DO PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT SCHRONISKOWYCH!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji DO PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT SCHRONISKOWYCH!

Lech Madej
Gość

#26

2016-01-20 21:09

Bardzo nie podoba mi się, że kierownik schroniska działa na szkodę zwierząt, którymi się opiekuje. Śledzę działania wolontariatu, który bardzo profesjonalnie zajmuje się psami i kotami w tym schronisku i uważam, że bez niego byłaby tam ogromna tragedia, jak z resztą w większości schronisk w Polsce, którymi rządzi patologia i dorabianie się kosztem krzywdy zwierząt. Mało rzeczy mnie dziwi, ten stan rzeczy również, ale myślę że warto głośno mówić o takich rzeczach, zwłaszcza gdy władza, która ma pomagać obywatelom, celowo im szkodzi i to kosztem żywych istot w dodatku. Daleki jestem od wartościowania nieszczęść, ale to w mojej skali jest ewidentnie dowodem korupcji i zepsucia władz Kalisza, które zezwalają od lat na taki stan rzeczy. A szkoda, bo dzięki aktywnemu wolontariatowi jest więcej adopcji, spadają więc koszty prowadzenia schroniska. Co również jest istotne, zmiany jakie wprowadziła Pani Aneta Sitkiewicz są światowej klasy i nie jedno schronisko w Polsce i poza nią, mogłoby czerpać wzorce. Smutne, że miejsce które mogłoby być wizytówką i promować miasto i dawać mu dobre świadectwo, a także przyciągać turystów, jak zwykle przez zaściankowość rządzących staje się czarnym punktem miejscowości. Wierzę jednak, że coś się zmieni w tej kwestii na lepsze. Życzę powodzenia wszystkim, którzy mają na względzie dobro zwierząt a nie swoje własne posady.


Gość

#27

2016-01-20 21:19

Dlaczego podpisałam petycję - bo nie jest mi obojętny los naszych braci mniejszych

Gość

#28

2016-01-20 21:34

Dlatego, że to ważne!!!

Gość

#29

2016-01-20 21:38

Też uważam, że zwierzetom schroniskowym należy się szczególna opieka nas ludzi i zabranianie kontaku z nimi przez kierownictwo schroniska jest działaniem przeciwko dobru zwierząt. Pytanie na podstawie jakiego prawa zabrania sie wolontariatu w schroniskach w naszym kraju?

Gość

#30

2016-01-20 21:39

Dobro tych porzuconych zwierząt jest bardzo ważne trzymam kciuki !!!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2016-01-20 21:48


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2016-01-20 21:49



Gość

#33 Re:

2016-01-20 21:50

#29: -  

 Nikt nikomu nie zabrania wolontariatu!!!

Ja także podpisałam umowę!

 


Gość

#34

2016-01-20 22:08

Bo jeszcze ciągle wierzę, że Polska to nie prywatny folwark urzędników. Bo krzywdzenie tych, którzy nie mogą nawet płakać jest szczytem niegodziwości.

Gość

#35

2016-01-20 22:13

opamiętajcie się i proszę w imieniu naszych zwierzaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  jesteśmy  tu jak w więzieniu a może jeszcze gorzej. pamiętajcie jest nad nami siła sprawcza tego świata ,nie uciekniemy przed złym postępowaniem przyznasz mi kiedyś rację i przypomnisz sobie te słowa ...


Gość

#36

2016-01-20 22:20

dlategoo ze nie jest mi obojętny los zwiezrąt

Gość

#37

2016-01-20 22:50

Zwierzaki same sobie nie poradzą, więc dlaczego jeszcze ograniczać tych, którzy chcą im pomagać? Podpisanie petycji to dosłownie kilka sekund, chociaż tyle możemy zrobić.

Gość

#38

2016-01-20 23:32

Dla tych zwierzaków to jedyna nadzieja

Gość

#39

2016-01-20 23:42

Kocham zwierzęta!

Gość

#40

2016-01-21 00:05

Bo najważniejsze jest dobro zwierząt. Po to w końcu powstają schroniska. Każda dodatkowa osoba, która sprawi że te psy chociaż przez chwilę machają ogonem jest na wagę złota. Tym bardziej, że wolontariusze nie generują kosztów!! Są tam bo chcą być! Chcą pomagać bo kochają zwierzęta a empatia to ich drugie imię. Krew mnie zalewa jak widzę co się dzieje. Smutno...

Gość

#41

2016-01-21 01:10

Nie wierze ze można tak nisko upaść w dążeniu do oszczędności żeby zabraniać czegoś takiego!!! Następna mordownia psow sie szykuje????
Krzysztof Galant
Gość

#42

2016-01-21 07:15

Ponieważ nie wiem kto dokonał tak durnego zapisu w regulaminie wolontariatu, który ogranicza działania do minimum i dąży do likwidacji pomocy charytatywnej. Sprawą powinny się natychmiast zająć inne organizacje chroniące prawa zwierząt.


Gość

#43

2016-01-21 07:17

Poniewaz uwazam, ze to dobro zwierzat musi byc glownym celem dzialalnosci schroniska.

Gość

#44

2016-01-21 07:49

Ponieważ, biurokracja w Kaliszu osiąga zenitu. Brutalnego i chorego zenitu.

Gość

#45

2016-01-21 08:07

Wolontariusze to ANIOŁY, oddają swój czas i serce dla zwierząt, umożliwiajmy im to a nie przeszkadzajmy! Dla dobra zwierząt WSZYSTKO!!!

Gość

#46

2016-01-21 08:34

Ponieważ to schronisko to raj na ziemi dla PIESKÓW! Pieski dostają wszystko aby być zrównoważonymi psychicznie,wspaniałymi towarzyszami życia dla adoptującego je ze schroniska ! Osoby,które chcą wprowadzić zmiany w tym schronisku widocznie nie nawidzą zwierząt !!!!!!!!!!!!!!

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-01-21 08:41


Og

#48

2016-01-21 08:43

Jak można uniemożliwić wysyłanie psów do domów tymczasowych? To jest chyba absurd na skalę większą, niż tylko krajowa! Przecież to właśnie w domach tymczasowych psy, którym życie wśród ludzi jest obce, uczone są zachowywania się w codziennych sytuacjach, najbardziej delikatne w spokoju czekają na nowych właścicieli, jest większa szansa na rozwiązanie problemów behawioralnych. Czy kierownictwo schroniska w ogóle chce, żeby psy znalazły nowe domy? Czy chce, żeby było im lepiej? Wątpię, kiedy widzę, co się dzieje. 


Gość

#49

2016-01-21 09:33

Nowy regulamin jest forma OKRUCIENSTWA urzedu miasta i kierownictwa schroniska w stosunku do zwierzat. Serce sie kroi czytajac o tym co sie stalo. Zwierzeta a w szczegolnosci psy i koty sa w rekach czlowieka i kazda chec pomocy bezdomnym czy chorym powinna byc doceniana i popierana a nie odrzucana. Jest to niedpouszczalne w dzisiejszych czasach, tym bardziej ze jest tylu ochotnikow do pomocy . Wstyd mi za urzad miasta Kalisza ( mojego rodzinnego) Sama pomagam bezdomnym zwierzetom, jedne adoptowalam i inne pomagalam leczyc lub znalezc dla nich dom . Wdziecznosc i milosc zwierzat jest nie do opisania.
Schroniska sa po to aby ZAPEWNIC jak najlepsza opieke nad bezdomnymi zwierzetami. Nie powinny byc plaszczyzna do eksperymentowania bezsensownymi przepisami wydanymi przez kogos "na wysokim stolku"..

Gość

#50

2016-01-21 09:49

Okrucienstwo i zacofanie ze strony wladz miasta.. Oczywistym jest ze wladze nie maja wcale na celu dobra zwierzat . Co gorsze nie prezentuja tzw zdrowego rozsadku w sprawie ktora nalezaloby polepszyc. A polepszyc mozna szczegolnie ze juz istnieje baza pomocy woluntaiuszy.
Wstyd i tylko wstyd. A zwierzeta cierpia niepotrzebnie.