Za likwidacją fundacji SOS Bokserom

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Za likwidacją fundacji SOS Bokserom


Gość

#101

2015-12-17 06:15

Bo najgorsza jest obojętność...

Gość

#102 Apel o zaprzestanie finansowania Fundacji SOS Bokserom

2015-12-17 07:48

Działania Fundacji są rozbieżne w stosunku do celów i idei, które przyświecały mi w momencie zakładania tej Fundacji. Jako ZAŁÓŻYCIEL z przykrością muszę stwierdzić, że znęcanie się nad starszymi ludźmi (poprzez przetrzymywanie ich psów, często z naruszeniem prawa) jest niedupuszczalne. Fundacja miała takim ludziom pomagać, miała pomagać BEZDOMNYM psom (a takich jest cała masa) a nie walczyć z wyimaginowanymi przypadkami znęcania się nad psami 'bo mają brudne uszy'. Mam nadzieję, że obecna Prezes Fundacji poniesie konsekwencje prawne i społeczne swoich decyzji. Jednocześnie WZYWAM WSZYSTKICH DO ZAPRZESTANIA PRZEKAZYWANIA PIENIĘDZY Fundacji - to jest najlepszy sposób na jej likwidację. O psy się nie bójcie - znajdą się dobrzy ludzie, którzy im pomogą.

Krzysztof Eggert

Basia

#103

2015-12-17 21:52

A ja mam wątpilwości co do tej petycji i wydarzenia do którego pokazuje się tu link. Otóż na wydarzeniu chwalą się, że pies Dante wrócił do domu, ktoś im" pogratulował", pokazał zdjęcia tego 'domu" i post zniknął, mam wątpiwości, czy ci ludzie w ogóle wiedzą co robią , a wyglądało to tak:

gość

#104 Re:

2015-12-17 21:55

#1: -  

 Kto tu się bawi w Boga? Na tym wydarzeniu chwalą się, że zabrali psa Dante i oddali właścicielowi, czyli tu, na łańcuch, kto tu barbarzyńsko traktuje zwierzęta, bo nie rozumiem, oczywiście usunęli to

gość

#105 Re:

2015-12-17 22:04

#3: -  

 Pani wystarczy tylko coś przeczytać, żeby mieć zdanie? Poważnie. Oto na wydarzeniu do którego jest link ktoś publikowane są zdjęcia psa Dantego. Na wydarzeniu chwalą się, że oddali psa właścicielowi, czyli do budy, bo stamtąd był zabrany interwencyjnie, ktoś im gratuluje i post znika? Dla pani to jest wiarygodne, no błagam...

Michał

#106 Re:

2015-12-18 02:06

#103: Basia -  

 Panie Andrzeju, proszę podpisywać się swoim imieniem, albo nauczyć robić zrzuty ekranu, bo podpis mówi Basia a widok profilu coś innego. Żadne posty znikać nie będą, o ile odblokuje Pan moderatorów wydarzenia, inaczej nie mogą podjąć dyskusji z bzdurami, które Pan wypisuje.

Co do boksera Dante- nie wrócił na żaden łańcuch a i nigdy nie spędzał całych dni na nim, to co Pan wypisuje to marne próby manipulacji- a te z kolei- jak zawsze mile widziane :] Poniżej zdjęcie tego samego psa w momencie wyjścia spod czułej opieki Fundacji SOS Bokserom (interwencyjny odbiór z Hotelu "Pod Bokserem" w Jajkowicach). Proszę samodzielnie ocenić, czy Fundacja ochrony zwierząt, doprowadzająca psa do takiego stanu, ma rację bytu, czy może lepiej aby była zlikwidowana, co by nie kradli psów i nie doprowadzali do stanu jak na zdjęciu poniżej...

Basia

#107

2015-12-18 07:35

Panie Michale a skąd pan wie, gdzie wrócił pies? Na kanapę, po tylu latach na łąńcuchu?!!! To wy niestety manipulujecie na waszym wydarzeniu, ubliżacie i robicie ludzi w balona. Pod ta petycją podpisują się również osoby, które pojęcia nie mają o co chodzi... Ale powolutku będą publikowanie wasze manipulacje, kłamstwa itp. Jest nadzieja, że akurat na tej stronie nie będziecie mogli blokować i usuwać komentarzy.

 


Gość

#108

2015-12-18 09:13

Znam dobrze sprawe Diane wiem jakich cierpien przysporzylo dzialanie fundacji SOS Bokserom. Pomoc nie polega na naciaganiu ludzi na placenie za nieprawde, a to co robi ta fundacja i zwierzetom i ludziom, to sie po prostu musi skonczyc!
gość

#109 Re: Re:

2015-12-18 13:30

#106: Michał - Re:  

 Drogi Michale, pan chyba się zagalopowałm i źle myśli o ludziach... Obserwuję wasze wydarzenie i pies po wydaniu właścicielowi był równie chudy, nie karmiliście go?????

zszokowany gość

#110

2015-12-18 15:50

Poproszono mnie o podpisanie petycji, postanowiłem więc dowiedzieć się o co w tej sprawie chodzi. I cóż mam teraz wątpliwości co do autorki tej petycji Pani Julity Paszek-Wolskiej. Głosi bowiem ta pani publicznie i bezwstydnie coś co można by nawet uznać za hasła rasistowskie... Czym to bowiem jest - oto częściowy zrzut z jednego z wydarzeń:


Gość

#111

2015-12-18 20:19

Bo uważam ,że tak trzeba

Gość

#112 Re: Julita , troszkę jakby nie fajna argumentacja :(

2015-12-18 20:20

Julita Paszek-Wolska

#113 Re: Re:

2015-12-18 20:28

#104: gość - Re:  

To sa zdjecia z dnia interwencji u wlasciciela...czyli ze stycznia. Post zostal wstawiony przez lewe konto na fb....wszystko wyjasnione jest na wydarzeniu...pies jest bezpieczny!


Gość

#114

2015-12-18 21:15

Uważam ,że tak trzeba

Gość

#115 Re:

2015-12-18 22:41

#110: zszokowany gość -  

 Pani Wolska juz nie jeden raz napisała cos, co sie mijało z prawda, kłamie na kazdym kroku i sieje nienawisc, biedna kobieta, musiał ja ktos bardzo skrzywdzic i teraz mści sie na innych zeby swoje frustracje zaspokoic.


Gość

#116 Re:

2015-12-18 22:42

#13: -  

 Na zysk? A jaki zysk? jako mozna miec zysk leczac stare i chore psy?


Gość

#117 Re:

2015-12-18 23:40

#3: -  

 Gdyby Pani pokazała, ze Pani ja leczy i miała na to dowody nie muasiałaby sie Pani bac :-)

 


Gość

#118 Re:

2015-12-18 23:42

#107: Basia -  

 Pan Michał jest w tym ekspertem, manipulacje i hejtowanie, powinien sie zatrudnic jako hejter, na pewno by dobrze zarobił, chyba nikt go nie przebije, frustrat biedny


Gość

#119 Re: Apel o zaprzestanie finansowania Fundacji SOS Bokserom

2015-12-18 23:44

#102: - Apel o zaprzestanie finansowania Fundacji SOS Bokserom 

 Ooo tak zaprzestanmy finansowania SOS a Pan Eggert przyjmie do siebie wszystkie stare i chore psy z Fundacji albo kaze je uspic, bo przeciez starych sie nie zamecza leczeniem prawda?

Wydawało sie, że Pan ma rozum, ale chyba tam jest malutki fistaszek


Gość

#120 Tak nie wolno ich krzywdzic, czyli reagowac kiedy sie błaRe:

2015-12-18 23:47

#76: -  

 Tak, nie wolno ich krzywdzic, kiedy błakaja sie po ulicach, nie wolno ich krzywdzic udzielajac pomocy lekarskie, niech sie błakaja dalej, byle załozyc kamizelke odblaskowa, zeby samochody ich nie rozjechały i beda mogły sie snuc na wolnosci szczesliwe a nie beda krzywdzone przez te wszystkie Fundacje ktore zbieraja je z ulic i lecza


Gość

#121 Re:

2015-12-18 23:48

#5: -  

 A na co sa przeznaczane te pieniadze? Głodza psy? doprowadza do smierci? sa na to dowody czy tylko oskarzenia wyssane z palca? zblizza sie 1%, trzeba oczerniac Fundacje, które naprawde pomagaja, zeby reszta miała wiecej kasy?


Gość

#122 Re:

2015-12-18 23:50

#108: -  

 Płacenie za nieprawde? Kto płacił za nieprawde? I komu? Kolejne pomówienie jakich wiele bez dowodów żadnych

 


Gość

#123 Re: Re: Re:

2015-12-18 23:51

#109: gość - Re: Re:  

 Był chudy, jeden ze szczescia ze siedzi w klatce cały czas a drugi, ze wrócił na łancuch


Gość

#124 Re:

2015-12-18 23:55

#19: -  

 Kradzieże? JAk mozna ukrasc błakajacego sie psa? Znecanie bo sie leczy chorego psa? Zbieranie kasy? Na kogo zbierali kasy? na własna korzysc czyli na czyja korzysc? macie na to jakiekolwiek dowody? Nie macie i dlatego miotacie sie tworzac mase wydarzen hejtujacych i petycji, biedni ludzie, desperaci

 


Gość

#125

2015-12-18 23:55

Od 11 lipca, kilka godzin od zawłaszczenia 13 letniej bokserki staramy się pomóc jej Właścicielowi w powrocie psa do jego domu.Ostatnia , jedyna od sierpnia informacja na jej temat, wygłoszona w grudniu w Sądzie jest taka, że pies już nie żyje. To nie jest pojedynczy przypadek. Tak nie postępuje uczciwa, legalnie działająca organizacja prozwierzęca. Ta organizacja nie zasługuje tym bardziej na przywilej bycia Organizacją Pożytku Publicznego. Sadyzm?