Wspieramy polski rząd

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wspieramy polski rząd


Gość

#2701 Kim jesteś Kalino?

2016-10-29 11:45

#2698: kalina - Re: Re: Normalna nienormalność wg PiS-u Kim jesteś Kalino? Używasz knajackiego i silnie zwulgaryzowanego języka. Jest to typowe dla ludzi, którym brakuje merytorycznych argumentów. Argumenty siłowe świadczą o całkowitej bezradności! Mimo wszystko- życzę zdrowia. 

 


Gość

#2702 Tak dla suwerenności Polski!

2016-10-29 12:02

#2200: - Re: W działaniu rządu paniBesty Szydło widzimy wreszcie dbałość o suwrrnność i dobre imię Polski.  Tak dla suwerenności Polski, ale tej prawdziwej! Rząd Beaty Szydło niestety ją ustawicznie obniża. Nasz wielki sojusznik- Wielka Brytania wychodzi z UE. Ostatnio policzek dla Francji- kazus Caracale i dyplomacja widelcowa ewidentnie obniżają naszą pozycję w Europie. Ostatnia wypowiedź Beaty Szydło pouczająca Komisję Europejską świadczy o bezradności i całkowitej głupocie politycznej. Jej konsekwencje mogą być dla Polski bardzo bolesne! Polityka "dotacje w euro tak, ale poszanowanie wartości europejskich, takich jak demokracja i praworządność- nie" może nas drogo kosztować! Na koniec parafrazując klasyka chciałbym powiedzieć: "Beato Szydło nie idź tą drogą! 

 


Gość

#2703 Nie dla języka pogardy!

2016-10-29 12:23

#2699: kalina - Re: Re: Re: Czerwone światło dla PiS-u!!! Nie dla języka pogardy! Brakuje rzeczowych argumentów? Warto się pięknie różnić! 

 


Gość

#2704 Re: Demokracja wg PiS-u!

2016-10-29 14:12

#11: -  Demokracja wg PiS-u.             1. Prezes JK na zawsze rację!                2. Jeśli prezes JK nie ma racji, to patrz: pkt. 1.                                   "Pomazańcy" prezesa JK działają po 25.10.2015 r. wg tych dwóch punktów. To czysty teatrzyk kukiełek i marionetek. Szkoda Polski! Zdrowia życzę! 

 


Gość

#2705

2016-10-29 19:19

Jest to rzeczywiście rząd dobrej zmiany , który działa na rzecz obywateli i Polski.Liberałowie z PO ,którzy utracili władzę nie mogą się z tą decyzją wyborców pogodzić i ze wszystkich sił próbują Prawu i Sprawiedliwości szkodzić tu w kraju, a także za granicą.
Nasz naród nie da się na ich kłamstwa i machlojki nabrać, co widać w sondażach.

Gość

#2706 Re: Rząd złej zmiany!

2016-10-30 14:26

Rząd PiS-u to zła zmiana: od. zniszczenia bardzo dobrej marki- stadniny koni, przez ubezwlasnowalnianie Trybunału Konstytucyjnego do 100 proc. zawłaszczenia służby cywilnej. Prokuratura w całkowitej dyspozycyjności ministra Z. Ziobry. Pogarda dla opozycji. Konstytucja  RP i trójpodział władzy stają się martwe. Czy tak ma wyglądać dobra zmiana? Nie ma i nie będzie na to mojej zgody! Mam nadzieję, że Suweren obudzi się ...#2705: -  

 


Gość

#2707 Ja też kocham Polskę!

2016-10-30 17:40

#12: - Re:  

 Ja też kocham Polskę. Rzetelnie pracuję, uczciwie płacę podatki, jestem aktywnym obywatelem. Nie podoba mi się dzielenie Polek i Polaków na tzw. drugi sort, na komunistów i złodziei. Do tej kategorii prezes JK zaliczył tych wszystkich, którzy są krytyczni wobec rządów PiS- u. Ja jestem krytyczny wobec tzw. dobrych zmian, takich m.in. jak: deptanie Konstytucji RP, demolowanie Trybunału Konstytucyjnego, zawłaszczenie mediów publicznych- szczególnie żal mi mojej ukochanej "Trójki". Żal mi polskiej marki- stadnin koni. Nie akceptuję inwazji "Misiewiczów- Pisiewiczów" nie tylko na spółki skarbu państwa. Martwi mnie obniżanie pozycji Polski w Europie. I jest mi przykro, że prezes JK zaliczył mnie do tzw. drugiego sortu. Nie takiej Polski chcę dla siebie i moich dzieci. Mam nadzieję, na prawdziwie dobre zmiany. Nie wszystko po roku 1989 było dobre, ale to nie oznacza, że większość PiS- owska może niszczyć, to co dobre w III RP. To także moja Polska i nie pozwalam na jej dalszą dewastację! 


Gość

#2708 Re:

2016-11-02 20:25

#5: -  

 pojeb


Gość

#2709 Wulgarny język zwolenników PiS-u !

2016-11-03 10:02

#2708: - Re:  Wulgarny język zwolennikôw PiS-u ! Jak dana osoba nie posiada żadnych argumentów rzeczowych, to stosuje język pogardy. Atak na osobę, a nie na problem to przejaw całkowitej bezradności. Przykro, że język debaty publicznej staje się każdego dnia coraz bardziej chamski i brutalny. 

 


Gość

#2710 Re: Re: Re:

2016-11-07 09:01

#2556: Jimi Hendrix - Re: Re:  

 Fuj śmierdzący prawagu. Nocna zmiana to jest twój katabaski Andrzej Du.a


Gość

#2711

2016-11-08 17:42

bo trzeba naprawiać Polskę- nie wnikając tutaj w szczegóły

Gość

#2712 Re: Czy PiS naprawia Polskę ?

2016-11-09 18:08

  1. #2711: -  Czy PiS naprawia Polskę? Moim zdaniem- NIE ! PiS działa destrukcyjnie. Niszczy media publiczne, służbę cywilną, Trybunał Konstytucyjny. Upolitycznił prokuraturę, zawłaszczył spółki skarbu państwa. Jest skonfliktowany z UE- w tym ostatnio m. in. z Francją. Podziielił Polki i Polaków na patriotów i tzw. drugi sort. Tak wygląda PiS-owskie "naprawianie Polski". A "w szczegóły trzeba wnikać", bo jak głosi polskie porzekadło " diabeł tkwi w szczegółach". Patrzmy zatem każdej władzy na ręce ! 

 


Gość

#2713 Re: Nowomowa PiS-owskiego elektoratu!

2016-11-10 09:50

#3: -  

 Nowomowa PiS-owskiego elektoratu zakorzeniła się coraz bardziej. Rządzący ludzie PiS-u zawłaszczają każdego dnia kolejne segmenty naszej wolności, naszej tożsamości. Nie wystarcza już TK, prokuratura, spółki skarbu państwa(...) Trzeba zawłaszczyć także sfery duchowe. Prawdziwi patrioci to wyłącznie zwolennicy PiS-u. Pozostała reszta to "komuniści i złodzieje", to prowokatorzy, to Targowica, to zdrajcy, którzy donoszą na Polskę do UE, a ostatnio także  do ONZ. Polska to nasz wspólny dom, a nie tylko tych, którzy wygrali wybory 25.10.2015 r. Pamiętajmy, że każda władza kiedyś przeminie... Warto zatem  "być przyzwoitym"! 


Gość

#2714

2016-11-14 13:25

Polski rzad Prawa iSprawiedliwosci jest uczciwy,sprawiedliwy buduje a nie rujnuje jak to robi PO.

Gość

#2715 Re: Re: Re:

2016-11-15 16:09

#2697: kalina - Re: Re:  

 zapytaj się ojca i matki co robili za komuny KLINO PARCHU 


Gość

#2716 Re: Czy zatrudnianie "Misiewiczów" jest uczciwe?

2016-11-15 17:04

Czy rząd PiS-u zatrudniający w spółkach skarbu państwa tzw. Misiewiczów tj. ten uczciwy rząd?       Wielu z tych "Misiewiczów" oprócz tego, że są znajomymi Królika, nie posiadają kompetencji, aby piastować tak odpowiedzialne stanowiska. Klasyczny przykład to sam Bartłomiej Misiewicz- pomocnik aptekarza, który został czlonkiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej i rzecznikiem szefa MON-u. Media ujawniły, że skłamał mówiąc, że kończy studia licencjackie. Po ujawnieniu tzw. sprawy Misiewicza studia te dopiero rozpoczął w toruńskiej szkole ojca Tadeusza Rydzyka. To tylko jeden z przykładów "uczciwości" rządów PiS-u. Rząd PiS- u sprawiedliwy? Tak, sprawiedliwie rozdaje stanowiska w ramach realizacji zasady TKM ! Ciekawe, że autorem tej zasady jest sam J.K, który w latach 90. XX w. w ten sposób jako opozycjonista krytykował ówcześnie rządzących!  Tak wygląda uczciwość i sprawiedliwość rządów PiS-u! 


Gość

#2717

2016-11-16 15:00

Mam dość wtrącania się "obcych" w Polskie sprawy. W UE nie ma równych, są tylko "swoi" lub "niewygodni", bo chcą dbać o interes własnego kraju. Jakbym miał dzisiaj głosować nad wejściem Polski do UE, to bym zagłosował przeciwko.
matka

#2718 PiS jest 100 razy lepszy od PO czy Nowoczesnej.

2016-11-16 15:24

Co już zapomnieliście jak było za rządów PO i PSL. Jak za zgodą TK zabrali moje pieniądze z OFE, dzikie reprywatyzacje, samobójstwa oponentów, rozkradanie i rozprzedawanie za grosze lub stanowiska Polski !!! Może mi ktoś powie, dlaczego obecnie oponenci nie popełniają samobójstw? Wcześniej nie było miesiąca, co by któryś nie stracił życie. Począwszy od sprawy Olewnika, Petelickiego, Leppera, na Smoleńskiej kończywszy (kilkanaście osób POpełniło samobójstwo, bo z tezą Milera i Anodiny się nie zgadzali). Dzieci pogonili szybciej do nieprzygotowanych szkół, tylko dlatego, żeby szybciej weszli na rynek pracy i o rok dłużej pracowali, sam Boni się wygadał. Wreszcie nie ma prowokacji na marszach Niepodległości i karania manifestujących, a "misiewiczów" mieli 100 razy więcej jak obecnie, poczytajcie sobie w Internecie. I co najważniejsze, nie ma najwyższych kast, jak o sobie mówią sedziowie, nie zabierają dzieci za to że w domu są muszki owocówki, nie ma bezprawia komorników. I tak można byłoby wymieniać jeszcze godzinami.

pl

#2719 Popieram PiS, bo nie chcę żeby Polską rządzili złodzieje i targowica.

2016-11-16 15:32

Wreszcie skończyło się państwo teoretyczne, państwo najwyższej kasty, państwo złodziei i krętaczy, którzy dla stanowisk sprzedawali Polskę. Skończyła się Polityka na klęczkach i rozwalanie ojczyzny. Wreszcie!!! Tylko kombinatorzy, alimenciarze, komuchy i antypolacy tego nie widzą.


Gość

#2720 Re: Pieniądze z UE- TAK, ale przestrzeganie prawa UE- NIE!

2016-11-16 17:51

#2717: -  

 Ciekawa filozofia: dotacje unijne- TAK, ale przestrzeganie prawa unijnego- NIE! Gratuluję! Ciekawe, jakbyśmy wyglądali, gdybyśmy nie byli dzisiaj ani w UE, ani w NATO? Brexit pokazuje, że jest to problem. Szkocja i Irlandia Północna głosowały za pozostaniem w UE. Może zorganizujemy referendum ws. dalszego członkostwa Polski w UE i niech Polacy ponownie zadecydują. Jeśli wynik będzie na TAK, to bedzie to czerwona kartka dla PiS-u i wcześniejsze wybory parlamentarne. Skończmy z tą ciuciubabką! Niech prezydent A. Duda za zgodą Senatu ogłosi w tej sprawie referendum i wówczas się przekonamy, czego naprawdę chcą Polki i Polacy!

Polak Europejczyk

#2721 Re:

2016-11-21 18:58

#2717: -  

Małe państewka narodowe, a w tę stronę dąży Polska, są tylko pionkami  w grze rozgrywanej przez mocarstwa.

Będąc w Unii Europejskiej, Polska miała okazję współtworzyć mocarstwo, zwłaszcza jeśli Unia podąży w stronę silnej federacji, czyli czegoś na kształt Stanów Zjednoczonych Europy.

Dodatkową korzyścią byłoby ograniczenie możliwości malwersacji na poziomie rządów krajowych, co jak pokazują dokonania ostatnich naszych ekip, a zwłaszcza tej aktualnej, bardzo by nam pomogło. Może wreszcie do polityki przestaliby się pchać pazerni karierowicze, a zajęliby się nią ludzie z poczuciem misji, chcący służyć Polsce i Polakom.

Mam nadzieję, że rząd wybrany w kolejnych wyborach będzie popierał udział Polski w dalszej integracji Unii Europejskiej. Moje pokolenie dużo zainwestowało w to, abyśmy mogli być jej członkiem


Gość

#2722 Jaki to dziwny kraj?

2016-12-03 16:27

Jaki to dziwny kraj, w którym faktycznie rządzi jeden poseł. Ten poseł nie jest ani premierem, ani prezydentem. Jaki to dziwny kraj, w którym większość rządząca zorientowała się, że można wygrać kolejne wybory za pieniądze wyborców. Jaki to dziwny kraj, w którym prokuratorzy zostali pozbawieni całkowicie samodzielności na podstawie ustawy, która jest ewidentnie niezgodna z Konstytucją RP. Niestety ta ustawa, jak i wiele innych ustaw nie może być uznana za niekonstytucyjną, ponieważ Trybunał Konstytycyjny (TK) został sparaliżowany przez większość rządzącą. TK został dodatkowo ostatnio dotknięty tzw. chorobą trybunalską i doszedł do ściany. Jaki to dziwny kraj, w którym Prezydent i Premier łamią Konstytucję RP i są bezkarni. Jaki to dziwny kraj, w którym większość rządząca uchwala kolejne niekonstytucyjne ustawy, które Prezydent podpisuje niezwłocznie, niektóre nawet w nocy. Jaki to dziwny kraj? gdzie tylko jeden poseł może mówić z trybuny sejmowej, co tylko chce i kiedy chce i marszałek Sejmu nie wyłącza mu mikrofonu, tak jak to czyni wobec posłów opozycji. Jaki to dziwny kraj... ? Przykre, ale to pytanie można powtarzać jeszcze wielokrotnie. Jaki to dziwny kraj? Smutne to, ale prawdziwe- tym krajem jest moja Polska. Co robić? Czy można to zmienić? Moja recepta jest jedna: w sytuacji, gdy większość rządząca ewidentnie łamie zasady demokratycznego państwa prawa, My Naród- mamy prawo do- obywatelskiego nieposłuszeństwa. Trzeba je odważnie i odpowiedzialnie stosować każdego dnia, czekając na kolejne wybory i pilnując, aby byly uczciwe! Obyśmy tylko zdrowi byli.


Gość

#2723 Ile twarzy ma PiS?

2016-12-07 18:08

Ile twarzy ma PiS? Dzisiaj chciałbym napisać o trzech z nich. Ikoną walki z Trybunałem Konstytucyjnym jest Stanisław Piotrowicz- prokurator stanu wojennego- członek PZPR. Reportaż "Czarno na białym" pokazał, że SP oskarżał działacza "Solidarności" z Jasła. Drugą twarzą jest Krzysztof Czabański- także członek PZPR- obecnie szef Rady Mediów Narodowych, który zdemolował całkowicie media publiczne. Panowie SP i KC obecnie zasiadają w ławach poselskich PiS-u. Trzecią twarzą jest Wojciech Jasinski- również członek PZPR- aktualnie prezes jednej z największych spółek skarbu państwa- PKN Orlen. WJ to wierny towarzysz prezesa JK z tzw. zakonu Porozumienia Centrum. Tak wygląda kolejna naga prawda o tzw. dobrej zmianie wg PiS-u i konsekwentna realizacja zasady TKM. Tę zasadę sformułował prezes JK na początku lat 90. XX w. i ją krytykował jako ówczesny działacz opozycji. Dzisiaj jako "władca Polski" ją w sposób bezpardonowy stosuje w praktyce. Czy Panu nie wstyd Panie prezesie JK?


Gość

#2724 Polski nie należy mylić z JK!

2016-12-07 18:11

Polski nie należy mylić z Jarosławem Kaczyńskim! Polska to piękny kraj, a Polscy to dumny naród z ponad 1000 letnią historią. Prezes JK realizuje w naszym kraju jakąś psychopatyczną misję opartą na trzech filarach: religii smoleńskiej, bezgranicznemu rozdawnictwu pieniędzy podatników i tworzeniu potencjalnego wroga. Główny kapłan religii smoleńskiej- AM szuka bezskutecznie trotylu, który by potwierdził jego teorię o zamachu 10 kwietnia 2010 r. Rozdawnictwo publicznych pieniędzy już napotyka na rafy. Ostatnio inny "pomazaniec" prezesa- AD mówi, że "nie damy rady"! A wróg czai się wszędzie: to KOD, to "komuniści i złodzieje", czyli ludzie drugiego sortu. Wróg to także UE z Donaldem T. na czele. Wróg to wszyscy, którzy myślą inaczej niż prezes JK. Ta psychopatyczna misja prezesa JK jest konsekwentnie realizowana w myśl zasad starożytnych Rzymian: dziel i rządź oraz dawanie  ludowi, tego czego oczekuje, czyli "chleba i igrzysk". Pamiętajmy jednak, że wszyscy imperialni dyktatorzy odeszli w niesławie. Nam obywatelom pozostaje w tej sytuacji społeczny opór i patrzenie władzy na ręce!


Gość

#2725 Demokracja Kiepskich z PiS-u!

2016-12-07 18:13

Demokracja Kiepskich z PiS-u
Mamy w Polsce Anno Domini 2016 demokrację Kiepskich. Główni aktorzy tego kiepskiego przedstawienia robią, co chcą, wg zasady: jak to nie można, skoro można. Robią to, jak twierdzą- w imieniu Suwerena. Tak, Suweren dał im prawo do rządzenia, ale na "podstawie i w granicach prawa"- tak stanowi art. 7 Konstytucji RP. A co robią Kiepscy? Demolują demokratyczne państwo prawne. Kiepscy z PiS-u czują się bezkarni. Niektórzy prokuratorzy porzucili swoją misję strażników praworządności dla nowej roli- oficerów politycznych partii rządzącej, czyli PiS-u! Są na razie w mniejszości. Jak zachowa się milcząca większość prokuratorów? To od nich oraz od niezawisłych sędziów zależy los państwa prawa! "My, Naród Polski- wszyscy obywatele Rzeczypospolitej" bądźmy aktywni i brońmy państwa prawa, dopóki nie jest za późno! Obyśmy tylko zdrowi byli!