Podpisujmy deklarację poparcia dla abp. Henryka Hosera!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Podpisujmy deklarację poparcia dla abp. Henryka Hosera!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-24 09:21


Mania

#477 Re: Re: Re: Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

2013-07-24 09:21

#473: mt7 - Re: Re: Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

Właśne zdanie każdy ma i nie problemu, żeby je wyrażać. Ale z szacunkiem.

A chory medialny atak i kłamstwa z szacunkiem nie mają nic wspólnego. A jeśli ks. Lemański i część jego parafian uważa się za mądrzejsza od Kościoła i nie chce się stosować do jego reguł, nikt ich nie zmusza, żeby w tym strasznym Kościele tkwić. I sprawa zakończyłaby się spokojnie, gdyby nie cyniczni anty-chrześcijanie, których aż trzęsie, żeby jakkolwiek Kościół zaatakować.

Mania

#478 Re: Re: prawda

2013-07-24 09:24

#476: Obserwator - Re: prawda

To jest strona poparcia dla arcybiskupa. Tu po prostu propaganda nie ma sensu, manipulacje nie działają. Mamy internet i każdy naprawdę ma możliwość znaleźć i poczytać różne materiały w tej sprawie. Nie ma żadnej potrzeby uświadamiać kogokolwiek, to jest miejsce dla osób, które wyrażają poparcie. To naprawdę proste.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-24 09:25


Mania

#480 Re: Re: Re: Re: Re: Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

2013-07-24 09:32

#479: Obserwator - Re: Re: Re: Re: Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

Cokolwiek kuria robi i nie robi atak jest taki sam. Choćby arcybiskup tylko się uśmiechnął w TV byłby to pretekt do 10 artykułów i debat szkalujących Kościół. Nie wiem, może jestem bardziej dociekliwa, ale większość z tych informacji było wcześniej dostępnych w necie, np. o konflikcie ze szkołą, więc jakoś niewiele nowych rzeczy tam widziałam, co najwyżej więcej konkretów i ujęte w całość. Ale teraz to i tak rozstrzyga instancja wyżej, więc nie wiem po co te nerwy i tyle nienawiści.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-24 09:53


Mania

#482 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

2013-07-24 10:00

#481: Obserwator - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

Proszę pana, czytałam wszystko, łącznie z rewelacjami, że arcybiskup mordował w Rwandzie, w której go nawet nie było wtedy.

A to, że ludzi można zastraszyć, żeby wycofali swoje podpisy, to patrząc na agresję i obłęd części parafian w Jasienicy nie mam wątpliwości. Dlatego nie ma sensu częstować tymi "rewelacjami".

A jeśli nawet biskup by czegoś nie dopatrzył to wybaczy pan, ale po to są odwołania właśnie i nie trzeba na niego szukać haków i robić medialnej nagonki nienawiści. To co się dzieje to jedna wielka paranoja i mnóstwo kłamstw i manipulacji.

Margerytka

#483

2013-07-24 18:07

W Kościele Katolickim obowiązuje duchownych obowiązuje posłuszeństwo wobec przełożonego. Jeżeli kapłan okazuje nieposłuszeństwo, to znak, że nie walczy o Bożą sprawę, tylko wręcz przeciwnie. Ksiądz Lemański jest naprawdę godzien współczucia: będzie musiał ciężko pokutować za zgorszenie, jakie spowodował i za tych wszystkich ludzi, których zniechęcił do Kościoła, a być może pozbawił szansy na zbawienie... Módlmy się za niego.

Gość

#484

2013-07-24 20:52

Popieram decyzję abp.Hosera

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-24 21:02


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-24 21:03



Gość

#487 Lemański się spakował!

2013-07-24 22:25

Nooo, nasza gwiazda medialna już się spakowała. Nie było przy tym TVN. Lemański ma teraz wolne. Nie musi się o nic martwić. Nawet "znajomi" dziennikarze już nie będą go niepokoić (jest już przecia nikim, a taki jest niepotrzebny). Jakieś info w niektórych mediach może się mimochodem pojawić na wiosnę - gdy przyjdzie potwierdzenie decyzji bpa Hosera z Kongregacji Duchowieństwa (a jaka inna mogłaby być ta decyzja???). Cóż pozostanie? Jeśli nie znajdzie się jakaś baba, to pewnie misje. Ja proponuję Rwandę.

Gość

#488 Coraz słabsza pamięć Lemańskiego

2013-07-25 07:58

Jest nowość. Lemański przyznał w Tyg. Powszech., że wielokrotnie rozmawiał z abp. Hoserem nt zarzutów mu stawianych. Ciekaaaawe. Dotąd krzyczał, że abp nie chcce się z nim spotkac i odmawai wszelkiego kontaktu.

I tak pomału: fakty z oświadczenia kurialnego, wywiadzik w Tyg. Pow. .... Stara prawda: kłamca musi mieć dobrą pamięć....

Serdeczności!!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-25 08:34


Wybierz swojego nicka

#490 przyszłość

2013-07-25 10:26

Ks.Lemański wielokrotnie się odwoływał od wszystkiego, tylko raz z powodu jakichś uchybień proceduralnych jego odwołanie uznano. Po tym, co się teraz działo, chorych insynuacjach, kłamstwach powinien zostać usunięty z Kościoła.

Gość

#491

2013-07-25 14:24

tak dzialajmy do bulu nie mozna dac zepchnoc sie do naroznika.

Gość

#492

2013-07-25 18:04

Bardzo dobra petycja, nie wolno byc biernyym na zło, trzeba wspierać tych ktorzy głoszą prawdę Boża i za nią są prześladowani.
Klub Gazety Polskiej Paryz

#493 Klub Gazety Polskiej Paryz: Bronimy Ks.Arcybiskupa .H.Hosera

2013-07-26 12:08

"Z ubolewaniem obserwujemy medialna nagonke na bardzo szanowanego przez nas - srodowisko paryskie - Ksiedza Arcybiskupa Henryka Hosera, ktorego wielu z nas , bylo parafianami. Zachowalismy niezapomniane wrazenia, z bogatych konferencji poswieconych m.in rodzinie, wychowaniu. ....
Ksiadz Arcybiskup H.Hoser, jako lekarz z wyksztalcenia, odznacza sie nadzwyczaj bogata wiedza dotyczaca nie tylko sfery duchowej czlowieka, ale i od strony medycznej.
Ma tez doskonala znajomosc kosciola na calym swiecie; warto przypomniec iz wczesniej piastowal wiele odpowiedzialnych funkcji na forum miedzynarodowym, byl przewodniczacym kongregacji d/s ewangelizacji narodow, byl tez duszpasterzem europoslow w Brukseli (dokad byl powolany , "zostawiajac" funkcje superiora palotynow we Francji)
Popieramy petycje i apelujemy o rozpowszechnianie jej
http://www.petycjeonline.com/popieramy_abp_hosera
oraz skladanie podpisow celem obrony w/w ksiedza arcybiksupa.
Miroslawa Woroniecka,
przewodn. paryskiego Klubu Gazety Polskiej
ps. nienijsza petycje wysylam do naszych klubowiczow, sympatykow,

Gość

#494

2013-07-26 12:23

Coś szanowny cenzor się wczoraj lenił. Wpisy cały dzień wisiały.

Gość

#495

2013-07-26 13:15

Bez komentarza

Gość

#496 Obrona niezłomnego kapłana

2013-07-26 13:17

Atak na ks abpa Hosera to agresja bolszewizmu w najgorszym jego propagandowym wydaniu

Gość

#497

2013-07-27 18:59

Zrzeszenie ,,Wolnosć i Niezawisłosć" Obszaru Południowego w Krakowie oraz Redakcja Miesięcznika
WiN ,,Orzeł Biały" popiera wybitnego kapłana i stanowisko
abp.Henryka Hosera

Gość

#498

2013-07-27 19:12

Deklarację poparcia dla abp Henryka Hosera podpisuję z przekonania, że jego nauka przekazywana w sprawie invitro jest prawdziwa i zgodna z moją wiedzą biologiczną na ww. temat.

Gość

#499

2013-07-28 14:44

Poparcie dla ks. abp Henryka Hosera jest bardzo ważne, gdyż wyraża się on jasno w sprawach ważnych dla Kościoła katolickiego w Polsce i na świecie jak np. in vitro. Ponadto jest ekspertem w dziedzinie zdrowia ludzkiego i cenionym misjonarzem. Nie może pozostać w osamotnieniu.

Gość

#500

2013-07-28 15:51

jestem fracuzem ,ale to nie ważny.Ważny że jestem za Jezusem.jean