Przeciwko niekontrolowanemu przyjmowaniu uchodźców (imigrantów)


Gość

#126

2015-09-14 10:58

Co tu komentować, imigranci muzułmańscy stanowią ogromne zagrożenie dal Polski i Polaków, powinniśmy ratować Polaków - zesłańców syberyjskich, oraz rodaków z Donbasu, oraz młodzież, która ucieka z Polski na emigrację z powodu braku pracy i perspektyw na normalne życie w Polsce.

Gość

#127

2015-09-14 13:09

Jestem przeciw niekontrolowanemu przyjmowaniu nielegalnych imigrantów.

Gość

#128

2015-09-14 15:45

Poniewaz uwazam iz jest to tykajaca bomba dla Polski. A druga sprawa my imigranci chcemy wrocic do Ojczyzny. A przyjecie imigrantow pogorszy sytuacje Polski a tym samym uniemozliwi nam powrot.
jcieszkowska

#129

2015-09-14 19:30

Czekamy na setki tysięcy repatriantów, pozostałości po milionach przesiedlonych Polakach , którzy nie mieli szans powrócić do ojczyzny, wciąż jeszcze czekają na ten powrót i mają do tego pełne prawo. Wydaliśmy 800,000 wiz Ukraincom, którym pomagamy od 2013 roku. Te grupy nie maja szacunku dla naszej kultury. Nie jesteśmy w stanie pradzić sobie z roszczeniami amerykańkich żydów w imieniu nieistniejących polskich żydów, jesteśmy ciągle napadani i wyrażono nam niewdzięczność za gościnę i prosperitę. nasz obecny rząd nie jest w stanie nic nikomu zapewnic ani zorganizować skradną pieniąeze unijne i zostawią nas Polaków i uchodzców na pełnym lodzie, okradając ich ze wszystkiego.


Gość

#130

2015-09-14 19:42

Nie tyle komentarz co pewien dodatek czego brak jeszcze w tej petycji, otóż nikt jakoś nie wspomina, że my już przyjęliśmy i nadal przyjmujemy dziesiątki a być może setki tysięcy uchodźców z Ukrainy. Tak to też są uchodźcy !! Wobec czego przekroczyliśmy już z okładem wszelkie limity i to bez unijnego dofinansowania !! Ten problem nasz rząd powinien zdecydowanie poruszyć na forum unijnym.

Gość

#131

2015-09-14 19:50

Stop dla imigrantów!!! Stop dla islamizacji Europy!

Gość

#132

2015-09-14 20:26

Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy zostali zmuszeni przez wojnę czy inny kataklizm do porzucenia swego domu. Ugoszczę każdego, bez względu na narodowość i wiarę, ale oczekuję, że będę traktowana z równym szacunkiem. Nie podoba mi się to, że w tak arogancki sposób próbują wtargnąć do naszego życia i nie pytając nikogo reorganizować go według własnej woli. Ja mam tez coś do powiedzenia we własnym domu i kraju.

Gość

#133

2015-09-14 20:36

Martwię się o przyszłość Polski i Polaków.

Gość

#134

2015-09-14 22:27

Dziękuję i pozdrawiam
Smuggler

#135

2015-09-14 22:50

Bardzo prosze o poprawienie błędów w tekście, zwłaszcza poprawnego stosowania odstępów przy przecinkach i innych znakach. To w końcu oficjalne pismo, więc takie błędy bardzo kłują w oczy i petycja traci na powadze. Pozdrawiam ;)


Gość

#136

2015-09-15 06:14

Podpisałam tę petycję bo się z nią po prostu zgadzam w 100% .Chcę żyć w normalnym kraju i żeby moje dzieci żyły w normalnym kraju.

Gość

#137

2015-09-15 07:30

Całym sercem i umysłem popieram każde słowo w powyższej petycji.

Gość

#138

2015-09-15 08:51

Bo uważam, że w Polsce nie ma majątku do rozdawania mieszkańcom innych państw.

Gość

#139

2015-09-15 11:33

To jest bardzo wazne dla europy zeby niedopuscic do tej fali imigracji.

Gość

#140

2015-09-15 13:31

żeby kraj był bezpieczny, dla dobra przyszłych pokoleń

Gość

#141 Re:

2015-09-15 16:10

#16: -  

 No to Ja się wypowiem posłuchajcie Tych muzułmanów którzy uciekli ze swojego Państwa dla czego to zrobili!!!

Bo taka jest prawda kto ma kasę ten ucieka do Europy!!!

I wtedy mogą mówić krytycznie o swoim państwie!!

Ponadto większość muzułmanów ma tak wyprane mózgi ze nie myśli samodzielnie!!! Interesuje ich tylko dzichat Koran i fatwy!!!

Nie mówiąc o tym że my Polacy to dla nich niewierzący którzy albo przyjmą ich wiarę albo zginą!!! Bo nie będą zyc z takimi jak my

Pomijając tez sprawę muzułmanie mogą bez karnie gwałcić dziewczynki kobiety nie mózunanki i pójdą do nieba!!!

jeszcze żona im będzie za to wdzięczna!!!

 

To nie wiara to cały system totalitaryzmu który  c

ma za zadanie zniszczyć białych

Magdalena Torska
Autor petycji

#142 Re:

2015-09-15 19:17

#135: Smuggler -  

 Niestety tak mi przeniosło tekst z edytora na stronę petycji..........jak będę ją drukować w wersji papierowej wydrukuję w Wordzie -przecinki i odstępy będą prawidłowo- gwarantuję , ale dziękuję za uwagę


Gość

#143

2015-09-15 19:36

obawiam się o moje bezpieczeństwo i moich bliskich, które powinna nam zagwarantować KONSTYTUCJA. Polacy w czasie II Wojny Światowej bronili ojczyzny mimo, że bomby niszczyły całe miasta i wsie i nikt wtedy Polsce nie pomógł.Polacy nie uciekali z Polski, kim jest ktoś kto ucieka ze swojego kraju?
KATARZYNA

#144 Re:

2015-09-15 20:14

#2: -  

 ZUPEŁNIE SIĘ ZGADZAM!


Gość

#145

2015-09-16 12:05

Chemitz-pld-wsch Niemcy .Muzulmanski uchodzca gwalci brutalnie 7 letnia dziewczynke.do zdarzenia dochodzi w parku wieczorem.gdy mala jezdzi rowerkiem.mama dowiaduje sie o calym zdarzeniu gdy mala przybiegla z placzem.Muzulmanin ucieka pomimo zakrojonej akcji policji nie udaje sie go odnalezc.tak wyglada Multi-kulti .ktora chce nam zafundowac Europa Zach.a szczegolnie Niemcy.NIE DLA IMIGRANTOW

Gość

#146

2015-09-16 13:01

Sila narodu jest w jego jednolitosci.

Gość

#147

2015-09-16 13:35

obecna liczba 500 tyś imigrantów którzy przekroczyli granicę UE prócz zagrożenia terrorystycznego i zapaści ekonomicznej są zagrożeniem dla naszych polskich rodzin, chrześcijan, nie chcemy dżihadu ani szariatu w naszym państwie a oni są tego gwarantem

Gość

#148

2015-09-16 20:35

Powiem tak; Polacy powinni wyciągnąć wnioski ze swojej tragicznej historii, na przykładzie naszego państwa jest wiadomo sprowadzanie ludzi innych narodowości kultur, przekonań religijnych, nawet jak to się odbywa w imię szeroko rozumianemu humanizmowi dla Polaków niczego dobrego nie przyniosło, np. Książę Konrad Mazowiecki sprowadził krzyżaków do Polski, potem przez ok 200 lat Polacy z ich strony. były prześladowania, później król Kazimierz Wielki sprowadził żydów do Polski, potem przez kilka wieków było "nasze kamienice , wasze ulice", dlatego nie godzę się na żadnych uchodźców, bo to dla nas może się źle skończyć, islamizacją, terrorem itp. przestępczością, burdami itp. ja chce żyć spokojnie w polskim kraju, za którego nasi dziadowie przelali morze krwi. Polski rząd powinien najpierw pomyśleć o Polakach, którzy nie z własnej woli zostali zesłani, wysiedleni m.in. na Sybir, Kazachstan, Haiti

Gość

#149

2015-09-16 20:54

Podpisałam,bo ja i moja rodzina chcemy się czuć bezpieczni w swoim kraju.

Gość

#150

2015-09-17 05:15

Podpisalem petycje bo chodzi o bezpieczenstwo nas wszystkich.nasze sluzby sa nie przygotowane do weryfikacji imigrantow czy wsrod nich nie sa terrorysci ISIS.a zapewnienie W.Cimosiewicza o to ze nasze sluzby sa przygotowane do przyjecia imigrantow to mozna wlozyc miedzy bajki.nie zapobiegli katastrofie smolenskiej.afera tasmowa jest rowniez sprawdzianem jak dzialaja nasze sluzby.po drugie nie chcemy popelniac bledu zachodu w zakresie multi-kulti.to wzrost w/g danych szwedzkich o 700 proc przestepstw na tle seksualnym.o 300 proc zabojstw.w 80 procen sprawcami sa muzulmanie