Stop łamaniu praw kobiet, dziewczynek, w tym ciężko chorych.


Gość

#51

2016-04-04 16:56

Bo najważniejsze jest życie żyjących teraz....

Gość

#52

2016-04-04 17:03

Bo jest ważna!

Gość

#53

2016-04-04 20:03

Kobieta nie jest przedmiotem.ma prawo decydowac co dla niej dobre

Gość

#54

2016-04-05 06:02

Lamanie podstawowych praw kobiet w panstwie europejskim w 21 wieku!!!

Gość

#55

2016-04-05 09:13

Podpisałam ponieważ uważam ,że sparawa jest bardzo ważna. Podpisałam mimo, że sama mam juz sporo lat i mimo ,że mnie osobiscie nie dotyczy sporo w zyciu widziałam i mam pełna śwadomośc złożonego podpisu.
Arletta

#56 Re:

2016-04-05 09:21

#55: -  

 Dziękuję. Ja podpisuję inne petycje. Im więcej, tym lepiej.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2016-04-05 09:52


Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-04-05 10:04


Arletta Szymczak
Autor petycji

#59

2016-04-05 10:08

Każdy wpis, który jest trollowaniem, zostaje automatycznie przeze mnie usunięty.

Tu nie ma miejsca na ideologię ludzi, którzy chcą zmuszać kobiety do rodzenia w dramatycznych okolicznościach.

Nikt tu nie pisze o aborcji dla tzw. sportu, a wybraniu mniejszego zła w obliczu tragedii.

Wszelcy moraliści niech napiszą swoją petycję i tam wklejają swoje ustawy, które są zasłoną dymną i robią z ludzi idiotów.


Gość

#60

2016-04-05 22:30

Podpisane !
Arletta Szymczak,

#61 Re:

2016-04-05 22:33

#60: -  

 Dziękuję !


Gość

#62

2016-04-06 06:09

Jakimże jest prawo,które ma chronić nienarodzone życie kosztem narodzonego? I kimże są ci,którzy chcą je ustalić,jak nie szaleńcami?

Gość

#63

2016-04-06 06:23

Uważam że "kompromis obecny " jest dobrym rozwiązaniem. Jak można zmuszać kobiety do rodzenia dzieci z gwałtu czy pozwolić im umieć? W imię czego! !!!!!!

Gość

#64

2016-04-06 06:53

bo szlag mnie trafia jak czytam że dzieciom nakazuje się rodzić dzieci!!!
ofiarom gwałtów nakazuje sie rodzić!!!

Gość

#65

2016-04-06 07:05

Chcę mieć zapewnione prawo do samostanowienia o sobie, swoim ciele, swojej rodzinie. Jako człowiek, jako kobieta mam prawo do życia, ochrony mojego zdrowia.

Gość

#66

2016-04-06 07:25

Nie zgadzam sie aby kler decydował o moim życiu. Oni i rząd myślą swoim przyrodzeniem a nie mózgiem. Dość tego!!!

Gość

#67

2016-04-06 07:34

Macica mojej żonki należy do niej i tylko do niej, wiec precz z łapami !!! Mało im tych wszystkich pedofilskich afer które próbują uciszyć jak tylko mogą. Wstyd !!!

Gość

#68

2016-04-06 08:01

To jest rzecz straszna i nie normalna jak można narzucić kobietm , dziwczynkom zgwalconym rodzić dzieci ? To jest dramat , wielka tagedia dla nich , tego nie da się opisać , to jest koszmar , co ten rząd robi ? Brak słów pozdrawiam i mam nadzieje że to zostanie obalone .

Gość

#69

2016-04-06 08:13

Jestem kobietą i nie chcę żeby o moim życiu,decyzjach i wyborach decydowali mężczyźni

Gość

#70

2016-04-06 08:41

Chcę aby lekarze ratowali moje życie a nie traktowali mnie jako inkubator. Nie wyobrażam sobie jakie psychiczne katorgi przechodzić będzie ofiara gwałtu zmuszona donosić ciążę, pytana o tatusia dziecka i piętnowana gdy postanowi oddać dziecko.

Gość

#71

2016-04-06 09:21

nie zgadzam sie na dyskryminacje kobiet

Gość

#72

2016-04-06 12:36

Bo uwazam ze w tak wazenej sprawie ma prawo decydowac tylko kobieta,poniewaz nikt za nia pozniej dziecka nie wychowa,

Gość

#73

2016-04-06 18:31

Aborcja to nie jest żadna przyjemność dla kobiety. Jeśli już się decyduje, to znaczy że świadomie podjęła taką decyzję. To jest jej sprawa i nikt obcy nie może w to ingerować.

Gość

#74

2016-04-06 21:54

Kobieta ma prawo decydować sama o swoim zrowiu i życiu. Nie jest i nigdy nie będzie własnością ani Państwa ani kleru. Nie pozwole sprowadzić się do poziomu niewolnicy będącej worem rozpłodowym. Kobieta ma swoie prawa tak jak każdy inny obywatel tego kraju.

Gość

#75

2016-04-07 05:12

Dziwne to wszystko, niby Naród wybiera swoich przedstawicieli, a po ,,wyborach'' musi z nimi walczyć.... co to za ,,wybory''?, i kim tak na prawdę są ci ,,wybrańcy'' skoro trzeba im mówić ,czego chce naród ,a oni i tak ,robią jak OBCY !!! ? Może ,,ktoś'' nimi kieruje ???Żyd, Cygan,Niemiec, Kler katolicki ? Wszyscy oni chcą coś od nas ukraść. Ludzie zamiast narzekać. Przestańcie tam chodzić, i nie posyłajcie w ich łapy Waszych dzieci ,pokażcie Waszą siłę. Wiecie przecież z historii, że tak na prawdę ,jesteśmy SŁOWIANAMI . Już nie długo rocznica 1050 lat okupacji Polski przez Watykan.. Tłumy nieuków wylegną na ulice ,i pójdą do kościołów ,aby wyrazić swoją dozgonną wdzięczność za tą cudowną ,,opiekę'' obcego nam Słowianom Watykanu. Nie chcą wiedzieć , że tak było tysiąc lat temu ,i jest do dzisiaj, tylko metody są bardziej wysublimowane, ukryte.
Każdy ,,proces indoktrynacyjny '' żeby był skuteczny ,musi zostać ,,poparty'' ,,mocnymi argumentami'' Takim argumentem jest instynktowny lęk przed śmiercią. Każdy człowiek ulegnie mając przed sobą płonący stos inkwizycji, pieniek do obcinania głów ,i dodane do tego ,,wieczne potępienie'' oraz ,groźba eksterminacji całych rodzin ,,obwinionych'' tak jest do dziś ,wystarczy dać dziecku ,,zwolnienie'' z lekcji religii, a ,,inne'' dzieci napuszczone przez klechów nie dadzą im żyć. Mamy dokumenty jak wykończono Indian w obu Amerykach. Tak właśnie zaanektowano tereny Polan i Lachów. Trwa grabież polskiej ziemi (w myśl konkordatu) ,,wykupywanej przez obcych na SŁUPA oraz wyłudzanej jako darowizny na rzecz jedynego boga'' Indoktrynacja od oseska robi swoje, bo jeśli wolno ochrzcić niczego nie świadome dziecko, to jet to zbrodnicze działanie przeciw całej populacji !!! Czy można zapisać oseska do jakiejkolwiek partii ? Nie ! bo jest nieświadome ! Ale do,, nich można'' Tysiąc lat okupacji zrobiło swoje i Słowianie zapomnieli kim byli i gdzie są ich korzenie ,,Wróciło Nowe'' Macie swoje wybory i ich efekty !POPIS,SLD,PSL,Kk To siły destabilizujące Polskę. Mamy 21 wiek , a my nadal krążymy wokół drzewa z ,którego zeszliśmy !!! Prawda boli ? Michnik określił nas stadem baranów. Chciał Lepper naprawić kraj to śmieliście się z niego ,a mafia go zabiła, Teraz Korwin(są tacy ,co twierdzą ,że ma żydowskie korzenie) to jednak chciał z nimi zrobić porządek , też się z niego śmiejecie, a mógł być polskim Orbanem. Być może Korwin z Kukizem zrobiliby coś dobrego ,ale cwaniaki do tego nie dopuszczą. Czy u nas zawsze musi być tak ,że gdy mówiący prawdę zamknie oczy, to przygłupy dopiero je otwierają ?! Jest wyjście . Przestańmy ,,tam'' chodzić, i wróćmy do korzeni. Do naszej historii z przed roku 966 . Oto rozwiązanie problemów z klerem katolickim (kk). Obcy (KK) w naszym kraju są już tak długo ,że zapomnieliśmy nasze SŁOWIAŃSKIE tradycje , obrzędy duchowe i wiele innych zwyczajów, myśląc ,że to , co nam narzucono mieczem i ogniem płonących stosów inkwizycji - jest naszą rdzenną tradycją. A to są żydowskie wierzenia, nam Słowianom zupełnie obce !!! KK trzyma nas za gardło i kradnie ile wlezie wmawiając nam ,że dobra materialne , budowle na naszej ziemi wzniesione naszymi rękami są ich ,,własnością'' to dopiero majstersztyk absurdu i kłamstwa doprowadzić do tego, żeby napadnięty i okradziony uwierzył ,że spotkało go szczęście i jeszcze za to płacił okupantowi, że ten go trzyma za mordę, i za to jeszcze dmucha nasze dzieci. Niepojęte jak działa psychologia tłumu.A ten Wasz pro żydowski,,wybraniec'' jeszcze ich dekoruje odznaczeniem państwowym i ułaskawia bandziora , bo ma do tego prawo , ale moralne też ?!!! Ludzie gdzie Wasz rozum ???