PRZECIWKO KONI NA RZEŹ!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PRZECIWKO KONI NA RZEŹ!


Gość

#101

2016-02-18 22:34

Bo z całego serca Kocham Konie <3 i ból rozrywa mi serce kiedy wiozą je do rzezni na śmierć!!!!!nie mogę więcej napisać bi łzy zasłaniaja mi monitor !!!!!!!

Gość

#102

2016-02-18 23:45

Konie od pokoleń pomagały ludziom w codziennym życiu, ale także często w wojnach. Niedopuszczalnym więc powinno być, by konie były zabijane.

Gość

#103

2016-02-19 06:25

Boli mnie cierpienie zwierząt...

Gość

#104

2016-02-19 08:50

ocalmy konie

Gość

#105

2016-02-19 11:46

Od najmłodszych lat kocham konie i inne zwierzęta , ale z nimi najbardziej się związałam ( praca na Służewcu ) . Dlatego nie jest mi obojętny ich los .To przyjaciele !

Gość

#106

2016-02-19 12:12

Miłość do koni i innych zwierząt

Gość

#107

2016-02-19 12:38

al mi koni ze musza to pieklo pezechodzic rodza sie poto aby zginac okrutna smiercia w torturach

Gość

#108

2016-02-19 14:32

Podpisalam

Gość

#109

2016-02-19 17:46

pragne by zwierzęta miały lepsze warunki bytu i by je szanowano

Gość

#110

2016-02-24 08:09

konie nie powinny być prowadzone na rzeż i tyle w tym temacie!

Gość

#111

2016-02-25 13:07

Nie można tak krzywdzić koni

Gość

#112

2016-02-25 20:46

Kocham konie . Nie mogę patrzeć jak bardzo są przerażone kiedy ładują je do transportu. Serce mi pęka.

Gość

#113

2016-03-03 21:10

Kocham zwierzęta. To żywe, czujące istoty. Zasługują na szacunek i dobre traktowanie. Stop okrucieństwu. Stop bestialstwu. Stop transportom śmierci. Stop holocaustowi zwierząt.

Gość

#114

2016-03-03 21:13

Koń to żywa, odczuwająca ból i cierpienie istota. Dostojna, wrażliwa, zasługująca na szacunek. Jak każde zwierzę. Stop transportom śmierci. Stop okrucieństwu i rozlewowi krwi. Bądźmy głosem tych , którzy go nie mają. Popieram petycję całym sercem. Proszę was o podawanie dalej.

Gość

#115

2016-03-04 06:12

To wszystko kasa :(
Biznes !
Gdy by mięso z "Baśki"
Nie było w takiej cenie to nikt by koni nie
Hodował ani nie skupował koni
A teraz ta Japonia !
To będzie rzeznia zanim tam dojadą
Ile to jest godzin ? ? ?
21godzin w ścisku bez wody bez jedzenia
Musimy coś z tym zrobić bo wiele z tych koni nawet połowe tej trasy nie wytrzyma

Padna z wycieńczenia zadeptane przez innego wystraszonego konia

Nie możemy do tego dopuścić

To jest 2219km to jest rzeżnia już jak koń staje na rampie do tira !


Kurwa ludzie opaniętajcie się !
Dla kasy skazywać na męczarnie
Zwierze które dzieki swojej odwadze stawało do walki w czasie Wojny

Pamiętajcie gdy by nie koń to ludzie dalej by na drzewach siedzieli a dziki zachód nadal był by niezdobyty .
20groszy

#116 Re:

2016-03-04 06:17

#107: -  

 to tylko pręt przystawiany do czoła i strzał !

Kurwa to masakra bo konie są tego świadome co je czeka 

Widziałam film jak młody koń zemdlał to ten oprawca łotr morderca Kuca nad nim i przystawia mu to do głowy !

 

TO jest pojebane ! 

Karino
Gość

#117

2016-04-26 23:31

Podobno kiedyś też byliśmy zwierzętami. Nie jesteśmy najważniejsi. Świat poradzi sobie bez nas, my bez niego nie. Zdecydowanie nadużywamy swojej władzy w świecie zwierząt.

Jeździec bez głowy
Gość

#118

2016-04-26 23:44

Czasem myślę, że człowiek to najpodlejsze zwierzę (przynajmniej duża część). Jak można zjeść przyjaciela. Konie to piękne i inteligentne stworzenia, czego nie da się powiedzieć o ich oprawcach.


Gość

#119

2016-04-27 07:29

Poniewaz uwielbiam konie.

Gość

#120

2016-05-22 12:05

Bo kocham zwierzeta i jak mozna takim wspanialym zwierzetom jak konie zadawac tyle cierpienia i bolu. Jestem przeciwko wysylaniu koni na rzez i przeciwko zabijaniu wszystkich zwierzat. Mozna zyc nie jedzac miesa i nie zadawac cierpienia zwierzetom one maja takie samo prawo jak czlowiek zyc na tej ziemi bez bolu, strachu i cierpienia!!!!!!

Gość

#121

2016-06-02 19:57

Stop mordowaniu zwierzat

Gość

#122

2016-06-20 04:16

Dlatego,ze kocham wszystkie zwierzęta wychowałam sie na wsi i miałam tam mieszkac,a nawet powinnam,bo miałam taką sytuację rodzinna,a uciekłam do miasta,bo nie mogłabym chowac zwierząt,by potem je unicestwic.

Gość

#123

2016-09-25 17:57

Podpisałam tę petycję ze względu że jestem przeciw ubojowi koni
Anna

#124

2017-01-08 01:59

konie to też zwierzę które zasługuje by żyć przejść na zasłużoną emeryturę nie zabij nie krzywdź koni nie gotuj transportu w fatalnych warunkach kon też czuję też plączę jak człowiek też ma serduszko też chce kochać i być kochany przez ludzi chce być wolny cieszyć się życiem kon nie na taki los zasłużył po latach pracy w zaprzęgu i polu nie na taki los zasługują po ciężkiej męczącej pracy gdyby nie konie gospodarstwa by bez nich nie podołali dlaczego więc mają iść po nóż do rzeźni one zasługuje na zasłużony odpoczynek miłości człowieka i opiekę na latka starości ludzie powinni być im posłuszni i oddani tak jak konie i służyły i były w 100% oddane i pracowite konie nie zasługują na śmierć to tylko zwierzęta jak każde inne które niczemu nie som winę i nikomu nie zawiniły a po mimo to czeka ich śmierć ze strony ludzi bez serca może serce mają ale bez uczuć z głazu nie patyczkują się wobec tych biednych koni jako właściciele koni powinni się teraz oni zająć tymi nicy nie winne istotami a nie skazywać je na śmierć jak to mówią Bóg jest sprawiedliwy rozgrzeszy tych grzeszników którzy maltretują pastwią zabijają konie i nie tylko konie te konie som maltretowane pite batem kopa w popychane poniżane wyśmiewane ciekawe co ci ludzie będą czuć kiedy nadejdzie ich czas śmierci o jak będą się czuć w cierpieniu a to wszystko za ich naganę zachowanie wobec zwierząt i katuszy wobec zwierząt tacy śmiałkowie na tym targu w Skarszewie a ciekawe czy było by im do śmiechu gdyby sami byli w skórze konia i czy było im by przyjemnie gdyby to ich człowiek poganiał batem kopał wyśmiewał się zwyzywał od najgorszego śmiecia na tej ziemi bo konie się tak właśnie czują nie doceniane nie kochane i załamane w zamian za szmar odrobionej pracy człowiek się odwdzięcza wstrętem do swojego tworzącego mu konia czy koni brutalstwo wobec zwierząt ze strony człowieka jakim trzeba być podłym chamskim pozbawionych wszelakich uczuć człowiek i to mają być ludzie to jest chałata pozbawiona miłości i wychowania ja gardzę takimi ludźmi żygam na takich ludzi i sram ze tak brzydko się za przeproszeniem wyrażę tak nie na widzę ludzi którzy znęcają się nad zwierzętami a co naj gorsze je ględzą często na śmierć takich ludzi co zabijają wywożą na rzeź wykluczam ze społeczeństwa to dzikusy są a nie ludzie wariaci tak lubią zabijać żywe istoty które chcą poprostu żyć pełnią życia o się cieszyć na zasłużonej emeryturce ludzie weźcie idźcie się leczyć do psychiatry na głowę niech was wszystkich pozamykają w klatkach dla obłąkanych bo macie nie źle z deklami żeby zabijać zwierzęta zawabiacie wy właściciele tych koni na ich nieszczęściu i cierpieniu ci poprani właściciele tych koni nie som do konca zdrowo na umyśle i chyba nie są do końca pewni że te konie przechodzą przez horror jak som traktowane przed śmiercią nie zbyt milo raczej rygorystycznie som traktowane przez ludzi bez serca ale czego ta chałata mowa o handlarzach koni czego to nie zrobią dla kasy sprzedają byle komu byle gdzie byle był zysk wpadło kaski do kieszonki na libację alkoholowe raczej nie inaczej bo często ci handlarze som pod wpływem alkoholu i som agresywni i wredni pewni tylko jak by jeden z drugim dostał po tym przechlanym pysku nie byli by już tacy pewni siebie wręcz przeciwnie srali by w portki co mnie jeszcze zadziwiająco zadziwia to to ze w to wszystko wciągają jeszcze swoje małe nie wyrośnięte dzieci które widząc co się dzieję na takich targach dla koni nabierają przykładu z ojca i pomagają pakować konie na samochody nie przystosowane bez ramp dzieciaki nabierają wigoru i som dumne z tego co robią choć nie ich z czego wychwalać i być dumnym bo to żadna chwała i duma pomagać w pakowaniu konia na samochód który lada moment wyjedzie na rzeź z końmi trzeba się wstydzić żeby pomagać ojcu w pomaganiu załadunku koni na rzeź wtedy mieć ojca potwora który wykorzystuje swoje często nie letnie dzieci do takich rzeczy jak choćby te związane z końmi czy innymi zwierzętami wstyd i hańba dzieciaki nie zdaja sobie również sprawy przez co przechodzą te konie jadam długi czas bez wody bez pożywienia często nie dojeżdżają cale lecz połamane. Pokopane pokaleczone przez sowich towarzyszy z którymi jadą jednym transportem serce mi pęka jak patrzę na tortury tych biednych koni i innych zwierzaczków kiedy się skończy koszmar ty koni i innych zwierząt no kiedy ja się pytam ileż można nie zabijaj nie rob drugiemu krzywdy jest takie przykazanie Boże a ludzie brudza krzywdzą i Zabijają dlaczego ludzie opamiętajcie się nie zabijajcie tych Bóg ducha winnych zwierząt to Bóg wyznacza nam czas i godzinę one czują plączą wiedzą ze człowiek bez serca nie ma wobec takiego konika dobrych zamiarów wręcz przeciwnie skazuję swojego konia lub konie na baty ze strony człowieka a potem następuje już tylko śmierć dlaczego ludzie tak robicie bo stare konie schorowane to co to oznacza ze juz nie mają prawa by żyć nie zasługują na emeryturę na spokój jeśli niech chcecie takich koników to oddajcie je w dobre ręce pod skrzydła fundacji Takiej jak np.Fundacja Tara jest to wiarygodna i wspanila Fundacja prowadzona przez wspaniałą Panią prezes Panią SCARLETT myślę ze każdy wie i zna tom fundację znakomicie ja przynajmniej tak i mogę jom polecić jest wspaniała fundacja wspaniale się zajmują zwierzętami między innymi końmi świnki i krówkami i nie tylko mają szeroko asortyment zwierząt wiejskich na prawdę nie warto krzywdzić koni czy innych zwierząt bo one tez maja serce i uczucia jeśli mogę doradzić to doradzam oddawajcie te konie i inne zwierzęta do fundacji Tara i nie tylko bo som jeszcze inne które też się opiekują końmi takie jakby np.Fundacja Viva i inne fundację jest ich wiele pozdrawiam wszystkich walczących nasze biedulki koniki inne zwierzęta walczymy nie podawajmy się zakrzykniemy koniec zabijania koni konie nie na rzeź to nie kiełbasa nie jedzmy czegoś co przed chwilą żyło


Gość

#125 Re:

2019-02-20 14:22

#9: -  

Popieram