Petycja „WĘDKARZA POLSKIEGO” do Ministra Sprawiedliwości

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja „WĘDKARZA POLSKIEGO” do Ministra Sprawiedliwości


Gość

#1

2016-08-07 15:55

Znam Pana Wiesława osobiście i nie wierzę żeby robił jakieś machlojki

Gość

#2

2016-08-07 17:03

należy walczyć o sprawiedliwość w tym kraju

Gość

#3

2016-08-08 13:19

Każdy oszukany powinien mieć prawo do udowodnienia oszustwa oraz zadośćuczynienia krzywd. Z opisu wyziera skrajna niesprawiedliwość w podejściu do tej sprawy.

Gość

#4

2016-08-08 16:42

Gazeta została usunięta gdyż była niewygodna dla Polskiego Związku Wędkarskiego.Prawda zawsze w oczy kole.Za dużo wędkarzy zaczyna poznawać prawdę o tym Związku.Najwyższa pora i czas aby rozwiązać ten Związek Sportowy i zainteresować nim Urząd Skarbowy
Johny Brawo

#5 Re:

2016-08-08 17:17

#4: -  

 Teraz pozostał tylko miesięcznik  Wędkarski Świat , który opisuje co się dzieje w PZW !!!


Gość

#6

2016-08-09 06:38

Mam dość korupcji i głupich decyzji ZO i ZG

Gość

#7

2016-08-09 15:32

Podpisałem, ponieważ nie godzę się z niezaprzeczalnym faktem, że spróbowano przeprowadzić zamach na niezależną prasę, która nie była tabloidem a czasopismem opiniotwórczym popartm największymi wędkarskimi autorytetami.Żyjemy w wolnym kraju a moja petycja niech o tym przypomina !
romik
Gość

#8

2016-08-19 19:55

w mojej ocenie "Wędkarz Polski" był najlepszym miesięcznikiem wędkarskim. Bardzo bym był rad, aby ponownie ukazywał się w kioskach :)


Gość

#9

2016-09-08 07:44

Wartosciowe pismo i sluszna sprawa

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-10-22 15:13


Wojciech S

#11

2016-10-22 15:17

W tym w tym piśmie Dębicki podaje fakty, które akurat jemu odpowiadają. Dlaczego nie napisał, że grafolog uznał za autentyczne jego podpisy na dokumentach, których wiarygodność kwestionował. W postępowaniu dotyczącym malwersacji w "Wędkarzu Polskim", dwie sprawy już zakończyły się wyrokami. Marta P. przyznała się do winy, konkretnie do pożyczania pieniędzy od różnych osób z przeznaczeniem na "Wędkarza Polskiego".  Dobrowolnie poddała się karze, za co otrzymała wyrok trzech lat pozbawienia wolności w zawieszeniu. Ma także pokryć sumę 10 % tych pożyczek. Wytoczyła też sprawę karną przeciwko Dębickiemu. Żona Dębickiego również przyznała się do winy w tej sprawie, dobrowolnie poddała karze i otrzymała wyrok pozbawienia wolności w zawieszeniu. 

A przed napisaniem skargi do Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości, warto się pochwałić „chwalebną ” przeszłością. Przecież Instytut Pamięci Narodowej uznał Wiesława Dębickiego, redaktora naczelnego "Wędlkarza Polskiego" za TW – czyli Tajnego Współpracownika Peerelowskiej Służby Bezpieczeństwa. Niestety, nie znam jego operacyjnego pseudonimu. A co robił taki tajny wspólpracownik, to sami się domyślcie.


Gość

#12

2016-11-02 08:54

Sądy i prokuratura w Polsce w obecnych czasach, to organizacje przestępcze.