Petycja ws. Dyrektywy Tytoniowej

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja ws. Dyrektywy Tytoniowej

Lena

#26 Debilizm

2013-07-08 11:45

Z jakiej racji pańswto ma decydować o tym co mam bardziej lubić? Lubie cienkie to i tak znajde dojscie do cienkich a jak nie to na pewno nie spowoduje to rzucenia palenia, do grubych tez sie idzie przyzwyczaic. Bezsens totalny xD

Gość

#27

2013-07-08 12:08

DEFINITYWNIE SPRZECIWIAM SIĘ !!!

Gość

#28

2013-07-08 12:47

Konieczny jest sprzeciw narodu polskiego. Ta ustawa zagrozi swobodzie obywateli, dlatego też podpisuję petycję.
Czarna

#29

2013-07-08 12:48

Chcę mieć swobodę wyboru jako konsument i obywatel. Stop idiotycznym przepisom!

Gość

#30

2013-07-09 08:43

Moim zdaniem to jest żenada. Człowiek który chce palić powinien móc palić, gdyż toi jest jego wolny wybór ! A takie akcje doprowadzą jedynie do strat w gospodarce Polski i poszerzenia się szarej strefy. Ciekawe kiedy wpadną na pomysł, że alkohol też jest zły i zostanie tylko np. spirytus. CHORE !!

Gość

#31

2013-08-23 17:39

Popieram!
Również Jakub (również niepalący)

#32 Re:

2018-12-20 12:19

#10: Jakub (rowniez niepalacy) -  

To tak nie działa.

Nie wiem czy spostrzegłeś, ale wiele osób palących zaczynało, bo inni tak robili, a nie dlatego, że sami chcieli. Nikomu tak naprawdę nie smakował pierwszy papieros.

A argument o tym, że to ich życie działa w dwie strony. Palący ma bardzo duży negatywny wpływ na otoczenie, dym niestety poddaje się zasadom fizyki i rozprzestrzenia się w różnych kierunkach. Dym ten wdychają dzieci, kobiety ciężarne i inne osoby niepalące.

Uważam, że w tej petycji powinien zostać uwzględniony zakaz palenia w miejscach publicznych i jego restrykcyjne przestrzeganie ;)