UWOLNIĆ ZYGMUNTA MIERNIKA!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji UWOLNIĆ ZYGMUNTA MIERNIKA!


Gość

#1

2015-10-02 12:52

W Polsce łamane są prawa ludzkie przez funkcjonariuszy państwowych, w tym i funkcjonariuszy sądowych. Funkcja sędziego została zdegradowana przez wielu z Wymiaru Sprawiedliwości.

Gość

#2

2015-10-02 13:03

To niedopuszczalne aby jeden i ten sam sędzia wydawał wyroki - udzielał kar porządkowych w zdarzeniach, w których sam jest stroną.

Gość

#3

2015-10-02 13:32

ten człowiek od czasów solidarności wspiera ludzi którym dzieje się krzywda .za wytykanie błędów wymiarowi sprawiedliwości nie może być karany -przecież walczył o wolność słowa i demokrację ,dziś się go zamyka .Jaka to demokracja?

Gość

#4

2015-10-02 16:05

To SKANDAL aby morderca kiszczak i inni mordercy nie ponosili kary za morderstwa, a człowiek, który walczy o sprawiedliwość naszego kraju i protestuje przeciwko niesprawiedliwości i zakłamaniu sędzin, sędziów którzy są dyspozycyjni wobec komunistycznej WSI. Tak dalej w kraju być nie może, to należy natychmiast zmienić...

Gość

#5

2015-10-02 16:26

Dość bronienia przez sądy komunistycznych zbrodniarzy i zamykania do więzień i prześladowania patriotów. Usunąć wszystkich sędziów o mentalności stalinowskiej na czele z sędzia, która skazała polskiego bohatera Zygmunta Miernika. Usunąć poputczików Moskwy i zdrajców z grona sędziów. Wprowadzić ławy przysięgłych.
Krzysztof Bzdyl
członek fan klubu Zygmunta Miernika

#6

2015-10-02 17:45

No to teraz mamy test na antykomunizm PiS a zwłaszcza Andrzeja Dudy. Duda może jednym podpisem uwolnić Zygmunta. Niezły egzamin przed wyborami :) Ciekaw jestem czy Duda nadal tkwi mentalnie  w Unii Wolnosci czy się odmienił i  rzeczywiście mu zalezy na przyszlości Polski. Po prostu zżera mnie ciekawość:)

 


Gość

#7

2015-10-02 18:27

Należy się medal, a nie wyrok!

Gość

#8

2015-10-02 18:44

SPRAWA WIĘZIENIA I PRZESLADOWANIA Patriotów jest skandalem. Żądam kategorycznie oczyszczenia tzw sądów tzw RP

Gość

#9

2015-10-02 18:51

Uważam protest wobec stanowiska sądu za słuszny !

Gość

#10

2015-10-02 18:54

Bo jestem z SOLIDARNOŚCI!

Gość

#11 Re:

2015-10-02 18:56

#6: członek fan klubu Zygmunta Miernika -  

 Myślę,że już udowodnił. Ma udowadniać do śmierci?


Gość

#12

2015-10-02 18:59

miejsce politbiura jest w kryminale

Gość

#13

2015-10-02 19:39

Miejsce Kiszczka jest w więzieniu.A ludzi takich pan Zygmunta Miernika na wolności.


Gość

#14

2015-10-02 20:27

Pragnę poinformować, że rozprawa odbyła się z rażącym naruszeniem art 2, 32, 40, 45 i 182 Konstytucji a w związku z tym wyrok należy uznać za nieważny, co między inymi wynika z art 58 k.c.. Te kwestie powinny być poruszone w przedmiotowej petycji, gdyż zgodnie z art 126 ust 2 Konstytucji, Prezydent RP ma czuwać nad przestrzeganiem Konstytucji i nie może dopuścić do jej naruszania. Sędzia prowadząca sprawę powinna zostać skazana z art 231 k.k.za jej nienależyte rozpatrzenie.

Gość

#15

2015-10-02 21:27

Miernik Cukiernik pokazał sędziom, że nie są nietykalni...

Gość

#16

2015-10-02 21:47

Bo trzeba pomóc ludziom, którzy kiedyś nadstawiali dupę, żeby nam dzisiaj było lepiej. Jesteśmy im to winni!
Lech Osikowicz

#17

2015-10-02 23:11

Rzucenie tortem było zdrowym, patriotycznym i heroicznym czynem przeciwko najbardziej niesprawiedliwym ludziom w Polsce. Oni, a właściwie ONE (iluż tam jest mężczyzn?) mają służyć Polsce poprzez wymierzanie SPRAWIEDLIWOŚCI, a sprzeniewierzając się temu zadaniu są NAJBARDZIEJ NIESPRAWIEDLIWYMI.

Nieuczciwe sędzie i zdarzających się w tym zawodzie nielicznych sędziów (także nieuczciwych) należy zgłaszać na na stronach: http://niezalezna.pl/58120-czarna-lista-sedziow-iii-rp oraz http://dajwlape.pl .

Pytam się kiedy zostaną docenieni Adam Słomka, Zygmunt Miernik, Mariusz Cysewski i wielu innych z KPN-Niezłomni, Wolny Czyn i tym podobnych organizacji? Nie mówię tu o mediach głównego ścieku, ale chociażby przez Gazetę Polską, wpolityce.pl, frondę, pch24, niepoprawneradio.pl, naszdziennik itp. To dzięki ich determinacji i niegrzecznemu zachowaniu w poststalinowskich sądach niesprawiedliwości, niezawisłych od rozumu, takiemu jak obrzucenie sędzi srebrnikami lub tortem, został skazany Kiszczak, został zlikwidowany obelisk chwały w Nowym Sączu itd. itp. W ogóle, żyjąc w biedzie, za pieniądze z emerytur i rent, dokonali oni taki ogrom pracy (w gruncie rzeczy pozytywistycznej, której efektów jeszcze tak od razu nie widać) w dziedzinie usuwania komunizmu z Polski oraz uświadamiania funkcjonariuszom państwowym ich obowiązków, że należy im się szacunek, chwała, cześć i wynagrodzenie od Państwa za tą ich pracę, walkę i poświęcenie.



Gość

#18

2015-10-03 01:17

jestem ofiara Jaruzelskiego ze stanu wojennego i w pelni identyfikuje sie z panem Zygmuntem Miernikiem. Mam nadziej ,ze moj glos przyczyni sie do uwolnienia wieznia sumoenia.

Gość

#19

2015-10-03 08:23

bo to jest skandal tak wykonczyc czlowieka bohatera.

Gość

#20

2015-10-03 08:51

Bardzo dobrze znam Zygmunta który walczy ze ślepą, stronniczą, nieetyczną i cyniczną Polską Temidą.

Gość

#21

2015-10-03 08:59

Mam dość buty i arogancji ze strony byłych ubeków-morderców.Najwyższa pora rozwiązań również stalinowskie sądy i zorganizować sadownictwo od podstaw-sprawnie i sprawiedliwie działające.

Gość

#22

2015-10-03 09:11

Rzucenie tortem w sędziego nie jest czynem godnym pochwały, ale nieosądzenie i nieukaranie zbrodniarza Czesława Kiszczaka jest bardziej skandaliczne. Rozumiem zdenerwowanie p. Miernika, i uważam, że nie powinien zostać skazany na odsiadkę w więzieniu.

Gość

#23

2015-10-03 09:34

Znam osobiście Zygmunta Miernika. Podziwiam Jego odwagę. Jest człowiekiem prawym i honorowym. Umieszczenie Go w więzieniu to plucie w twarz wszystkim ofiarom stanu wojennego. Szczególnie w obliczu bezkarności zbrodniarzy PRL-u.
Elżbieta Kogowska-Piasecka

Gość

#24

2015-10-03 09:44

ponieważ mierzi mnie tzw. "wymiar sprawiedliwości", który stoi po stronie komunistycznych kryminalistów. Uważam również, że należy przeprowadzić dogłębną weryfikację sędziów i prokuratorów, jak również - co może nawet ważniejsze - zmienić system ich powoływania poprzez wprowadzenie wyboru sędziów i prokuratorów okręgowych .
Klubowicz

#25 Re: Re:

2015-10-03 11:38

#11: - Re:  

 Prezydent Duda powinien udowadniac to kazdego dnia. Po prostu jezeli dobro Polski lezy mu na sercu to powinien ze szczególna atencją odnosic się do takich ludzi jak Miernik. Szczerze mówiąc to jestem zadziwony, że Miernik siedzi jeszcze w ciupie a ze strony PiS nikt nie pisnął ani słowa w Jego obronie. Liczą się fakty i twarda rzeczywistośc a nie gadki szmatki pełne deklaracji i semantycznego zamętu:)