Prośba o ujęcie drugiego mostu na Odrze w Głogowie w RPO

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Prośba o ujęcie drugiego mostu na Odrze w Głogowie w RPO


Gość

#1

2014-02-11 10:11

Most jest niezbędny, co udowodniła choćby ostatnia akcja wydobycia bomby z Odry, która sparaliżowała ruch na godzinę, a do najbliższego ojadu było kilkadziesiąt km. Podobnie sytuacja wygląda przy okazji każdego wypadku lub stłuczki.

Gość

#2

2014-02-11 15:08

Jeden most w Glogowie to za malo jak na taki ruch samochodow jaki tu jest. W godzinach szczytu glowne ulice i rondo jest kompletnie zakorkowane. Jest to naprawde trudna sytuacja na Glogowskich drogach .
eh

#3 RPO

2014-02-11 15:56

Czy ktoś zapoznał się z możliwościami RPO regionalnego? Czytajac tą petycję niestety od razu widać, że nie. Już teraz odpowiem nie ma takiej możliwości prawnej
bronek

#4 a moze jednakRe: RPO

2014-02-12 13:38

#3: eh - RPO mam mimo wszystko pytanie o podanie więcej szczegółów dlaczego nie? Wszystkie uwagi pomogą nam w skuteczniejszym działaniu.

 

major

#5 Tak ,najlepiej się położyć?

2014-02-12 13:47

I to najlepiej połozyć się na moście wybudowanym w Radoszycach,nic nie grozi bo nie ma ruchu. Kosztował 74mln.i też budowany w ramach RPO 2007-2013 jak i most w Brzegu Dolnym za 172 mln.też w ramach tego programu.to dlaczego nasz się nie może zakwalifikować?

Gość

#6

2014-02-12 18:51

Mieszkałem 40 lat w Głogowie, wiem jak bardzo potrzebny jest drugi most. Byłem niedawno w tym mieście i przejazd to mordęga dla kierowców i mieszkańców.Ta przeprawa mostowa powinna dawno powstać, już przed wojną Niemcy planowali budowę mostu...

Gość

#7

2014-02-25 09:52

Uważam, że petycja jest w jak najbardziej słusznej sprawie. Głogów potrzebuje drugiego mostu, coraz więcej ludzi dojeżdża do pracy/szkoły z poza Głogowa, natomiast gdy wydarzy się jakiś wypadek/stłuczka całe miasto jest zakorkowane! Mam nadzieje ze ta petycja dotrze do naszych władz i coś wskuramy! Pozdrawiam organizatorów i osoby podpisane!

Gość

#8

2014-03-01 12:36

JESTEM " ZA "....CHCE W PRZYSZŁOŚCI WYBUDOWAĆ SIE W GRODŹCU...ALE NA BOGA.......NIE MAM OCHOTY Z PRACY DO DOMU JEŹDZIĆ ROWEREM BO NA JEDYNYM MOŚCIE JEST KOREK :-(