Za likwidacją fundacji SOS Bokserom

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Za likwidacją fundacji SOS Bokserom


Gość

#1

2015-12-09 21:11

Bo jestem przeciwna barbarzynskiemu traktowaniu zwierzat,nie przestrzegania prawa , i bawieniu sie w Boga!!!

Anonymous

#2

2015-12-09 21:14

Trzeba walczyć z nieuczciwymi organizacjami działającymi na szkodę zwierząt

Gość

#3

2015-12-09 21:16

Po tym co czytalam na ich temat to oblecial mnie strach , sama mam bokserke ktora jeszcze 4 miesiace temu byla cala lysa ( sterydy) i jak pomysle ze gdyby sie zgubila i wpdla w ich lapy i moglabym jej nieodzyskac z powodu " zaniedbania " to slabo mi sie robi!

Gość

#4

2015-12-09 21:21

Chcę aby wszyscy w naszym kraju byli równi wobec prawa-prezes tej fundacji nie respektuje wyroków sądowych,wszyscy członkowie lekceważą darczyńców, nie mają pojęcia w jaki sposób należy opiekować się zwierzętami. .


Gość

#5

2015-12-09 21:21

Fundacja zamiast pomagać bo takie miał być jej cel,bezprawnie kradnie psy które mają właścicieli, głodzi je, doprowadza do śmierci i przetrzymuje w skandalicznych warunkach. Nieświadomi miłośnicy wpłacają pieniądze na konto fundacji, które jednak nie są przeznaczane na potrzeby zwierząt.

Gość

#6

2015-12-09 21:29

Popieram petycję w całej rozciągłości

Gość

#7

2015-12-09 21:30

Niegodziwość, okrutne działania tej Fundacji, skazanie na cierpienia starych psów, bezprawne odbieranie właścicielom nie tak mają działać fundacje

Gość

#8

2015-12-09 21:40

Czegoś tu nie rozumiem, są wyroki sądowe, decyzje urzędowe nakazujące zwrot psów właścicielom a ta pseudo fundacja w dalszym ciągu robi sobie co chce mając prawo głęboko gdzieś....za kogo oni się mają!!!

Gość

#9

2015-12-09 21:41

W tej fundacji nie chodzi o dobro zwierząt, to już parodia co ta fundacja wyprawia!

Gość

#10

2015-12-09 21:45

Ze sprawą Diany byłam na bieżąco praktycznie od początku, i, można powiedzieć - Diana wprowadziła przełom. Przełom, bo to dzięki niej na jaw zaczęły wychodzić przekręty i zaniedbania fundacji, a właściciele przywłaszczonych psów zaczęli się ujawniać, zobaczyli, że ze swoim bólem nie są sami, że nie tylko ich psy SOS skrzywdziło. Popieram petycję po to, by nigdy więcej żaden pies ani właściciel nie ucierpiał. Jak to głosi obecnie jedno hasło - ,,Dzisiaj Diana, jutro Twój pies". Podpisuję, bo nie chcę, by mój pies był następny. Podpisuję, bo wierzę, że na tym świecie jest sprawiedliwość, która SOS dosięgnie. Podpisuję, by kradzieżom i zaniedbaniom powiedzieć ,,dość''.

Gość

#11

2015-12-09 21:48

to fundacja która łamie wszelkie zasady traktowania zwierząt oraz ich prawa

należy ją zlikwidować a nieuczciwą prezes i weterynarzy jej pomagających pociągnąć do odpowiedzialności za śmierć wielu psów


Gość

#12

2015-12-09 22:18

Fundacja,ktora przyczynia sie do smierci zwierzat nie ma racji bytu.Sprzeciwiam sie bezkarnosci i lamaniu prawa osob z fundacji.

Gość

#13

2015-12-09 22:21

to skandal !!! kolejna fundacja nastawiona na zysk

Gość

#14

2015-12-09 22:23

Stop bezprawiu i zbrodniom dokonywanym na niewinnych psiakach

Gość

#15

2015-12-09 22:32

Fundacja finansowana min. przez darczyńców okazała się mordownią psów .

Gość

#16

2015-12-09 22:36

Fundacja SOS Bokserom wyrządziła wiele krzywdy psom ,które posiadały kochających właścicieli i ich opiekunom ,którzy nigdy nie odzyskali swoich pupili ,które wpadły w łapy prezeski Germaine .Nawet korzystny wyrok sądowy ,nakazujący zwrot psa właścicielowi ,nie gwaratuje ,że fundacja SOS Bokserom psa odda

Gość

#17

2015-12-09 22:37

Dość znęcania się nad kradzionymi psami i ich opiekunami !

Gość

#18

2015-12-09 22:51

To co zrobiła Fundacja SOS Bokserom zawłaszczonym przez siebie psom musi spowodować jej likwidację, żeby już żaden pies przez nią nie cierpiał.

Gość

#19

2015-12-09 22:56

Uwazam ze fundacja SOS bokserom działa na niekorzyść zwierząt. Używając do tego bezprawnych metod. Kradzieże , znęcanie sie nad psami uwazam za niehumanitarne. A zbieranie pieniędzy na własna korzyść kosztem zwierząt za nielegalne

Gość

#20

2015-12-09 23:07

Wystarczy już działalności tej złodziejskiej fundacji.Dość przywłaszczania zwierząt ,które mają właścicieli.Dość zbierania finansów na wymyślane psie choroby przez fundację ,kilka przypadków udowodniono.Chociażby chorobyDiany,którą zamęczono w w/w fundacji.

Gość

#21

2015-12-09 23:08

Z miłości do wszystkich zwierząt

Gość

#22

2015-12-09 23:26

A dlatego,że na przykładzie Diany z którą jestem od samego początku i innych bokserów znikajacych w cudowny sposób, oraz brak współpracy w stosunku do darczyńców i zainteresowanych tym tematem ze strony sos bokserom,uważam że fundacja powinna zniknąć. Nie powinna już nikogo w imię swojej chorej ambicji krzywdzić.

Gość

#23

2015-12-09 23:27

zrobili już dość złego, swoją uwagę skupiają na psach starszych lub poważnie chorych lub okaleczonych , nie z zamiarem ratowania a wyłudzania pieniędzy...

Gość

#24

2015-12-09 23:55

Zastanawiam się, czy zamknięcie Fundacji jest możliwe. Można ukarać Zarząd, co uniemozliwi członkom bycie na ważnych stanowiskach i sami nigdy Fundacji nie założą, ale Fundację zakłada Fundator, który może wcale nie być w Zarządzie, po zwolnieniu Zarządu wybiera nowy, lub robi to Rada Fundacji, w zależności od zapisu w statucie. Sama mam Fundację i wiem jak dużo szkody uczciwym Fundacjom może zrobić taka afera. Ile trzeba tłumaczyć ludziom, że nie każda Fundacja jest zła. Jestem za zamknięciem tej Fundacji, ale obawiam się, że jest to niemożliwe prawnie. Za wszystko w Fundacji odpowiada Zarząd, a nie Fundacja jako organizacja non profit. Z nowym Zarządem to może być mega fajna Fundacja, tylko kto się podejmie ratowania czegoś, co zostało kompletnie zniszczone?


Gość

#25

2015-12-10 03:04

Jestem za! Biedne pieski które odchodzą w cierpieniu a bokserki szczególnie są nadwrażliwe, zwłaszcza gdy są rozdzielone ze swoimi opiekunami u schyłku swojego życia i tak krótszego niż u innych ras.
Fundacja "SOS Bokserom" BEZPRAWNIE (!) przywłaszcza psy które mają już właścicieli pod różnymi pretekstami "leczenia" i niby zaniedbania itd... Jest to straszne, bezduszne, zwierzęta cierpią i nie maja się komu poskarżyć. A cierpią bo ich życie jest bardzo proste: potrafią tylko jedno, kochać swoją panią, kochać swojego pana aż do końca ile sił. Nie znają innego uczucia a ich przywiązanie i miłość nie zna granic jest ślepa bezgraniczna. Ludzie nie zdają sobie sprawy ze czują przecież tak samo jak my cierpią może nawet jeszcze bardziej.

Jak można tego nie rozumieć! Jak fundacja może postępować wbrew swemu powołaniu! Przez wiele lat pomagając zwierzętom myślałam ze w fundacji zwierzę może tylko spotkać dobro i że fundacje zakładają ludzie kochający zwierzęta. Jak bardzo się myliłam!
Okazuje się że to niestety farsa dla pieniędzy do pozyskiwania funduszy, pomysł na życie, na biznes nie mający wiele wspólnego albo i nic z ideałami i statutem tej organizacji. Mam nadzieje że nie wszystkie działające fundacje są przykrywką dla niecnego procederu "dorobkiewiczów" na cierpieniu i dosłownie ludzkiej tęsknocie zwierząt.oraz z ich właścicieli.

Wyrażamy oburzenie! Zamierzamy walczyć na rzecz Bokserów.
  Sprawa dotyczy poniższej petycji za likwidacją fundacji SOS bokserom