Wspieramy polski rząd

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wspieramy polski rząd

Mama

#926 Petycja równości

2016-01-12 08:25

Jest już petycja !!!To od nas rodziców zależy jak zostana potraktowane nasze dzieci.Wszystko zajmuje ok 1 minuty... http://www.petycjeonline.com/500_z_na_kade_dziecko_bez_wzgldu_na_dochod Wystarczy wejsc w link w oddac swoj glos a kazdy jest wazny potem na swoim meilu klikamy w link potwierdzający podpis pod petycją. Obiecali na wyborach na kazde dziecko zresztą to niezgodne z konstytucją każde dziecko jest równe nie można dac jednemu a drugiemu nie.Tak samo jest z rodzinnym.....Czas się za to wziąść.W innych krajach każde dziecko na socjal u nas tylko wybrani lub Ci co ukrywaja partnerow lub dochody .Uczciwym brakuje i nie dostają.Kredyty rachunki i wszystko drogie .Leki itd....Szkoła ubrania dodatkowe zajęcia.Zostało mało czasu .Działajmy! !!Podpisujemy i wysyłamy do innych rodziców,znajomych rodziny ....od wczoraj mamy juz ok700 głosow.  Ale to wciaz malo porosimy o glosy i udostępnienie 

Pozdrawiam


Gość

#927

2016-01-12 08:26

Wspieram Polski rząd Dudy, poprzedni nic nie robił dla zwykłego człowieka, koryto się tak rozrosło,biurokracja na każdym kroku to widać. Życzę Nowemu Rządowi dużo wytrwałości w dążeniu do celu,pozdrawiam ludzi wspierający rząd.

Gość

#928

2016-01-12 08:29

Wspieram tą władzę bo działa w interesie Polski.
Agenturalne szczury w rodzaju platformersów i nowoczesnych
pachołków obcego kapitału należy odizolować od społeczeństwa.

Gość

#929

2016-01-12 08:29

Jestem zaniepokojona sytuacją polityczną i społeczną w Polsce, w Europie i na Świecie. Uważam, że Polska musi zacząć mówić własnym głosem, który będzie liczył się w międzynarodowej debacie.

Gość

#930

2016-01-12 08:35

Dlatego, że od początku powstania partii PiS jestem z nimi i zawsze będę. Nie zmieniam tak .łatwo swoich przekonań

Gość

#931

2016-01-12 08:36

W pełni akceptuję intencje, poczynania i kierunki działania obecnego rządu Polski

Gość

#932

2016-01-12 08:41

Nareszcie mamy prawdziwy polski rząd, który dba o interesy Polski a nie obcych krajów

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-01-12 08:41



Gość

#934

2016-01-12 08:41

Dlatego, że tylko ta partia doprowadzi ten kraj do normalności

Gość

#935

2016-01-12 08:42

Podpisałem petycję bo wspieram MÓJ rząd.
elf Dlaczego milczeliscie gdy PO nic nie dawala? Zrobcie drugie dziecko albo adoptujcie i dadza

#936 Re: Petycja równości

2016-01-12 08:44


Gość

#937

2016-01-12 08:46

Wszyscy przekonaliśmy się ile zła i krzywdy wyrządziły narodowi poprzednie rządy. Odczuła to każda rodzina. Skutki ich krótkowzroczności odczują jeszcze następne pokolenia. Dlatego popieram wszelkie działania tego Rządu, bo widzę, że zmierzają do naprawy Rzeczpospolitej i poprawy jakości życia Polaków. Polska potrzebuje takich ludzi, ludzi o "ZDROWEJ GŁOWIE", ponieważ znowu przekonaliśmy się, że "ryba psuje się od głowy". Dlatego proszę stwórzcie system weryfikacji ludzi, którzy mają stać na czele narodu, aby sytuacja już nigdy się nie powtórzyła.

Gość

#938

2016-01-12 08:49

Bo wierzę że wszystko co się robi jest dla dobra POLSKI !!!

Gość

#939

2016-01-12 08:50

Jestem prawnikiem i w związku z tym oburza mnie postawa Pana Prezesa TK, jego tzw. "niezawisłość" i "niezależność". Jestem potomkiem Żołnierza Niezłomnego i tylko ten Prezydent i ten Rząd dają gwarancję, że bohaterom zostanie przywrócona należna pamięć i godność. Wierzę, że Rząd Pani Beaty Szydło zaprowadzi właściwe standardy w biznesie, polityce, mediach... A nam, zwykłym obywatelom stanowiącym esencję Rzeczypospolitej Polskiej, przywróci, na arenie międzynarodowej, godność i dumę, bo jesteśmy wyjątkowym narodem z piękną historią, zwyczajami, tradycją.

Gość

#940

2016-01-12 08:52

Dlatego, że w Polsce rządzi z ukrycia postkomunistyczna mafia, która chce dokonać zamachu na wybrany przez naród w demokratyczny sposób Rząd Prawa i Sprawiedliwości. Stop reżimowym mediom, propagującym mafijną politykę postkomunistów! Stop skorumpowanym układom mafijnym! Stop bezprawiu w sądach i urzędach! Stop niszczeniu Polski i wynadorawianiu Polaków!

Gość

#941

2016-01-12 08:59

Bo wierzę że będzie dobrze.To są ludzie wierzący i kochający Boga a tam gdzie Bóg tam i dobro.

Gość

#942

2016-01-12 08:59

Podpisałam tę petycję ,ponieważ jest zgodna z prawdą.Bezrobocie i bezprawie zmusiło mnie i tysiace innych Polaków na poniewierkę do obcego kraju.Mam dość emigracji,moim marzeniem jest wrócić do kraju w którym czcę czuć się bezpieczna i pewna jutra.Wierzę że obecny rząd i  prezydent  zaprowadzi ład i porządek z pomocą wszystkich prawych ludzi.Odbudujemy Polskę w szybkim czasie, ponieważ prawdziwi polacy to honorowy i pracowity naród.


Gość

#943

2016-01-12 09:00

wspieram swój rząd
MARKUS
Gość

#944

2016-01-12 09:03

UWAZAM ZE W KONCU PO 25LATACH PSEUDO WOLNOSCI JEST SZANSA ABY POLSKA BYLA WOLNA I NORMALNA ABY ZROBIC DEKOMUNIZACJE I LUSTRACJE JAK NP ZROBIONO W CZECHACH ABY WKONCU W POLSCE ZAPANOWALA SPRAWIEDLIWOSC BO TO JEST NIENORMALNE ZE ZBRODNIE I ZBRODNIARZE OKRESU KOMUNIZMU BYLI I SA BEZKARNI I NAIGRYWALI SIE Z NORMALNYCH POLAOW-PATRIOTOW TO ONI POWINNNI W GLOWNEJ MIERZE PONOSIC KOSZTY TRANSFORMACJI POLSKI A NIE ICH OFIARY TO ONI I ICH RODZINY POWINNI BYC BEZROBOTNI I MIEC GLODOWE EMERYTURY A NIE ICH OFIARY TO ONI I ICH RODZINY POWINNI MIEC ZAKAZ ZAJMOWANIA JAKICHKOLWIEK STANOWISK PUBLICZNYCH ROWNIEZ W MEDIACH NP,OLEJNIK KRASKO LIS I INNI TO IM ICH RODZINOM POWINIEN ZOSTAC ODEBRANY ZAGRABIONY MAJATEK PRYWATNY I PANSTWOWY I ODDANY PRAWOWITYM WLASCICIELOM TO IM POWINNY ZOSTAC ODEBRANE WSZELKIE KORZYSCI OSIAGNIETE ZA SPRZEDAZ MAJATKU NIEBEDACEGO ICH WLASNOSCIA ZNACZNIE PONIZEJ JEGO WARTOSCI (KORUPCJA) ITD ITP JEST TO SPRAWIEDLIWOSC KTOREJ PO 89 ROKU SPODZIEWALA SIE PRZEWAZAJACA CZESC NORMALNYCH POLAKOW A PONIEWAZ BYLO AZ DO TERAZ ZUPELNIE ODWROTNIE TO WIELU POLAKOW WYJECHALO Z POLSKI -TAK JAK NP,JA Z CHECIA BY DO SWOJEJ OJCZYZNY WROCILO ALE DO TAKIEJ W KTOREJ JEST SPRAWIEDLIWOSC LAD PORZADEK W KTOREJ Z LUDZI DLA KTORYCH TAKIE POJECIA JAK MORALNOSC ETYKA PATRIOTYZM PRAWDA SA WAZNE A NIE SA WYSZYDZANI PRZEZ ROZNEGO RODZAJU TZW ""AUTORYTETY""I TUBY PROPAGANDOWE BEZCZELNE CYNICZNE JAKO :CIEMNOGROD ANTYSEMICI FASZYSCI REAKCJA TERAZ WIELU Z TYCH KTORZY WYJECHALI ZA POLSKA WRESZCIE BEDZIE NORMALNA IWTEDY DO NIEJ WROCA


Gość

#945

2016-01-12 09:04

Wspieram Rząd p.Beaty Szydło.

Gość

#946

2016-01-12 09:04

Bardzo boli oskarżanie Polski w Europie a szczególnie przez
polityków niemieckich który to kraj ma tak czarną i brudną
historię .

Gość

#947

2016-01-12 09:28

Bo mam dosyć rządów złodziei, oszustów i bandytów.-

Gość

#948

2016-01-12 09:33

Uważam, że trzeba zlikwidować tę nagonkę na nowy rzad, który chce przeprowadzić dla Polski dobre reformy 111

Gość

#949

2016-01-12 09:43

Wierzę, że wybrany przez Naród Polski Rząd przywróci normalność w mojej Ojczyźnie.

Gość

#950

2016-01-12 09:45

Uważam, że to bardzo dobra inicjatywa.