SPRAWIEDLIWE BATTLEKNIGHT


Gość

/ #6

2016-03-27 18:21

podpisałem te petycje,ponieważ ,na serwerze którym gram czyli byłym 12 obecnie po połączeniu 13 jest podobna sytuacja ,top 1 i 2 zdominowali grę,wydaja tysiące rubinów,daja sie farmić,zeby słabsze lvle podrosły i nas pózniej lali,nawet taktykę w wojnie zrobiono pod zakon LEGO,,jak nie mogli zdobyć zamku królewskiego legalnie,to stworzyli zakon Borsuki(same słupki),wynajęli same TOPY(CZYTAJ PRAWDZIWE POSTACIE TYCHZE SŁUPKÓW i lvl 260 trafial w wojnie na lvl 115,a jak my atakowalismy to trafialismy na TOPY,CZYLI DE FACTO NIE ZADAWALIŚMY OBRAŻĘŃ,NATOMIAST ONI ZADAWALI NAM PO 10000-15000 OBRAŻEŃ i tak przejęli nielegalnie nasz zamek,na nasze skargi do administracji,,zbywali nas lakonicznym stwierdzeniem,że od tego miesiąca nastapiła zmiana taktyki wojennej i zamek zostal zdobyty na legalu,a jak ktoś bardziej domagał się sprawiedliwosci(jestem jednym z nich)to pod byle pretekstem dawano BANA ,ABYM NIE MÓGŁ SIE UPOMNIEĆ O SPRAWIEDLIWOŚĆ.pozdrawiam i mam nadzieję,że ta petycja odniesie wreszcie pożądany skutek i NASZ GŁOS NA GÓRZE ZOSTANIE USŁYSZANY I WINNI PONIOSA KONSEKWENCJĘ