PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM


Gość

#76 Re: Wtorkowe spotkanie

2011-12-05 08:43

#75: TK - Wtorkowe spotkanie

To jest prawidlowe postepowanie w takich sprawach a nie wszystko na hurra zalatwiac i pod wplywem emocji. Nie jest tak ze juz likwiduja i nikt niema nic do powiedzenia. Mieszkancy moga wiele zdzialac trzeba tylko z glowa to robic! Tak jak pisalem we wtorek sie okaze ile rodzicow bedzie chetnych do rozwiazania tej sprawy z korzyscia dla nas i przedszkola!


Gość

#77

2011-12-05 10:13

JESTEM ZASKOCZONA POMYSŁEM WŁADZ MIASTA . PRZEDSZKOLE JEST BARDZO DOBRĄ PLACÓWKA EDUKACYJNĄ DLA NASZYCH DZIECI I DLA DZIECI KTÓRE ZACZNĄ DO NIEGO UCZĘSZCZAĆ . I CHYBA WŁADZE NIE CZYTAŁY KODEKSU PRAW DZIECKA , KTÓRE MAJA SWOJE PRAWA CO DO NAUKI I ROZWOJU . JESTEM PRZECIWKO LIKWIDACJI .
Zołza

#78 Re: Re:

2011-12-05 10:21

#40: - Re:

Zgadzam się! Dzieci nie powinny uczestniczyć w zebraniu!

Zołza

#79

2011-12-05 10:30

 

Mam nadzieję, że wtorkowe zebranie będzie konstruktywne i przyniesie ulgę skołatanym sercom wszystkich dzieci, rodziców, całemu personelowi! Nawet zupełnie postronne osoby na wieść o planowanym "posunięciu" naszych władz nie mogą wyjść z szoku z powodu bzdurnego pomysłu! Stare powiedzenie mówi: "Władza uderza do głowy" - coś w tym jest...


Gość

#80

2011-12-05 10:37

Artykul w dzisiejszym wydaniu Zycia Bytomskiego mowi, iz reorganizacja oswiaty ominie przedszkola oprocz jednego na Karbiu (ze wzgledu na szkody gornicze), wiec moze nasze poruszenie jest niepotrzebne?!

Gość

#81

2011-12-05 11:04

Nie rozumiem dlaczego chcą zamknąć przedszkole, które cieszy się popularnością i do którego zapisanych jest aż 150 dzieci !!!!!! Jeżeli chodzi tylko o pieniądze to powiem szczerze że to jest ŻAŁOSNE! Kadra pracownicza przedszkola jest bardzo dobra i można ich pozostawić tak po prostu bez pracy! A czy ktoś przewidział co będzie się działo jak wszyscy nagle będą zmuszeni zapisywać dzieci do tego mniejszego przedszkola które zostanie na osiedlu? A nie wszyscy mogą dzieci dowozić samochodami. Mieszkanka Bytomia i matka przedszkolaka.

Gość

#82 zgadzam się z Tobą

2011-12-05 11:35

#13: -

pewnie nasz "wspaniały Urząd" ma inne plany bardziej opłacalne wobec tego budynku!!!!!!

gość

#83 Re: Re: Re:

2011-12-05 11:45

#52: - Re: Re:

Wszyscy dobrze wiemy iż BCR chce przejąć przedszkole kosztem  naszych dzieci.Przecież dzieci mogą być razem jak  do tej pory.Moim zdaniem przedszkole powinno być pod nazwą INTEGRACYJNE a nie izolować dzieci chore od zdrowych.Potem się można dziwić że nie ma tolerancji w społeczeństwie.Dzieci powinny wychowywać się razem i wiedzieć że jest ktoś inny kto może różnić się od nich.

Mama 3 latki uczeszczajacej do tutejszego przedszkola

#84 Re: Re:

2011-12-05 11:59

#22: - Re:  

 DOKŁADNIE pewnie ktoś na stołku wysokopostawiony ma już plan zagosodarowania tego budynkui dobrze podpłacił aby nasze kochane pociechy wyladowały na ulicy  po co sie przejmować tymi najmłodszymi oni i tak GŁOSU NIE MAJĄ!!!!!!! t eraz liczy sie tylko to ILE MOŻNA NA TYM ZAROBIĆ !!!!!!!! .Po co inwestować w nasze  pociechy i ich edukacje przecież to nasza przyszłość!!!!!!!


Gość

#85

2011-12-05 13:10

Witam wszystkich, nie rozumiem dlaczego wladze chca zamknac to przedszkole moje dzieci chodzily do tego przedszkola i bylem bardzo zadowolony jak i inni rodzice z opieki, a niech sobie przypomni Prezydent Bytomia co mowil jak byl przy nadaniu imienia Korczaka dla przedszkola nr 63, ludzie pamietaja i jezeli on tak dotrzymuje slowa to dziwie sie ze zostal ponownie wybrany na prezydenta?. Nie ma slow zeby okreslic decyzje wladz chyba ze jezykiem podworkowym. A o ile wiem to Prezydent chyba zapomnial ze jest z wyksztalcenia pedagogiem.

Gość

#86

2011-12-05 13:10

Wspaniała polityka prorodzinna - likwodować największe przedszkole w mieście...

Gość

#87 ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE

2011-12-05 14:15

WTOREK (6.12) GODZINA 16.30


Gość

#88 WSZYSTKICH ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE

2011-12-05 14:58

CZYM WIĘCEJ OSÓB TYM LEPIEJ DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Gość

#89

2011-12-05 15:36

Mój syn nie dostał się min do tego przedszkola na rok szkolny 2011/2012 z braku miejsc a Koj chce je zlikwidować ??? To jest jakaś paranoja. Panie Koj, gdyby głupota umiała latać to Polska nie rozpisała by przetargu na samoloty wielozadaniowe bo mielibyśmy najmocniejsze siły powietrzne na świecie. Dziwią mnie zakłusy prezydenta o tyle, że wiem że to jest belfer z zawodu. Może aż tak nie cierpi swoich kolegów i koleżanek po fachu ?

Gość

#90

2011-12-05 16:08

Fakt oznajmujący, gdyż przedszkole zostanie obarczone likwidacją jest dla mnie chory i kompletnie bezsensu. Jak można zamykać budynek, który jest bardzo potrzebny i przede wszystkim rozwija edukacje naszych dzieci. Zastanawia mnie pytanie, czy ta władza ma nam pomagać w stworzeniu wspaniałego miasta, czy blokować edukacje. Gdyby oni mieli dzieci w przedszkolu, ciekawe czy by tak postąpili. Nie dajmy się !!

Gość

#91

2011-12-05 16:19

pamiętajcie o zebraniu, to zebranie dla wszystkich którzy mają dzieci w tym przedszkolu i dla tych co chcą posłać dziecko do tego przedszkola

Gość

#92

2011-12-05 16:25

Jeżeli chodzi o Bytomskie Centrum Rehabilitacyjne to ono się ''WPROWADZIŁO'' do placówki przedszkolnej. Dlatego też, skoro nie mogą, jak się okazuje dwie instytucje istnieć w jednym budynku, to niech się ONI wynoszą !!!!!!! Nie MY !!!!!!!!

Gość

#93

2011-12-05 16:25

Władze Bytomia uderzają w najmniejszych... Wstyd! Nikt nie będzie decydował o tym, gdzie będzie chodziło moje dziecko i wybierał przedszkola za mnie. Szkoła nie jest gotowa spełniać roli przedszkola! Gdzie w tym wszystkim jest dobro dziecka?

Gość

#94

2011-12-05 16:53

Gmina ma za zadanie utrzymywać przedszkola. To należy do ich zadań własnych.Więc łaski nie robią. A skoro dyr szkoły p. Morga chce ratować swoją szkołę to władze niech zamykają szkoły. Starsze dziecko łatwiej pogodzi się z tym, że będzie chodziło do innej placówki!

Gość

#95

2011-12-05 16:53

stanowczo niezgadzam sie z władzami miasta Bytomia w sprawie zamknięcia i likwidacji przedszkola !
b

#96

2011-12-05 18:48

jasne, tak najlepiej, najpierw zamknąć przedszkola, potem szkoły, przecież ciemną masą łatwiej rządzić...

Gość

#97

2011-12-05 20:41

Mam nadzieję, że petycja wpłynie na decyzję władz Bytomia!
Zołza

#98 Re:

2011-12-05 20:51

#97: -

Przypomniało mi się, że kilka lat temu (nie pamietam, czy za kadencji obecnej władzy w Bytomiu...) były plany likwidacji szkół artystycznych w Bytomiu! Nasza duma i kuźnia talentów - szkoła baletowa i muzyczna. Na szczęście zostały, chociaż rozmowy były aż w Warszawie! Może i teraz wszystko dobrze się skończy? Taką mam nadzieję i tego wszystkim zainteresowanym życzę!!!


Gość

#99 Re: Wtorkowe spotkanie

2011-12-05 20:55

#75: TK - Wtorkowe spotkanie 

 piszesz głupoty ich jak nie walniesz pałą odrazu tp się nie opamiętają


Gość

#100

2011-12-05 22:53

I oto w taki sposób nasza kraj dba o naszą przyszłość jakie są nasze dzieci. Przedszkola rozwijają nasze pociechy co widać z resztę. A po drugie gdzie jest polityka prorodzinna - Pytanie do Pana Prezydenta i Rady miasta Bytomia gdzie mamy teraz nasze dzieci zaprowadzić do przedszkola. Jak wszystkie są przepełnione i nie ma miejsc. Pewnie jest odpowiedź do Prywatnych, lecz proszę wsiąść po uwagę że nie każdego stać na takie przedszkole i mnie na pewno NIE.