Zwolnienie ordynatora Zorana Stojceva. Apel

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zwolnienie ordynatora Zorana Stojceva. Apel


Gość

#126 Re:

2016-02-08 17:59

#46: -Bardzo dobrze że chcą przenieśc porodówkę bo to jest chore tyle pieniędzy idzie w błoto wożenie badań czy zaopatrzenie opatrunków ,pościel i inne rzeczy to nasze pieniądze które idą w błoto a nawet jedzenie które dociera zimne to jest dbanie o kobiety które rodzą nie taka powinna być okpiek bardzo dobrze że mi się spieszy ile oszczędności będzie!!!!!

 


Gość

#127

2016-02-08 17:59

Cenię doktora jest wybitnym lekarze /

Gość

#128 Re: Zwolnienie dr.Srojceva.

2016-02-08 18:09

#107: Lęborczanin - Zwolnienie dr.Srojceva. witam To miał pan wiele szczęścia albo pan zapłacił za operację jak to bywa w tych czasach żeby powiem jedno ja trafiłam do szpitala i jakoś podle mnie potraktował albo dwie stomie albo do domu nie robiąc żadnych badan specjalistycznych tylko USG a że nic noie pokazało to do domu a  dwa tygodnie pózniej wyszła zapalenie jelita i uchyłków a P.stojcev postanowił wypisać w takim stanie do domu brawo!!!!!!!!!!!!!!!super podejście podobno powinien pomagać  ! Składał przysięgę 

 


Gość

#129

2016-02-08 18:14

Byłam leczona i operowana na oddz.onkologicznym i mój brat.Dzięki doktorowi i jego załodze jestem zdrowa.Opieka była bardzo dobra.

Gość

#130 Re:

2016-02-08 18:16

#86: -  

 witam byłam pacjentką i mam złe wspomnienia bez żadnych badań chciał zrobić mi dwie stomie to mu powiedziałam czy ja wyglądam na to żeby chodzić ze stomią raczej nie to typisał mnie natychmiast do domu i to jest lekarz specjalista brawo!!!!!!


Gość

#131

2016-02-08 18:17

Wszystkich bardzo dobrych specjalistów zabierzcie nam,a może inni mniej znani ale z wielkiego miasta od maluczkich z prowincji wyciągną kasę.

Gość

#132 Re:

2016-02-08 18:29

#69: -  

 a mojego brata operował po dwóch dniach pęk i czekał na stół 14 godzin i zafundowano mu dwie stomie wyszedł z tego i zmarł zapalenie otrzewnej i inne rzeczy jeszcze doszły mam cały wykaz i wypis jak myli mu wszystkie wnętrznosci dosłownie a mnie przywiozła karetka też z zapaleniem jelit i uchyłków to powiedział albo dwiw stomie albo do domu  to zapytałam P.DOKTORA czy ja wyglądam na osobę która bedzie chodziła ze stomią to wypisał mnie natychmiast do domu byłyśmy trzy na sali i wszyscy słyszeli tak wysokiej klasy specjalista powinien leczyć a nie wypisać do domu bo USG nic nie pokazało są jeszcze inne badania które powinien zlecic do wykonania ale nie najlepiej wypisac do domu 

 


Gość

#133

2016-02-08 18:38

Pomógł i otoczył opieką, gdy inni mówili że sie nie da.
Dziękuję za pomoc!!!!!!!
 


Gość

#134

2016-02-08 18:40

Podpisałem się bo jestem Slupszczaninem i wiem jakie zasługi wniósł dr.Stojcev w rozwoj szpitala Słupsk ego oraz troskę pacieków. Dr wspieram Pana.
.

Gość

#135

2016-02-08 19:06

Wspaniały specjalista. Uratował mi życie. W maju czeka mnie kolejna operacja, którą przeprowadzi znowu oczywiście profesor STOJCEV

Gość

#136

2016-02-08 19:09

bo jest bardzo dobrym chirurgiem
Antoni K.

#137 Re:

2016-02-08 19:26

Stanowczo sprzeciwiam sie zwolnieniu Pana Doktora Stojceva. Wygląda na to, ze Pana Sapińskiego przysłali urzędnicy z Gdańska po to, aby tworzył konflikty, likwidował szpitalne oddziały i zwalniał fachowców, a w efekcie aby doprowadził do sprowadzenia Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego do rangi podrzędnej powiatowej lecznicy. Może Pan Sapiński jako przynoszący samo zło, sam się wyniesie ze Słupska dla dobra miasta i regionu albo niech zamiast niszczyć zaczmnie coś dobrego tworzyć.

 


Gość

#138

2016-02-08 19:32

zwolnienie jednego z najlepszych lekarzy w słupsku uważam za błąd i głupotę

Gość

#139

2016-02-08 19:32

Mam ciężko chorą, młodą sąsiadkję, którą operował i leczy dr Stojcev. Mam nadzieję, że pozostanie w Słupsku i nadal będzie Ją leczył.

Gość

#140

2016-02-08 19:35

Pierwszym obowiązkiem Pana Prezesa (-szpitala), jest wspieranie organizacyjne pracy lekarzy, w każdym czasie i w każdym względzie. To oni leczą. Szczególnym zadaniem jest OCHRONA kadry lekarzy i pielęgniarek, tak by realizowali swoją pracę efektywnie. Żaden spór, żadne słowa, niczyja ambicja osobista a szczególnie Pana Prezesa (-szpitala) nie zmieniają powyższej definicji. Jeżeli Pan Prezes (-szpitala), nie podziela tego poglądu, to NATYCHMIAST powinien opuścić swój gabinet i NIGDY nie wracać. Szpital to nie jest miejsce na wygrywanie osobistych ambicji. Pan Dr Stojcev ma rację w tym co proponuje i co zamierza...!! I należą Mu się przeprosiny i szeroko otwarte drzwi do swego gabinetu lekarskiego. Zapytajcie chorych i cierpiących którym WIELOKROTNIE Dr Stojcev pomagał. I to rozstrzyga jakikolwiek spór. Jerzy Berendt. Słupsk.

Gość

#141

2016-02-08 19:40

dr. stojcev uratowal mi zycie , jest wspanialym lekarzem.

Gość

#142

2016-02-08 20:04

dobry lekarz to skarb a tu jasnie pan na wlosciach rozwala caly oddzial

Gość

#143

2016-02-08 20:07

Dr. Stojcew to bardzo dobry specjalista wielu ludziom uratował życie . To lekarz o wielkim talencie , wykonuje bardzo trudne operacje . Miasto straci wspaniałego chirurga onkologa.

Gość

#144

2016-02-08 20:09

Dr Zoran Stojcev zapracował sobie na ogromny szacunek i życzliwość nasze lokalnej społecznosci i nie zasługuje na takie traktowanie przez pracodawcę.Naszej "chorej" służby zdrowia nie stać na pozbywanie się tej klasy specjalistów.Życzę pomyślnego zakończenia konfliktu dla dobra pracowników szpitala i pacjentów.

Gość

#145

2016-02-08 20:14

Bo szpital a w szczególności oddział onkologiczny jest od ratowania ludzkiego życia, a nie od robienia karier politycznych i prób "sprawdzania się zawodowo" ludzi miernych ale wiernych.
Na dodatek dr Stojcew jest z punktu widzenia pacjenta wzorem kompetentnego i oddanego swojemu zawodowi lekarza.
Karol er.

#146

2016-02-08 20:17

Panie Prezesie  wracaj pan do swojego zapyziałego Lęborka. 


Gość

#147

2016-02-08 20:24

Bo byłam pacjentką na Jego oddziale i spotkałam samych dobrych ludzi za co im serdecznie dziękuję
Aga

#148 Prezes niech spada do siebie rzadzic

2016-02-08 21:17

Ciekawa jestem czy prezes jest tak szanowanym czlowiekiem jak dr. sStojcew. Panie prezesie ludzie cie zniszcza. Jestes nic nie wartym czlowiekiem. Przepraszam burakiem bo czlowiek ma serce dla ludzi chorych a nie zabiera im nadzieje. Dla chorych w slupsku to dr. Stojcew jest nadzieja


Gość

#149

2016-02-08 21:17

Bardzo dobry Fachowiec. Szkoda.

Gość

#150

2016-02-08 21:21

dr.nie zastapiony, fachowiec ,dobry czlowiek