SPRAWIEDLIWE BATTLEKNIGHT

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji SPRAWIEDLIWE BATTLEKNIGHT


Gość

#1

2016-03-27 14:48

Powinniście dostać Nobla za psucie ludziom świąt :)


Gość

#2

2016-03-27 15:28

Zgadzam się ze wszystkimi zarzutami w petycji.
sprawiedliwy

#3

2016-03-27 16:36

"Jeśli gracz posiada więcej niż jedno konto na serwerze, jest zobowiązany do podania tej informacji w ustawieniach wszystkich należących do niego kont na tym samym serwerze. Multikonta ulegają automatycznie limitacji, która ma na celu zapobiec wspólnym pojedynkom, uczestniczenia w misjach grupowych, dołączania do zakonów czy brania udziału w turniejach. Jeśli kilku graczy używa tego samego łącza internetowego - np. w szkołach, kafejkach internetowych lub na uniwersytetach - należy o tym powiadomić odpowiedniego operatora gry, aby uniknąć wyżej wymienionych ograniczeń."

Czyli jak ktoś atakuje siebie by zgarnąc srebro to łamie regulamin i należy o tym powiadomic GO poprzez support. I GO powinien zareagować jezeli sa dowody. Całą sprawe wiec możecie a nawet powinniscie zgłosić. I nie wiem po co dodatkowa petycja. Atak na siebie to jest złamanie regulaminu i nalezy sie ban! Niestety często gracze kombinują przy IP. Jeżeli macie jakieś pomysły jak udawadniać takie rzeczy pogadajcie z czerwonymi. Sam zgłaszałem jak ktos sam sobie daje Fa swoimi słupkami. Niestety kombinatorzy nadal panoszą się na serwerach.


Gość

#4

2016-03-27 17:29

Idźcie do teamu i skończcie pierdolić.


Gość

#5

2016-03-27 18:11

Jebać Jelen-ia! Kutas myśli, że wszystko wie, a tak na serio nie ma pojęcia nic o życiu.


Gość

#6

2016-03-27 18:21

podpisałem te petycje,ponieważ ,na serwerze którym gram czyli byłym 12 obecnie po połączeniu 13 jest podobna sytuacja ,top 1 i 2 zdominowali grę,wydaja tysiące rubinów,daja sie farmić,zeby słabsze lvle podrosły i nas pózniej lali,nawet taktykę w wojnie zrobiono pod zakon LEGO,,jak nie mogli zdobyć zamku królewskiego legalnie,to stworzyli zakon Borsuki(same słupki),wynajęli same TOPY(CZYTAJ PRAWDZIWE POSTACIE TYCHZE SŁUPKÓW i lvl 260 trafial w wojnie na lvl 115,a jak my atakowalismy to trafialismy na TOPY,CZYLI DE FACTO NIE ZADAWALIŚMY OBRAŻĘŃ,NATOMIAST ONI ZADAWALI NAM PO 10000-15000 OBRAŻEŃ i tak przejęli nielegalnie nasz zamek,na nasze skargi do administracji,,zbywali nas lakonicznym stwierdzeniem,że od tego miesiąca nastapiła zmiana taktyki wojennej i zamek zostal zdobyty na legalu,a jak ktoś bardziej domagał się sprawiedliwosci(jestem jednym z nich)to pod byle pretekstem dawano BANA ,ABYM NIE MÓGŁ SIE UPOMNIEĆ O SPRAWIEDLIWOŚĆ.pozdrawiam i mam nadzieję,że ta petycja odniesie wreszcie pożądany skutek i NASZ GŁOS NA GÓRZE ZOSTANIE USŁYSZANY I WINNI PONIOSA KONSEKWENCJĘ

Gość

#7

2016-03-27 18:23

powiem tak ty, co ta gra pasuje w tym stylu czyli ze za kase mozna miec wszystko to siedza cicho

Akari

#8

2016-03-28 09:48

Zrobić porządek przynajmniej z tymi turniejami


Gość

#9

2016-03-28 14:41

Chcę aby gra toczyła się normalnie. Nie dość, że jest rozwalana przez 'ulepszenia' to jeszcze przez chamstwo graczy :)