Koncert Josha Grobana w Polsce!!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Koncert Josha Grobana w Polsce!!


Gość

#1

2015-10-11 15:26

Bo chce byc na jego koncercie a nie stac mnie na wyjazd za granice!!

Gość

#2

2015-10-11 18:39

Jestem urzeczona głosem Josha. Cenię go nie tylko jako artystę ale również jako człowieka zaangażowanego w działalność charytatywną, chętnie biorącego udział w koncertach dobroczynnych.Postrzegam go jako człowieka skromnego bez reszty oddanego swej twórczości.Jego piosenki towarzyszą mi od lat, w chwilach smutku i radości.Gdy go słucham odpływam w krainę piękna i harmonii.Jego głos jest dla mnie jak balsam na zranioną duszę.Nie interesuje mnie co mówią o jego głosie krytycy muzyczni, oni tego nie czują. Są głusi na piękno wypływające z jego wnętrza.Dlatego podpisuje się całym sercem pod tą petycją i trzymam kciuki żeby udało się sprowadzić Josha Grobana do Polski w końcu po części z tego kraju wywodzą się jego korzenie.Puki co cieszę się na wyjazd do Frankfurtu 11 maja, mam nadzieję iż spotkam tam innych polskich fanów.P.S. Pozdrawia wszystkich wielbicieli talentu Josha Marta

Gość

#3 Re:

2015-10-11 19:03

#2: -  

 Akurat krytycy muzyczni z tego co wiem wypowiadają się pochlebnie na temat Josha :)


Gość

#4 Re: Re:

2015-10-11 19:54

#3: - Re:  Przeczytaj  artykuł pod tytułem Dlaczego Josh Groban nie przyjeżdża do polski z 2011

 


Gość

#5

2015-10-11 20:01

Dlaczego podpisałam petycję? To chyba nie wymaga komentarza :)

Gość

#6

2015-10-13 06:32

Bo chcę usłyszeć Josha na żywo, jest genialny

Gość

#7

2015-10-13 20:48

Miałam to szczęscie, że mogłam być na koncercie Josha Grobana za granicą i od kiedy towarzyszy mi jego muzyka z utęsknieniem czekam na jego występ Polsce. W tym roku tym bardziej, że w najnowszej trasie promuje on krążek STAGES w całości poświęcony mojemu ukochanemu gatunkowi jakim jest musical. Mam nadzieję, że moje ogromne marzenie w końcu się spełni!!

Pozdrawiam wszystkich polskich Grobanites czekających na koncert razem ze mną!!

 

 

 


Gość

#8

2015-10-19 10:47

Zapraszane są gwiazdy różnego formatu, więc TAKA gwiazda, jak Josh Groban tym bardziej powinna zaśpiewać w Polsce. Fani Josha zasługują na Jego koncert a ci, co Go jeszcze nie znają, mieliby okazję poznać. Osobiście uwielbiam słuchać Jego utworów, są piękne i fantastycznie śpiewane, głos koi, uspokaja lub dodaje skrzydeł zależności od nastroju.

Gość

#9 Re:

2015-10-19 19:50

#8: -  Zgadzam się całkowicie z osobą która napisała ten komentarz. Oby więcej takich. To zachęci być może inne osoby kóre nie słyszały głosu Josha Grobana, do słuchania jego utworów. Zachęcam, warto.Warto też być na jego koncercie, to niezapomnine przeżycie! Nie każdego stać na wyjazd za granice.Dlatego chcemy usłyszeć go w Polsce,

 

 


Gość

#10

2015-11-05 12:11

Josh Groban śpiewa piosenki , które trafiaja do średniego pokolenia:spokojne i nastrojowe. Jest pełnym uroku artystą i zasługuje na popularnośc także w Polsce.Szkoda,że nawet RMF Classic nie popularyzuje jego twórczości. Nie wszyscy sluchają rock czy rap.

Gość

#11

2016-01-18 21:08

Josh jest The Best☺☺☺☺

Gość

#12

2016-03-11 17:37

Pora zapraszać do Polski naprawdę utalentowanych artystów, a nie tylko tych rozdmuchanych przez medialny marketing. Polskie media nie udostępniają twórczości Josha Grobana, ale wielu ludzi pokochałoby jego piosenki, gdyby tylko je usłyszeli. Wiem, bo wielu moich znajomych go polubiło, kiedy dałam do posłuchania jego utwory.

Gość

#13

2016-05-18 19:52

Good luck Polish fans!!!

Gość

#14

2016-11-18 21:14

Czas najwyzszy,aby zaprosic tak wspanialego wokaliste do Polski. Oczaruje publicznosc swym pieknym barytonem,talentem, i oczywiscie uroda.