Nie dla wniesienia WPRPdo Bumar Sp.zo.o.lecz odrębne konsorcium


Gość

#76

2011-07-23 18:38

Nie dla połączenia z BUMAR-em
Stefan Sulikowski

#77 Życzenia Komitetu Obywatelskiej Prywatyzacji WPRP

2011-12-23 22:00

KOMITET INICJATYWY SPOŁECZNEJ PRYWATYZACJI SPŁEK POWSTAŁYCH W WYNIKU KOMERCJALIZACJI WOJSKOWYCH PRZEDSIĘBIORSTW REMONTOWO PRODUKCYJNYCH.
www.obywatelska-prywatyzacja-wprp.grudziadz.com
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku w imieniu rodzin obecnych i byłych pracowników spółek powstałych w wyniku komercjalizacji Wojskowych Przedsiębiorstw Remontowo Produkcyjnych (WPRP), w szczególności Wojskowych Zakładów Uzbrojenia S.A. w Grudziądzu, Panu Posłowi Januszowi Dzięciołowi, oraz na ręce Pana Prezydenta Roberta Malinowskiego samorządowi Grudziądza, Posłom i Senatorom z regionu, Senackiej i Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, mediom oraz wszystkim Państwu, którzy wspierali działania w ochronię oraz obronię interesów pracowników i regionalnych rynków pracy życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności. Szczególne życzenia i wyrazy uznania za wyjątkowe osobiste zaangażowanie kierujemy dla Przewodniczącej Zarządu Okręgu PWiDzP mgr Małgorzaty KUCAB.
Jednocześnie wyrażamy nadzieję na dalszą współpracę i działanie przeciwko wnoszeniu przez Skarb Państwa WPRP do Bumar sp. z o.o. Nieracjonalność wnoszenia wskazują nie tylko pracownicy, ich przedstawiciele społeczni czy samorządy lokalne, ale również została wskazana w Dezyderatach Posłów i Senatorów. Ponadto precyzowana i przedstawiana w stanowiskach i opiniach przedstawicieli wojska oraz opiniotwórczych środowisk eksperckich wskazujących na konieczność utworzenia odrębnej grupy przedsiębiorstw, co wynika, jak wszyscy podkreślają, z misji tych przedsiębiorstw powołanych i realizujących zadania na rzecz zabezpieczenia potrzeb i gotowości bojowej armii.
Z wyrazami uznania i szacunku:
Pełnomocnik Komitetu: V-ce Przewodniczący Zarządu Zakładowego NSZZ PW Wojskowych Zakładów Uzbrojenia S.A. Stefan Sulikowski.
Pierwszy Zastępca Pełnomocnika: Przewodniczący Rady Pracowników Wojskowych Zakładów Uzbrojenia S.A .Wojciech Ostrowski
Drugi Zastępca Pełnomocnika; Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ ,,Solidarność” Wojskowych Zakładów Uzbrojenia S.A. Henryk Mira.
Pantos

#78

2011-12-25 20:59

Podpisane .My w Zelowie staramy się o skatepark .
Liczę także na waszą pomoc .
http://www.petycjeonline.com/skatepark_w_zelowie
szyba

#79 UWAGA PETYCJA DRAGON BALL W TV4

2012-09-26 13:37

Prosze Podpisujcie tom Petycje!
Dragon Ball to anime które nauczyło nas co to jest prawdziwa przyjażń poświęcenie i że trzeba zawsze dążyć do celu nawet jeśli jest bardzo tródny do spełnienia!
Podpisujcie petycje. Prosze podpisujcie tom petycje!
Z góry dziękuje w imieniu Fanów DB i moim!

macie link:

http://www.petycjeonline.com/dragonball

Gość

#80

2013-02-03 13:35

Popieram w całej rozciągłości poczynania Naszych Związków Zawodowych o byt i miejsc pracy. Nie ma pozytywnych Prywatyzacji (połączeń zakładów pracy na odległość). Wiąże się to tylko z przejęciem majątku i likwidacją zakładu. Mamy tego w kraju bardzo liczne przykłady w Grudziądzu również: PPG-Stomil, Zakłady Mięsne przy ul. Narutowicza. itd., itp. Bezrobocie w Grudziądzu prawdopodobnie jest najwyższe w kraju. Więc wspólnie walczmy o miejsce pracy które są a nie o następne budynki do zburzenia.
Roman

Gość

#81

2013-02-03 22:02

Powodzenia!

Gość

#82

2013-02-03 22:04

Powodzenia.

Gość

#83

2013-03-02 10:09

wladza wykonawcza to banda zlodzieji musza nakrasc tyle by na siedem pokolen do przodu zapewnic byt swoim genom .biada ci polsko .bumar jest zlota przystania dla bylych politykow wszystkich opcji .nie dla wnosznia kapitalowego wprp do bumar sp.z.o.o .8-marca pikieta przed urm godz.12.00
JAD_BAN

#84

2013-03-02 15:09

Wiadomo ,że zakłady wojskowe są jednymi z najsprawniej i najsolidniej działającymi działami gospodarki.Trudno jest zrozumieć,że one ,właśnie,mogą ulec jakimś nikomu niezbyt znanym zmianom.Jak obserwuje się dział gospodarczy naszego kraju,to wszystkie większe zakłady pod "sprawnie działającą ręką"naszych rządzących ,po prostu:padają i nie mogą się podnieść.Szkoda byłoby,gdyby następne strategiczne działy naszej gospodarki "padły".Jestem z Wami.

Gość

#85

2013-03-03 14:59

popieram

Gość

#86

2013-03-04 20:05

Protestuję przeciwko włączeniu dobrze prosperujących firm do zadłużonego BUMARU