My się na to nie zgadzamy

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji My się na to nie zgadzamy

dr

#1 prezesie ustąp !

2012-10-03 16:54

jeżeli red. Skowroński zdecydował się kandydować na prezesa SDP, powinien zrezygnować, dla dobra środowiska, z manifestowania swoich poglądów politycznych
szyba

#2 UWAGA PETYCJA DRAGON BALL W TV4

2012-10-04 00:57

Prosze Podpisujcie tom Petycje!
Dragon Ball to anime które nauczyło nas co to jest prawdziwa przyjażń poświęcenie i że trzeba zawsze dążyć do celu nawet jeśli jest bardzo tródny do spełnienia!
Podpisujcie petycje. Prosze podpisujcie tom petycje!
Z góry dziękuje w imieniu Fanów DB i moim!

macie link:

http://www.petycjeonline.com/dragonball
KAS

#3 Demokracja i honor

2012-10-04 01:23

Ta petycja protestacyjna jest ze wszech miar słuszna. Prezes naszego stowarzyszenia dziennikarzy nie może angażować się tak bezpośrednio i oficjalnie w popieranie jakiejkolwiek partii. A szczególnie jeszcze partii, która nie ma zbyt wielkiego szacunku dla demokratycznych regół. W kraju zachodniej demokracji ktoś taki podałby się natychmiast do dymisji. Ddemokratyczny obyczaj i honor nie pozwoliłyby mu trwać na stanowisku.
Kazimierz

#4 Re: Demokracja i honor

2012-10-06 06:14

#3: KAS - Demokracja i honor

Wstyd i Hanba panowie dziennikarze . Wasze podpisy sa  z a p r z e c z e n i e m   demokracji i brakiem jakiegokolwiek honoru.

Z posrod wszystkich nazwisk zlozonych w petycji nie widze zadnego nazwiska dziennikarza/dziennikarki ktoryby mial odrobine honoru azeby wyjasnic Zbrodnie Smolenska w ktora rzad pana Donalda T. jest zamieszany czy tez afera tego samego pana zwana Ambergold. Nie chowajcie  sie za demokracja i za honorem panowie tzw. dziennikarze.  Nie wiecie co to jest demokracja i nie wiecie co to jest honor.  Prowadzenie konferencji jakiejkolwiek to jest wielki zaszczyt i wielka umiejetnosc i tu wlasnie widac  demokracje u pana Krzysztofa Skowronskiego.  P o d s t a w o w y m   o b o w i a z k i e m  kazdego dziennikarza ktory ma poczucie obowiazku  i  H O N O R U    jest szukanie  P R A W D Y .  Konferencja Ekonomiczna byla wlasnie szukaniem Prawdy. Ta konferencja byla najwiekszym wydarzeniem ostatnich lat. Polska  dzieki obecnemu rzadowi stacza sie powoli na dno. Dlaczego wy panowie dziennikarze tego nie widzicie. Przeciwnie,  oklaskujecie i popieracie zlodzieji,ktorzy rozkradaja Polske i zdrajcow ktorzy sluza Putinowi i Merkel.   Wielkie uznanie dla pana Krzysztofa Skowronskiego ktory doskonale rozumie co to jest demokracja i moze oprowadzic konferencje  na roznych  platformach politycznych i doskonale rozumie ze jego obowiazkiem jest byc tam gdzie jest P R A W D A   i    H O N O R  .  Przypominam ze obydwie konferencje prowadzone przez pana Krzysztofa Skowronskiego  nie mialy podloza politycznego tylko GOSPODARCZE  w celu ratowania polskiej gospodarki.  Najwyzsze uznanie dla pana Krzysztofa Skowronskiego a hanba dla tych tu podpisanych na liscie ktorzy wspolpracuja ze zdrajcami Polski i ze skorumpowanym rzadem Donalda T.

e

#5

2012-10-08 14:12

Zgodnie z zasadami demokracji powinna być możliwość wyrażenia swojego BRAKU POPARCIA DLA PETYCJI, a tu demokracja w stylu PO i 3 x tak.
Krzysztof Skowroński jest ostoją niezależności i prawdy w mediach.

Gość

#6 Re:

2012-10-08 18:55

#5: e -

Nie podpisując petycji automatycznie się jej nie popiera, tak trudno pojąć?