Petycja w sprawie zmiany sposobu naliczania opłat za wywóz śmieci, uzależnionej od ilości zużytej wody w M. St. Warszawie

Petycja w sprawie zmiany sposobu naliczania opłat za wywóz śmieci, uzależnionej od ilości zużytej wody w M. St. Warszawie / Ogłoszenia / Nowa ustawa o utrzymaniu porządku i czystości w gminie + plany Warszawy / Komentarze


Gość

#1

2021-11-17 20:53

Dorzucam się do zrzutki. Pozdrawiam i dziękuję Pani za wiadomość.
Krzywda

#2 Mieszkam sama w mieszkaniu 100mkw

2021-11-17 20:54

Mam placic wiecej?! To proponowane rozwiazanie rowniez nie jest dobre, jest krzywdzące. 


Gość

#3

2021-11-17 21:37

A co ma wspólnego metraż mieszkania z ilością produkowanych smieci??? Mieszkam w 200m domu sama z dzieckiem i to oznacza, że skoro mam duży metraż to dużo smieci generuje??? Absurd.. Płatność za smieci powinna być adekwatna do ilości osób ja generujących!

Gość

#4

2021-11-18 06:33

To nie metry sześcienne wody czy m2 powierzchni mieszkania generują śmieci tylko ludzie. Obecnie moja mama wyrzucająca dwa worki smieci tygodniowo (55m2) płaci 34 zł, po zmianie przelicznika oplata ma wzrosnąć prawie 3x. Ja mam mieszkanie 74 m2 i mam płacic 96 zł, a gnieżdżąca się na 40 m2 4-osobowa rodzina ma płacić mniej? Powinno się płacić za śmieci wytworzone albo od osoby. Tyle w temacie

Gość

#5

2021-11-19 15:58

Pani Anno Od początku jestem tutaj, wspierałam zrzutkę Najbardziej mnie interesuje co z dotychczasowymi opłatami które bardzo wzrosły i nadal są rozliczane na podstawie zużycia wody czyli nie zgodnie?



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...