Nie w naszym imieniu!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Nie w naszym imieniu!


Gość

#201

2015-11-18 18:16

walczylem I bede..o POLSKE SOLIDARNA a nie tylko prawa I sprawidliwosci ..dla "wybrancow" bo dla Mnie .PEACE..to w 100% .NIE pis ...a rozumienie solidarnosci najlepiej wyrazil obecny Prezydent , ulaskawiajac ??? " NIEWINNYCH " ??? kolegow partyjnych.... (niewinnego nie mozna ULASKAWIC..mozna OSADZIC ) a o winie lub niewinnosci decyduja sedziowie

Gość

#202

2015-11-18 18:20

ponieważ złości mnie i przeraża poziom ignorancji i czuję się bezsilna wobec bezmyślnie szerzonego zła.

Gość

#203

2015-11-18 18:31

Zawsze jakaś nadzieja na normalność!

Gość

#204

2015-11-18 18:32

Podpisałam, ponieważ przerażają mnie te negatywne emocje, które potęgują się w Polsce - zaczyna to wyglądać jak Niemcy tuż przed 1939 rokiem. Agresją nie pokonamy agresji tak jak pożaru nie gasi się ogniem...

Gość

#205 Re:

2015-11-18 18:34

#200: Derda Jacek -  

 Zgadzam sie ..warto byc czlowiekiem..i nie zejsc na ..pisy


Gość

#206

2015-11-18 18:36

Podpisałem petycję bo jestem za otwartym społeczeństwem, jestem także za pomocą ludziom biedniejszym i słabszym, niezależnie od ich koloru skóry. Chcę by Polska w świecie postrzegana była jako państwo SOLIDARNE w najlepszym (i chyba jednym) tego słowa znaczeniu

₩polak

#207 Re:

2015-11-18 18:40

#1: -  

 NIE PODPISYWAC TEGI LEWACKIEGO PISMA DAZACEGO DO UPADKU SUWERENNOSCI POLSKI!!


Gość

#208

2015-11-18 19:15

Petycje podpisałam dlatego, że polski rząd próbuje manipulować polakami, każdy z nas jest człowiekiem większość ma rodziny i jak możemy mówić z taką nienawiścią o innych rodzinach które potrzebują pomocy... no jak... gdzie się podziało ludzkie współczucie... ludzie piszący te okropne rzeczy na portalach społecznościowych, niech wyobrażą sobie swoją rodzinę żyjącą w wiecznym strachu i lęku... wyobraźcie sobie małe dzieci, które nie mają normalnego dzieciństwa... Tam jest WOJNA czy nam się podoba czy nie ale tutaj jest bezpiecznie powinniśmy pomóc tym ludziom bo każdy człowiek zasługuje na godne życie oni nie potrzebują dużo potrzebują poczucia bezpieczeństwa wiec dlaczego mamy nie wyciągnąć do nich ręki... może kiedyś my będziemy potrzebowali pomocnej dłoni innego kraju, tylko czy zostanie nam ona wyciągnięta czy inny kraj odrzuci nasze prośby tak jak my odrzucamy ludzi jak zabawki... bo obcokrajowiec, bo muzułmanin, ba zamachowiec, bo inna religia... Ludzie jest 21 wiek a niektórzy zachowują się jak w 19 wieku. a ludzie którzy co chwila wypisują jakieś bzdury niech się zastanowią bo POLSKA JEST KRAJEM EMIGRANTÓW!!!!

Gość

#209

2015-11-18 19:59

Bo nie życzę głoszenia w imieniu Rzadu RP poglądów sprzecznych z chrześcijaństwem i naukom kościoła.

Gość

#210

2015-11-18 20:05

Drobny gest a oś chciałem zrobić.

Gość

#211

2015-11-18 20:08

Bo ma sens :P

Gość

#212

2015-11-18 20:09

takie mam poglądy!

Gość

#213

2015-11-18 20:37

Jestem tego samego zdania i nie podoba mi się w jakim kierunku zmierza Polska. Wstyd mi za polityków na arenie międzynarodowej.

Gość

#214

2015-11-18 20:38

To,co dzieje się aktualnie na świecie, w Europie i w Polsce jest wyzwaniem dla empatii, wrażliwości i mądrości. Chcę współuczestniczyć w podejmowaniu tego wyzwania wraz z ludźmi, którzy podobnie jak ja "czytają świat", żywią podobne obawy i nadzieje, wyrażają opinie i poglądy bliskie moim.
Dariusz

#215 Głos na nie

2015-11-18 21:15

Możemy i powinniśmy przyjmować potrzebujących uchodźców. Problem jest w tym, że UE nie stanęła na wysokości zadania i nie jest w stanie skutecznie rozpoznać prawdziwych uchodźców (których jest mniejszość) w zalewie imigrantów, wśród których również są terroryści wszelkiej maści. Dopóki UE nie wdroży sprawnego systemu kontroli granic i weryfikacji uchodźców poza granicami UE dopóty nie powinniśmy przyjmować nikogo, bo zagraża to bezpieczeństwu Polski. Ci, którzy już dotarli do państw UE powinni zostać do czasu wprowadzenia ww. zmian w krajach gdzie obecnie się znajdują (trzeba je wesprzeć finansowo i potencjałem ludzkim ale tylko przy założeniu, że UE zdecyduje się opracować ww. zmiany). Jest to z resztą zgodne z obecną literą prawa, tranzyt uchodźców do kolejnych krajów nie jest legalny i nie zmieni tego nawet zdanie samobójczyni Merkel. W petycji jest tak wiele sprzeczności i głupot (prawie każde zdanie nadaje się do skontrowania), że nie podejmuję się rozbierać jej na czynniki pierwsze, bo zwyczajnie szkoda mi na to czasu. Tylko jeden fragment w ramach podsumowania: "My, niżej podpisani, nie życzymy sobie, żeby całą Polskę utożsamiać z polityką ludzi, którzy do tego doprowadzili." - do nastrojów ksenofobicznych, a co raz częściej rasistowskich doprowadzili włodarze UE i Polski swoją bezmyślną i nieprzemyślaną polityką migracyjną. Jeśli dojdzie do rozlewów krwi i walk na tle rasowym w Europie to właśnie oni będą pierwszymi winnymi takiej sytuacji. Nie można działać przeciw woli większości społeczeństwa oraz interesowi narodowemu, a później dziwić się, że rozwój wydarzeń jest poza kontrolą. ps. Polecam pooglądać trochę materiałów z Syrii albo np. Libanu, do którego przebija się masa imigrantów z południa i centrum Afryki. Liban wręcz doprasza się o wsparcie UE - tam na miejscu, wsparcie nie tylko finansowe ale też kadrowe, po to aby nie puszczać dalej imigrantów łodziami do Europy. Wyobraźcie sobie, że UE jest dziwnie głucha na te prośby. Wnioski? Polecam materiały Vice News (mimo, że ich przekaz jest wybitnie lewicowy to jednak ujęcia unikatowe).


Gość

#216

2015-11-18 21:25

MAM DOSC TEGO POPIEPRZONEGO POLSKIEGO SPOLECZENSTWA I TYCH WYWLOKOW POLITYKOW.NIECH ZYJE ANARCHIA!

Gość

#217

2015-11-18 21:41

kocham ludzi i europe

Gość

#218

2015-11-18 21:44

Nie godzę się na wykorzystywanie tragedii w Paryżu do siania demagogii, antagonizowania ludzi i niszczenia dobrego imienia Polaków.

Gość

#219

2015-11-18 21:48

To oczywiste
Jakub

#220

2015-11-18 21:51

Mieszkałem poza Polską, miałem sąsiadów, znajomych, współpracowników róznych narodowości i wyznań, nie przeszkadzało mi to, nie było w tym nic strasznego. Ryzyko przedwczesnej śmierci w tych krajach i tak jest wyraźnie mniejsze niż w Polsce (mniej morderstw, mniej wypadków drogowych, o zdrowiu i średniej długości życia nie wspominając).

Dbajmy o Polskę, podnośmy jej jakość, sprawiajmy by mieszkało się w niej przyjemniej wszystkim - niezależnie od pochodzenia, narodowości, czy wyznania.

zrozum lewaka

#221

2015-11-18 22:24

No tak najwieksi obrońcy demokracji protetują przeciw rzadowi wybranemu w wyborach powszechnych. Jakieś rozdwojenie jaźni ?

sic

#222 Re:

2015-11-18 23:05

#43: -  

 Zwolennicy petycji !!!przeczytajcie najpierw koran, lub douczcie się czym jest islam lewackie pedały z tęczowej armii...przemyślcie i dopiero później zdecydujcie czy podpiszcie petycje...bo za te wasze lewackie, liberalne poglądy islam w pierwszej kolejności ucina łeb lub zrzuca z najwyższego budynku w mieście.

ssij

#223 Re:

2015-11-18 23:07

#44: -  

 ...to pakuj sie i wypad do francji , niemiec jak Ci zle w tej ksenofobicznej Polsce.


Gość

#224

2015-11-18 23:08

TAK WLAŚNIE MYŚLĘ JAK JEJ AUTORZY

Gość

#225

2015-11-18 23:10

Podpisałam tę petycję, ponieważ jestem zażenowana postawą i wypowiedziami Polaków, jakie widzę w internecie. Na domiar złego, politycy nie wydają się być mądrzejsi. Nie chcę być identyfikowana z taką ksenofobią i z kompletnym niezrozumieniem problemu uchodźców.