Cyrk bez zwierząt w Tarnowskich Górach
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Cyrk bez zwierząt w Tarnowskich Górach
|
Gość |
#12016-03-16 12:49Moim zdaniem zwierzeta są katowane w meczarniach, nigdy nie zaznaly wygody jakiej potrzebują są bite ranione. NIE DLA ZWIERZAT W CYRKU |
|
| |
|
Gość |
#22016-03-16 13:01Można dyskutować jak zwierzęta są traktowane w cyrkach, ale w tej sprawie, to nie ma najmniejszego znaczenia. Zwierzęta to nie zabawki i tyle |
|
| |
|
Gość |
#32016-03-17 10:06To chyba oczywiste i nie wymaga żadnego komentarza! Zachecam równiez do tego, aby nie zjadać zwierząt! |
|
| |
|
Gość |
#42016-03-17 10:55Miarą wartości człowieka jest nasz stosunek do zwierząt. |
|
| |
|
Malwina |
#52016-03-17 14:38Ja jestem za cyrkiem ze zwierzetami, uważam, że w cyrku powinny być pokazy koni, psów, wielbłądów itp. Nie słyszałam, żeby jakies oskarżenie wpłyneło do sądu o znęcanie się nad zwierzętami w cyrku. |
|
| |
|
Karol |
#62016-03-17 15:46Ja sie tylko zastanawiam, co sie stanie ze zwierzętami, które juz w cyrkach pracują, czy pseudo ekolodzy mają już dla nich miejsce, domy itp? Uważam, że w Polsce zwierzęta w cyrkach mają dobra opiekę. |
|
| |
|
Aurora |
#72016-03-17 22:27Witam .Tym ktorzy sa za zakazem dzieki wielkie :) A osoby bedące zwolennikami wystepów zwierząt w cyrkach ,prosze o zapoznanie sie z działalnoscia organizacji,zajmującymi sie sprawą zakazu.Warto ,zajrzec chocby na FB-Koalicja Cyrk bez Zwiarzat. |
|
| |
|
Gość |
#82016-03-17 22:33Bo Kocham wszystkie zwierzęta❤ |
|
| |
|
Tomek |
#9 Re:2016-03-18 09:16Mało słyszałaś w takim razie. |
|
| |
|
Gość |
#102016-03-18 09:48http://animalus.blog.pl/2016/01/14/tresura-w-cyrkach/ Niedowiarkom polecam ten artykuł. To realny problem i realne działanie, aby coś zmienić! |
|
| |
|
Gość |
#11 Re:2016-03-18 13:09#5: Malwina - masz prawo do swojego zdania, jednak weź pod uwagę to, co się dzieje z tymi zwierzętami podczas przerw w występach. I potem zastanów się czy uważasz, że zasługują na taki żywot? Tylko dlatego,że ktoś tak chce zarabiać? Dlaczego nie mogą spokojnie żyć na wolności? |
|
| |
|
Gość |
#122016-03-18 14:47Uważam wykorzystanie zwierząt w cyrku za znęcanie się nad nim. |
|
| |
|
cyrknakółkach |
#132016-03-18 16:25Co się stanie z zwierzętami z cyrków ? |
|
| |
|
Gość |
#142016-03-18 19:10To ludzie wykorzystują zwierzęta, a one same nie mogą się obronić. Jestem przeciwna rozrywce kosztem zwierząt! |
|
| |
|
Gość |
#152016-03-19 13:56Czas na respektowanie praw zwierząt a cyrk je łamie. |
|
| |
|
Malwina |
#16 Re: Re:2016-03-24 14:16Może warto zastanowić sie co sie stanie ze zwierzetami, które juz są w cyrkach. Czy ktos o tym pomyslał? Na wolności to one sobie nie poradzą. Konie, wielbłądy i kozy tez wypuscicie na wolność? |
|
| |
|
Liko |
#17 Cyrk ze zwierzętami2016-03-25 19:48Polecam strone na Facebooku - cyrk ze zwierzetami, tam są pokazywane inne filmiki niz te które pokazuja pseudo obrońcy zwierząt i ciekawe wywiady |
|
| |
|
Gość |
#182016-04-03 17:27Tragedia jest iż w szkołach i przedszkolach rozdaje się darmowe bilety,a ludzie korzystają z nich bezmyślnie .Więcej wrażliwości i świadomych decyzji również w kwestiach wyboru rozrywki swych uczniow i pociech- życzę wszystkim nauczycielom, rodzicom i dziadkom!!! |
|
| |
|
Gość |
#19 Re:2016-04-03 17:33A kto niby miałby je składać w sądzie ? Właścicielom i pracoownikom cyrku chyba nie zależy ... !!! Zwykli gapie,a tacy chodzą do cyrku, to ludzie, ktorzy bez jakiejkolwiek refleksji przyjmują wszystko co im się pokazuje, byle było cos innego niż na codzien !!! Tania rozrywka !!!
|
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.