List otwarty do Polskiego Związku Jeździeckiego

List otwarty do Polskiego Związku Jeździeckiego / Ogłoszenia / Komunikat PZJ i nasza odpowiedź / Komentarze


Gość

#1

2022-06-22 11:07

Dziękuję za Waszą pracę, jaką wkładacie w edukację i determinację.
ChEla

#2

2022-06-22 11:27

Doskonale napisane! Merytorycznie i nie emocjonalnie, co uniemożliwi adresatowi (PZJ) potraktować naszą społeczność jak grupę histeryczek.
Jak moja poprzedniczka / mój poprzednik, dziękuję i wyrażam podziw za Państwa zaangażowanie.
Najwyższy czas wyedukować starszych panów z PZJ lub, jeśli nie zaakceptują ogólnoświatowej zmiany w podejściu do koni, wysłać na przysłowiowe zielone łąki.


Gość

#3

2022-06-22 13:48

Nadal się podpisuje, bardzo dobrze napisana odpowiedz. Dziękuje, że to robicie!

Gość

#4

2022-06-23 06:05

Dziękuje, za Wasze zaangażowanie i przede wszystkim wytrwałość w oczekiwaniu na reakcje PZJ. Stanowisko PZJ, nie zaskoczyło mnie - przebija przez nie " To -nie- my", to rodzice, którzy zaprowadzają dzieci, do pierwszej lepszej stajni, to szkoleniowcy gdzieś tam ...., Zwiększymy obsadę osób oficjalnych = czyli będzie jeszcze drożnej na zawodach i jeszcze bardziej zhermetyzujemy grono, które będzie stać na starty... Byłam ostatnio na AMP, " nawalanie " konia ostrogami w każdym takcie kłusa - to jakaś norma, nie zauważalna przez sędziów.... tylko koni żal



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...