Wspieramy polski rząd

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wspieramy polski rząd


Gość

#951

2016-01-12 09:53

Liczę na dobrą zmianę. Mam dość hipokryzji, zakłamania, ironii, tendencyjności, obracania kota ogonem i używania "słów" katastroficznych by straszyć osoby nie mające kompletnego "oglądu" tematu, o którym się mówi.

Gość

#952

2016-01-12 09:57

popieram Rząd

Gość

#953

2016-01-12 10:01

Żyję w Polsce i widzę oraz doświadczam tego co się dzieje. Żadne łamanie demokracji nie ma miejsca. Głównie ci, którzy do tej pory najwięcej korzystali i mięli stałe profity z propagowania i popierania wszelkimi możliwymi sposobami (w tym kłamstwami bądź manipulowaniem) władzy PO-PSL nagle dostali przyspieszenia i gardłują, bo dobra zmiana stanowi zagrożenie ich interesów.

Gość

#954

2016-01-12 10:04

Zgadzam się z programem rządu.
Magda
Gość

#955

2016-01-12 10:07

Nareszcie Polska i Polacy sa dumni z prezydenta A Dudy i rzadu B Szydlo, ktorzy rozbuidowuja i uzdrawiaja Polske we wszystkich strukturach, ktore zostaly nadszarpniete wrecz zniszczone przez antypolskia Przestepcza Organizacje PO na czele z Tuskiem i jego ministrami, ktorzy dzialali na szkode panstwa, a z Polski zrobili prywatny folwark i Komorowski, ktory kompromitowal Polske na arenie miedzynarodowej, wszedzie gdzie sie pojawili byli wygwizdywani za niegodne czyny, ktorych sie dopuscili....Teraz mamy nowy wspanialy Polski rzad i wspanialego prezydenta,mamy swiezy oddech Prawa i Sprawiedliwosci.


Gość

#956

2016-01-12 10:07

Kocham swoją Ojczyznę POLSKĘ, A obecny PREZYDENT I RZĄD są godni zaufania i życzę im sukcesów w odbudowie naszego państwa.

Gość

#957

2016-01-12 10:10

Liczę na nich , że zmienią zło na dobro w Polsce.

Gość

#958

2016-01-12 10:12

popieram !
Włodek
Gość

#959

2016-01-12 10:17

Ponieważ przez lata rządów PO-PSL manipulowano w bezczelny sposób opinią publiczną a często wręcz kłamano (TVN, TVP, Polsat, i wiele innych stacji i czasopism). Nieraz w tak głupi sposób, że dziecko rozumiało tę nachalną propagandę. Ośmieszanie opozycji a zwłaszcza Jarosława Kaczyńskiego było nagminne. Przeszło rok temu w ogóle przestałem oglądać TV i do dziś nie włączam telewizora. Wystarcza mi internet. Podpisuję tę petycję także dlatego, że NIE OBAWIAM SIĘ ANI TROCHĘ O DEMOKRACJĘ w Polsce pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Te akcje protestacyjne w obronie demokracji (KOD) są po prostu tragikomiczne. Współczuję tym ludziom co się dają wyciągać na ulice garstce manipulatorów, za to z wciąż bardzo silnym zapleczem medialnym, które przez te lata kadziły władzy. Dlaczego nie grzmiały jak PO łamała konstytucję? Dlaczego Trybunał Konstytucyjny zezwolił na zagarnięcie pieniędzy Polaków z funduszów OFE (sto kilkadziesiąt miliardów!)? Dłuuugo można by jeszcze sypać przykładami "demokratycznego" państwa i "wolnych mediów" w latach 2007-2015.


Gość

#960

2016-01-12 10:19

Podpisałam tę petycję ponieważ uważam, że jedynie świadome i zespołowe działania ludzi wolności mogą sprawić, że prawda o stanie mojej ojczyzny - Polski i Europy dotrze do wielu innych ludzi łaknących jej, ale niestety manipulowanych i wprowadzanych w stan pomieszania. Wszyscy zasługują na rzetelną informację, możliwość dokonania samodzielnego wyboru po ocenie faktów i szansę uczestniczenia w zmianie rzeczywistości na lepszą .

Gość

#961

2016-01-12 10:19

PIS gwarantem demokracji
Mama 2 dzieci

#962 Re: Re: Petycja równości

2016-01-12 10:21

#936: elf Dlaczego milczeliscie gdy PO nic nie dawala? Zrobcie drugie dziecko albo adoptujcie i dadza - Re: Petycja równości  

 Mam dwójkę każde równe. A skąd wiesz kto na kogo głosował. Obiecali niech bedzie każde.Pozatym to nie konstytucyjne.Bo każde dziecko jest równe i każdemu się należy jak już dają.

Zenek

#963 Re: Re: Re: Petycja równości

2016-01-12 10:41

#962: Mama 2 dzieci - Re: Re: Petycja równości  

 JAK ZARABIACIE Z MEZEM PO 20 TYS NA MIESIAC TZN. WIECEJ NIZ NORMA PRZEWIDUJE, TO MOIM ZDANIEM NIE POWINNAS DOSTAC , KAZDE DZIECKO, NIE ZNACZY BIEDNE, O KONSTYTUCJE TRZEBA BYLO WALCZYC JAK BYLA WYKORZYSTYWANA PRZECI OBYWATELOM, TERAZ WSZYSTKO BYSCIE CHCELI ZA DARMOCHE. OD "KACZORA" PRZEDTEM JADEM GO OPLUWALISCIE, A TERAZ O JALMUZNE PROSISZ...A DO ROBOTY NIE LASKA, ULICE ZAMIATAC PO KODziarzach ?

PoloniaNews

#964

2016-01-12 10:48

Musimy robić wszystko aby w Polsce był wolny przepływ informacji. Lewica opanowała największe media. Czas im to odebrać. K z PoloniaNews dot com.

Zenek

#965 Re: Petycja równości

2016-01-12 10:53

#926: Mama - Petycja równości  

  JAK ZARABIACIE Z MEZEM PO 20 TYS NA MIESIAC TZN. WIECEJ NIZ NORMA
PRZEWIDUJE, TO MOIM ZDANIEM NIE POWINNAS DOSTAC , KAZDE DZIECKO, NIE
ZNACZY BIEDNE, O KONSTYTUCJE TRZEBA BYLO WALCZYC JAK BYLA
WYKORZYSTYWANA PRZECI OBYWATELOM, TERAZ WSZYSTKO BYSCIE CHCELI ZA
DARMOCHE. OD "KACZORA" PRZEDTEM JADEM GO OPLUWALISCIE, A TERAZ O
JALMUZNE PROSISZ...A DO ROBOTY NIE LASKA, ULICE ZAMIATAC PO
KODziarzach ? Pozdrawiam Zenek


Gość

#966

2016-01-12 10:53

Popieram polski rząd i chcę żyć w końcu w normalnym kraju

Gość

#967

2016-01-12 10:55

Jeśli teraz przegramy-boję się ,że będziemy siedzieć następne 20 lat w G...nie!

Gość

#968

2016-01-12 10:57

Świetna inicjatywa.... . Petycja ta pokazuje fakty jakie miały i nadal mają miejsce w Polsce.

Gość

#969

2016-01-12 11:01

Jest to rząd który został wybrany przez naród ale też rząd polskich patriotów . Mnie jak i mojej rodzinie leży na sercu dobro ojczyzny .Wierzę ze tylko prezydent Andrzej Duda oraz drużyna pani premier Beaty Szydło jest w stanie bronić godności naszej ojczyzny tutaj oraz na arenie międzynarodowej.

Gość

#970

2016-01-12 11:09

Dlatego, ze pragne zyc w normalnym, praworzadnym kraju, jaki odbudowuje obecnie Prawo i Sprawiedliwosc.

Gość

#971

2016-01-12 11:10

Bo bronię normalności, która powinna być już 25 lat temu.

Gość

#972

2016-01-12 11:10

Uważam, że działania rządu idę we właściwym kierunku.Polacy dali kredyt zaufania PiS-owi podczas ostatnich wyborów równocześnie dając zgodę na zapowiadane w wyborach zmiany.
Dlatego ufam że to co robią jest właściwe.

Gość

#973

2016-01-12 11:11

W pełni popieram kierunek dokonywanych zmian przez obecny Rząd oraz działania Prezydenta RP zarówno w sprawach krajowych jak i na forum międzynarodowy,

Gość

#974

2016-01-12 11:11

Jako občan České republiky a přítel Polska plně podporuji součaného prezidenta a vládu v jejich snaze o zlepšení životních podmínek obyvatelstva sousední země, o vymýcení postkomunistického balastu a obnovu suverenity a důstojnosti polského národa.
Doc. Dr. Tomáš Staněk, historik,
Ostrava, Česká republika

Gość

#975

2016-01-12 11:12

Bo to jest wreście MOJ POLSKI RZĄD !!!!