PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE / Ogłoszenia / o usunięcie przekazników telefonii bezprzewodowej z siedlisk ludzkich / Komentarze


Gość

#1

2013-10-31 08:25

POPIERAMY!!! TAK DŁUŻEJ BYC NIE MOŻE. Precz z niszczeniem ŻYCIA!!! Władze i ludzie muszą zadbać o zdrowie i ŻYCIE a winnych natychmiast rozliczyć i unieszkodliwić. Świadomi Nauczyciele z Małopolski.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-10-31 23:02



Gość

#3

2013-10-31 23:33

Żeby coś ruszyło władzami, należałoby wstrząsnąć nimi, nie pozostawić im wyboru. Z tak poważnym problemem zostaje tylko garstka. Czemu kiedy na zachodzie się coś nie podoba obywatelom, to udaje im się wpłynąć na decyzje rządzących? U nas mają nas w czterech literach. To wszystko jest odgórnie postanowione, nie pozostawia się nam wyboru, jakbyśmy byli bydłem bez prawa głosu, czekającym na swą rzeź. W momencie kiedy cywilizowane metody, jak rozmowa, prośby nie skutkują, należałoby potraktować ich po złości. Zamknąć, nie nakarmić i trzymać tak długo w niewoli, aż zmienią decyzję. Wiadomym jest, że każda inna metoda nie poskutkuje. Nawet kiedy wydaje nam się, że zamkniemy jedną sprawę, ukazują się kolejne. Tylu problemom nie sprosta kilka osób. Trzeba wszystkich pasywnych, zgrzybiałych ludzi uświadomić i zmusić do ruszenia z miejsca. Mnie kiedy coś mówię nikt nie chce słuchać, bo ważniejsze jest TV, a w nim śmierć Mazowieckiego czy Madzi, świat w tym momencie dla dorosłych przestaje istnieć, tylko na chwile podnoszą się przeraźliwe głosy matki i ojca: cicho, ja słucham, zamknij się ja oglądam. Cóż cierpienie jest wpisane w nasz żywot, bez tego nie przejdziemy dalej, na kolejny poziom. Jednak sami postanowiliśmy odebrać sobie szansę podejmowania jakiegokolwiek wyboru. Wpłynąć na okrutną rzeczywistość chcą tylko ludzie uczciwi i uczuciowi, urodzeni wrażliwcy, reszta będzie chodzić jak pod hipnozą, albo udawać, że jakoś to będzie.

Gość

#4 Re: Uświadamiać innych o zagrożeniach to moralny obowiązek! Jest działaniem we własnej obronie.

2013-11-01 07:02

#3: -

To co w tej chwili w Polsce i innych krajach obserwujemy jest z góry zaplanowanym zniealającym działaniem NWO. Stosuje się najrozmaitsze techniki manipulacji ludzkimi myślami i działaniami.

Jednak pomimo tego wielu ludzi podejmuje działania w obronie przed tą machiną. Wszystkich nie uda się przekonać do obrony ale nawet garstka ludzi świadomych zagrożen  może zmieniać postawy, świadomość pozostałych poprzez rozpowszechianie informacji, uświadamianie, chociaż wiem jak bardzo trudno jest innych do tego przekonywać.

 

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-11-02 20:29



Gość

#6

2013-11-04 08:10

Przecież te instytucje mogą się nie godzić na zakładanie na ich obiektach anten i często są założone bez odpowiednich dokumentów i oczywiście te obiekty biorą za to kasę ( warto sprawdzić tytuł wpłat za takie użytkowanie\0- i tam kierować żądania. Szpila

Gość

#7 Re:

2013-11-04 12:50

#6: -

Dziękujemy za cenną podpowiedź.

Pozdrawiamy

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-11-09 13:10


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-11-10 12:51