Petycja do TVP1 w sprawie Konkursu Piosenki Eurowizji.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja do TVP1 w sprawie Konkursu Piosenki Eurowizji.

KSA

#1

2011-05-18 23:47

trochę błędów, m.in. tradycjĘ, Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej (piłce nożnej z dużej!).

Gość

#2

2011-05-19 13:27

wydaŻenia??? WYDARZENIA!

Gość

#3

2011-05-19 16:06

polska musi kiedyś wygrać!!!

Gość

#4

2011-05-19 19:37

Zgadzam się...
Przemek Bartos
Gość

#5 ESC

2011-05-19 23:08

Miło byłoby, aby TVP wzięła pod uwagę opinie publiczności. Osobiście wprowadziłbym jury: Węgorzewska, Szabłowska i któraś z byłych reprezentantek: Steczkowska, Górniak, Kowalska, Jopek + Zapendowska. Istotne jest takze wprowadzenie półfinałow i gościnne wystepy reprezentantów nie tylko z Polski na Eurowizji.


Gość

#6

2011-05-19 23:31

PODPISUJCIE!!!!

Gość

#7

2011-05-20 01:19

Jestem jak najbardziej za..
Madziula

#8

2011-05-20 12:54

Jestem na nie! Niech Polska da sobie spokój na 15 lat i powrócimy jak Włochy i będą nam dawać dużo punktów, bo debiutujemy :D :D :D Tak jak Włochy w tym roku ;-) Jest duże prawdopodobieństwo, że jeśli wrócimy po iluś tam latach to będziemy mieli wysoką pozycję.
Ktoś

#9 Re: ESC

2011-05-20 12:58

#5: Przemek Bartos - ESC

Won z Zapendowską! Nie znoszę tej babki! Wszyscy, ale nie ona! Z resztą proponowanych przez Ciebie się zgodzę ;-) Nie wiem na 100%, ale Steczkowska chyba jest obecnie w składzie jury, jeśli się mylę, to przepraszam. Coś mi się obiło o uszy. Najlepiej by było, jakby z byłyvh reprezentatek w jury zasiadała Górniak ;-)


Gość

#10

2011-05-20 18:13

Wszystko zostało dobitnie wyjaśnione w treści petycji!

Gość

#11

2011-05-20 19:05

Zgadzam się z petycją , Porażki naszych reprezentantów Na tym konkursie to tylko wyłącznie wina TVP , Po Pierwsze mało znane wszystkim zespoły , piosenkarze i piosenkarki ,poziom piosenek bardzo słaby ;/ same preselekce są do kitu ;/
powinny bydż zrobione przynajmniej 4 półfinały , 2 ćwierćfinały i wielki półfinał i w tym runda internetowa gdzie głosują internauci !
Zaprosic gwiazdy związane z Eurowizją , żeby to przypominało troche WielkiFinał Konkursu , zmienic prowadzących np ludzi którzy startowali w preselekcjach , przy głosowaniu zaprosić z kilku miat polski moze byc 5 ludzi którzy związani są z Eurowizjią którzy by podawali swoje punktacjie w Wielim Finale 50% głosów jury i 50% telewidzów i dzięki temu poznamy zwycięsce !
Bo to co wyprawia TVP to się nie mieści w pale!
podpisany pod petycją

#12 TVP DO PRACY

2011-05-20 21:50

Widzowie którzy oglądają Polskie preselekcje,myślą ze tak właśnie wygląda Konkurs Eurowizji,jedna wielka wiocha i kicz.Taka przykra opinia jest tylko w naszym kraju i to dzięki TVP.Preselekcje to żenada,prowadzący odstawiają szopki,zmagania konkursowe przerywane występami gwiazd- oraz hit "gadające od rzeczy serce"!!!Najważniejsze jednak że piosenki są słabe.Nie wspomnę o krzykach widowni,o scenie w holu TVP itp,itd.BIERZMY PRZYKŁAD Z TAKICH PAŃSTW JAK:NIEMCY,HISZPANIA,SZWECJA,RUMUNIA,PORTUGALIA.Tam preselekcje stoją na wysokim poziomie,a wiekszość utworów staje się hitami we własnym kraju.Reasumując:POTRZEBNY NOWY FORMAT PRESELEKCJI,OSOBY W PEŁNI ODPOWIEDZIALNE ZA EUROWIZJĘ.Tvp do pracy.

Gość

#13

2011-05-21 15:31

Świetny pomysł z tą petycją. Mam nadzieję, że polskie preselekcje ulegną zmianie.
Gość

#14 Format wyłonienia reprezentanta

2011-05-21 16:24

Tak sobie myślę, że skoro "polskie gwiazdy" się nie garną do ESC to może wykreować kogoś nowego. Skoro TVP planuje polską edycję talent show "The Voice" na jesień, to może zwycięzca by pojechał na ESC i by mu sie zamówiło jakiś hit np. z USA czy od Philippa Kirkorova? 1 edycja się skończy pewnie na koniec listopada wiec do marca byłoby sporo czasu na dopasowanie piosenki do stawki tak jak to robi Azerbejdżan:P
Eurowizja dla Polski

#15 Nam potrzebny jest hit

2011-05-21 16:58

Myślę że nam potrzebny jest dobry utwór, a pózniej należy poprzez preselekcje wybrać wykonawcę.Podobnie było w Niemczech,czy w Hiszpanii.Widzowie muszą głosować na piosenkę a nie na wykonawcę.Znana gwiazda wcale nie musi odnieśc sukcesu,to piosenka dobrze skomponowana,dobrze wykonana odniesie sukces.I co najważniejsze jadąc na miejsce konkursu,Polski reprezentant musi mieć ekipę,a TVP musi zadbać o jego wizernek.Współpraca z mediami ,z prasą,z radiem to doskonała promocja samego konkursu- który w innych częściach Europy jest mega wydarzeniem.Tylko trzeba o tym myśleć już teraz.Nie mamy czasu,dobra piosenka nie powstanie w 20 minut,musi być tekst o czymś.

Gość

#16

2011-05-21 17:50

Czekałem na taką inicjatywę

Gość

#17 12 punktów dla POLSKI

2011-05-21 18:05

Poland - 12 points
Anzej

#18 :D

2011-05-21 18:20

nareszcie jakieś solidne działania w tej kwestii :D

Gość

#19

2011-05-21 20:13

Wszystko co zostało napisane powyżej powinno być zainicjowane ;)

Gość

#20

2011-05-21 21:05

Domagam się zmian

Gość

#21

2011-05-21 23:19

Eurowizja to wielkie święto muzyki nie tylko w Europie. Sam artysta i dobry utwór nie wystarczy, co mieliśmy okazję zauważyć w tym roku ze wspaniałą propozycją Magdaleny Tul. Zaplecze w postaci osób, które znają się na temacie (kompozytorzy, tekściarze czy nawet osobne osoby odpowiedzialne za wizualizacje w trakcie występu!) jest bardzo ważne i często decydujące o sukcesie lub jego braku. Krajem, który wie to od początku jest m.in. tegoroczny zwycięzca, Azerbejdżan. Miejmy nadzieję, że i władze TVP to zrozumieją.
Dex

#22

2011-05-21 23:58

Jak najbardziej popieram! I rada na przyszłość - nie polecam oddawać przekazywania punktów Odecie Moro-Figurskiej - zbłaźniło to nas po całości! Wstyd!

Gość

#23

2011-05-22 00:53

Ta petycja powinna dotyczyc nie tylko fanow Eurowizji, ale powinna byc zakrojona na zdecydowanie wieksza skale

Gość

#24

2011-05-22 11:13

Jestem wieloletnim fanem ESC i zmiany są potrzebne. Jestem za tym aby to Fani zajęli się organizacją preselekcji bo nikt nie wie co dla nas najlepsze niż my sami. TVP mam nadzieję że przekażesz część swoich obowiązków dla fanów

Gość

#25

2011-05-22 19:11

zgadzam się,TVP nic nie robi a liczy na sukcesy i kase