trafić wygłodniałą zwierzynę.
Uważam ,że polowanie to nie jest miejsce dla dzieci!.

Gość

#397

2015-05-13 06:17

Uważam że mała grupa zwyrodnialców nie może mieć większych praw od reszty obywateli.Przecież to oczywiste.
jacennty

#398 Re:

2015-05-13 06:20

#1: -  

Jeżeli tak ma wyglądać ochrona zwierząt to na pochybel ze wszystkimi miśliwymi.Albo do klatki z wygłodniałymi Dobermanami


Gość

#399

2015-05-13 06:23

Bo jestem przeciwnikiem polowań w ogóle - chociaż rozumiem, ze slużą one również regulacji populacji wolno żyjących osobników.
Przeraża mnie praktyka szczucia psami dzikich zwierząt i zagryzania, okaleczania a następnie konania w męczarniach tychże w celach 'nauki" psów.
Karolina

#400

2015-05-13 06:23

Pan Komorowski z tego co słyszałam jest myśliwym także może być ciężko. Jestem przeciwko bezkarnemu zabijaniu dla zabawy. To nie powinno być na poziomie ludzkim. Zwierzęta się kocha a jeśli jest przymus zmniejszenia populacji np. gdy jeden gatunek z powodu swej liczebności wyniszcza drugi, powinny być powoływane specjalne służby wetenaryjne to ich usypiania, bezboleśnie. Istnieje również możliwość ich transportu w inne miejsca prawda?. Stop bestialstwu!