PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE / Ogłoszenia / STOP ANTYPOLONIZMOWI W MINISTERSTWIE KULTURY ! / Komentarze


Gość

#1

2013-10-24 19:33

Itencje przyświecajace autorom są szlachetne, ale forma listu tak napastliwa i nacjonalistyczna, że może być zignorowana przez adresata pod pretekstem, że "z oszołomami szkoda czasu na dyskusję" Waldi

Anonymous

#2 Re:

2013-10-24 19:48

#1: -

Forma listu jest uprzejma i  poparta dowodami.

 

Co za zuchwałośc w ministerstwie kultury by podstępnie rugowac symbole Rzeczypospolitej Polskiej

i promowac obcą kulturę  za polskie fundusze ministerstwa ! Andrzej

 

 

gość

#3 Z szatanem , z diabłem się nie dyskutuje i nie pertraktuje..

2013-10-24 20:00

Oszołomami są obce nacje, obcy nacjonaliści, wyznawcy talmudu co okupują i zniewalają!
Gosciom, żydom nie podoba się prawda o nich samych. Jako gospodarze mówimy wam koniec gościny. Nie bądżcie niegrzeczni więc wracajcie do siebie.Tam na was wasi czekają. Nie zastępujcie nas gospodarzy.

LOWOBYWATEL

#4 szkoda im czasu...?

2013-10-25 06:25

#1: -

bo musza robić następne afery, jak ostatnia:

Rybczyński oskarża o przekręty. I chce pozwać Zdrojewskiego

cyt z tekstu : Dlaczego praca nad budową studia trwała tak długo?

...- Ja takie studia budowałem wcześniej w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W ciągu kilku miesięcy, za 360 tys. dol., z pomocą zaledwie 12 ludzi. To są proste rzeczy - drewno, farby, młotki. To, co najważniejsze, czyli elektronika, jest do kupienia. A tu mija czwarty rok, już dawno przekroczyliśmy terminy, a studio stoi w miejscu przez brak jednego elementu.

Dlaczego?

- Zadałem to pytanie półtora roku temu. Usłyszałem od ówczesnego dyrektora Roberta Gawłowskiego, że nie ma pieniędzy, że się skończyły. Nie było nawet na wypłaty dla pracowników. Zapytałem, ile to kosztuje, ile my miesięcznie wydajemy. Usłyszałem: "Nie wiem". Poprosiłem o wszystkie rachunki. Przeglądałem je w asyście księgowych. I znalazłem mnóstwo niespodzianek.

Jakich?

- Prawie milion złotych za drewnianą konstrukcję mobilną, zakup obrotowej sceny, klimatyzacji wziął tartak, w imieniu którego prowadził rozmowy brat Gawłowskiego. Stolarz zatrudniony na stałą umowę w wytwórni dowiedział się od urzędu skarbowego, że na jego nazwisko wystawiono rachunki na 36 tys. zł, których nigdy nie widział. Były PIT-y na obce nazwiska, ludzi, którzy nigdy nie pracowali w wytwórni - lewe umowy. Większość tych osób była zameldowana w Obornikach Śląskich, skąd pochodziła rodzina żony Gawłowskiego. Dziewczyna szwagra byłego dyrektora, która pracowała w sklepie spożywczym, miała umowę administratora strony internetowej WFF. Cyklorama, którą malowali moi pracownicy, według umów była malowana wcześniej kilkakrotnie przez szwagra Gawłowskiego. Musiałem zamawiać transport na zewnątrz, a dyrektor używał jedynego samochodu służbowego do prywatnych celów. W tym czasie z bankowego konta wytwórni pobrano 1,2 mln zł w gotówce. Jest rachunek na budowę ogrodzenia stalowego Pawilonu Czterech Kopuł. Tylko że nie było żadnego ogrodzenia. W dniu ślubu córki Gawłowskiego w Monopolu zamówiono usługę gastronomiczną za 1011 zł - "w sprawie omówienia programu wystawy pana Zbigniewa Rybczyńskiego" z reżyserem i producentem z Berlina.



 

LOWOBYWATEL

#5 Przysłowiowo :uderz w stół a ... się odezwą ?

2013-10-26 20:02

ze skrzynki odbiorczej  wywód w iście talmudycznym stylu... rzekomo Polaka ...obraża!

Niech sam jedzie do swoich tam gdzie nas wysyła... Nie będą  znienawidzeni  przez wszystkie narody świata Żydzi nam  Narodowi POlskiemu dyktować, co mamy robić , gdzie jeżdzić, co czytać i kogo lubić.

Naród Polski jednoczy się wraz z innymi narodami świata przeciw szatańskim zamiarom wyznawców talmudu, przeciw NWO !!!

Prawda o żydowskim okupancie sflustrowała  bo trafiła w sedno...

cyt:"

Proszę Państwa,
ten zakompleksiony wywód o antypolonizmie... hm jak to skomentować? Proszę zacząć uprawiać sport, jeść warzywa, poczytać trochę książek, różnych, na początek polecam Tuwima, Słonimskiego i Schulza. Po cichu liczę, że lektura Was tak zafrapuje i wciągnie, że przestaniecie marnować czas innych ludzi wysyłając jakieś kiepskie petycje wynikające z osobistych frustracji. Aaaaa i polecam wycieczki zagraniczne, istnieje inny świat niż ten nad Bałtykiem i jest on równie ciekawy i fascynujący.

Pozdrawiam
Andrzej, Polak z krwii i kości, od 345 pokoleń,
któremu nie przeszkadza ten fakt w lubieniu przedstawicieli innych narodów

Ten Andrzej to taki sam Polak z krwi i kości jak żydokomuniści z czasów PRL.

#6 Re: Przysłowiowo :uderz w stół a ... się odezwą ?

2013-10-27 10:42

#5: LOWOBYWATEL - Przysłowiowo :uderz w stół a ... się odezwą ?

Pamietam jak w latach 50 tych w Polsce ciągle powtarzano że Polakami z krwi i kości byli ówcześni politycy a później okazywało się całkiem inaczej, że to byli żydokomuniści z Rosji, prześladowcy polskich bohaterów, obrońców Narodu Polskiego i niezawisłości Polski.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-10-27 12:32


Polska dla Polaków!

#8 Tylko żydom w Polsce wszystko sie podoba, szczególnie gdy nas okradają i trują...

2013-10-27 18:09

Tylko żydom w Polsce wszystko się podoba, szczególnie gdy się tutaj osiedlają a przy tym podstępnie za pomocą fałszerstw przejmują majątki rodowitych Polaków albo wykupują całe osiedla,(boją się mieszkać w swoim Izraelu?) bo stąmtąd wychodzi na cały świat "zaraza" która uważa,że można pokój wprowadzać za pomocą wojny!

Gość

#9 Pora powiedzieć DOŚĆ !!!

2013-10-27 18:21

Tak, pod hasłami pokoju, demokracji żydostwo światowe prowadzi wojny oraz zniewalanie i okradanie narodów świata.
Każdy Polak wie kto rządzi Polską, kto światem ale boi się narazić na zarzut nietolerancji czy też antysemityzmu więc milczy, ale do czasu...
Ten czas już się zbliża...
Pora powiedzieć dość, nie będziemy na Was żydowskich złodziei, przestepców pracować!
Nie pozwolimy się dyskryminować w Naszej Ojczyżnie,niszczyć naszą polską kulturę, niszczyć naszą Polską Ziemię!
Nie pozwolimy aby

Nie pozwolimy aby okupant nas ogłupiał !

#10 Okupant żydowski posuwa sie do najróżniejszych podstępów!

2013-10-27 21:36

Drodzy Państwo, okupant żydowski próbuje ujarzmiać Naród Polski na różne sposoby i przejmować jego Ojczyznę.
Ucieka sie do najprzerózniejszych metod i sposobów dla osiagnięcia swoich celów.
Jak by nie dośc było przejęcia TV, prasy, stowarzyszeń, organizacji, partii, ruchów narodowych to jeszcze próbuje nam podstępnie serwować swoje chore idee poprzez strony internetowe prowadzone przez agentów Mosadu, gdzie wraz z kulinarnymi poradami kradzionymi od naszych babć wciska sie na siłę tematy politycznie o określonej orientacji np.udających popieranie ruchów np. przeciw GMO a tak naprawdę czuwajacych nad tym aby ten ruch nić nie osiągnął.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-11-05 21:51


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-11-06 22:43


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2014-01-03 17:05